10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 33402879

HELPMEDI Nosní odsávačka hlenů DINORINO

HELPMEDI Nosní odsávačka hlenů DINORINO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odsavač rýmy Dino-Rino je inovativní a jedinečný produkt v mnoha ohledech. Kombinuje prvky zábavy (antistresové překryvy se zvířátky) v procesu aspirace s kvalitou použitých materiálů a zpracování. Vyznačuje se ergonomickým tvarem a účinností při čištění dětského nosu. Celý popis
268 Kč
Zboží od: 4DAVE
268 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

30.7.2024 na výdejním místě
30.7.2024 - 1.8.2024 na vaší adrese

Popis

Odsavač rýmy Dino-Rino je inovativní a jedinečný produkt v mnoha ohledech. Kombinuje prvky zábavy (antistresové překryvy se zvířátky) v procesu aspirace s kvalitou použitých materiálů a zpracování. Vyznačuje se ergonomickým tvarem a účinností při čištění dětského nosu. Skládá se z náustku, hadičky a komůrky, ve které se shromažďuje sekret a dvou antistresových krytů náustku. Při aspiraci využíváme sílu našich plic.

Hlavní vlastnosti zařízení:
  • Ústní odsávačka
  • Při lehké, vodnaté, alergické rýmě
  • Pro každodenní hygienu a čištění nosu
  • Ergonomie a komfort použití – stabilizace odsávačky, prodloužená trubice, komora s nádobkou na sekreci
  • Překryvy pro snížení stresu a napětí – kontrastní a barevná zvířata
Pomocí odsávačky DinoRino můžete svému dítěti účinně vyčistit nos od rýmy, drobných nečistot (kapradí, zaschlé hrudky, které se do nosu dostanou při procházce a v noci) nebo vyvráceného jídla. Sekrety se shromažďují v rozšířené dvoudílné odsávací komoře a přístroj je vybaven speciálním filtrem . Náustek má navíc řezy, které stabilizují odsávačku během výkonu, a větší průřez kabelu zvyšuje účinnost přístroje. Odsavač se snadno a intuitivně používá a snadno se čistí.

V sadě kromě odsávačky najdete také speciální překryvy ve tvaru zvířátek . Umístíme je mezi náustek přístroje a kabel. Přídavek zaměří pozornost dítěte a zaujme batole, snižuje napětí a stres, které mohou proceduru doprovázet. Převleky jsou oboustranné, a tak přizpůsobené věku dítěte. Kontrastní verze je určena pro novorozence a kojence do 3 měsíců a barevná verze – pro starší děti.

Odsávačka DinoRino je účinným pomocníkem při pročištění nosu od lehké, vodnaté nebo alergické rýmy. Perfektní pro každodenní použití – pro hygienu a péči o dětský nos . Pravidelné čištění nosu umožňuje dítěti volně dýchat, jíst, spát a hrát si.