Olpran Nosič-50%
599 Kč

299 Kč

Akce

Nosič na zadní kolo od firmy Olpran pro kola 26" – 29". Bez problému uveze nákup nebo cyklistické brašny.


Arsenal Zadní ALU nosič (art. 201S) stříbrný
822 Kč

740 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Arsenal Zadní ALU nosič (art. 201S) je zadní nosič z expediční řady. Konstrukce nosiče je z hliníkových trubiček o průměru 10 mm – ideální poměr hmotnost/nosnost.


Arsenal Zadní nosič speciál (art.001)
1 169 Kč

995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Arsenal Art. 001 je zadní ocelový nosič z expediční řady výrobků je určený zejména pro několikatýdenní cesty bez možnosti doplnění zásob a cestování s těžšími náklady. Není vhodný na kola s kotoučovou brzdou.


Arsenal Nosič na kola s kotoučovou brzdou
711 Kč

640 Kč

Arsenal Art. 207 je zadní nosič z řady pro speciální a náročnou cyklistiku určený pro několikadenní a několikatýdenní cesty se středně těžkou zátěží.


Topeak Explorer pro diskové brzdy 29er
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Pevný trubkový hliníkový zadní nosič. Topeak Explorer pro diskové brzdy 29er byl speciálně vytvořený pro 29" kola s kotoučovými brzdami. Nosič je ideální volbou pro klasické turistické cestování nebo dojíždění za prací. Systém uchycení MTX Quick Track je kompatibilní s brašnami Topeak MTX.


Topeak MTX Beamrack A type pro malý rám
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Odolný nosič Topeak MTX Beamrack A type pro malý rám je vhodný pro rámy velikosti S. Lze použít i do těžšího terénu** – na vícedenní cesty v horách a podobně. Nosič se instaluje na sedlovku pomoci rychloupínáku. Maximální nosnost je 9 kg.


Topeak MTX BeamRack E type pro stardardní rám
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Odolný nosič Topeak MTX Beamrack E type pro standardní rám je vhodný pro rámy velikosti M a L. Lze použít i do těžšího terénu** – na vícedenní cesty v horách a podobně. Nosič se instaluje na sedlovku pomoci rychloupínáku. Maximální nosnost je 9 kg.


Topeak MTX Beamrack V type pro větší rám
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Odolný nosič Topeak MTX Beamrack V type pro větší rám je vhodný pro rámy velikosti XL. Lze použít i do těžšího terénu** – na vícedenní cesty v horách a podobně. Nosič se instaluje na sedlovku pomoci rychloupínáku. Maximální nosnost je 9 kg.


Topeak Explorer Tubular Rack pro disk.brzdy
1 349 Kč

1 173 Kč
+ doprava zdarma

Topeak Explorer Tubular Rack pro disk.brzdy je vysoce odolný, pevný, ale zároveň lehký celohliníkový nosič, určený pro kola s kotoučovými brzdami.


Arsenal Zadní ALU nosič (art. 201) černý
822 Kč

699 Kč

Arsenal Zadní ALU nosič (art. 201) je zadní nosič z expediční řady. Konstrukce nosiče je z hliníkových trubiček o průměru 10 mm – ideální poměr hmotnost/nosnost.


Arsenal Zadní hliníkový nosič (art. 216)
623 Kč

561 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Arsenal Zadní hliníkový nosič (art.216) je nosič z řady výrobků pro speciální a náročnou cykloturistiku.


Arsenal Zadní hliníkový nosič Uni
636 Kč

541 Kč

Arsenal Zadní hliníkový nosič Uni Art.217 je hliníkový nosič na kolo z řady pro speciální a náročnou cyklistiku.


Just One Cargo 5.0
599 Kč

One Cargo 5.0 je kvalitní, pevný a vysoce odolný, ale velmi lehký hliníkový nosič. Pro všechny typy kol s rozměrem 24-28. Vhodný pro každodenní používání i náročnější turistiku.