Bespeco BAG130BG Obal pro elektrickou baskytaru
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 10mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.

Bespeco BAG180BG Obal pro elektrickou baskytaru
1 190 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 15mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.

Fender FB1225 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
2 190 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru typu Dreadnought z řady FE1225 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FB405 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
520 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady F405 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FB610 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
896 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly z řady Fender 610 představují stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného a nepromokavého 600D polyesteru.

Fender FB620 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
1 590 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady FE620 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.

Fender FBT-610 Electric Bass Bag Tweed Obal pro elektrickou baskytaru
910 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly z řady Fender 610 představují stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného a nepromokavého 600D polyesteru.

Herget Chic 050 ACB/BG Obal pro akustickou baskytaru
1 290 Kč

Obal pro akustickou baskytaru. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Herget HG-008-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Vital jsou vyrobeny z odolného 420D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s osmimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.

Herget HG-030-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
625 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Chic jsou vyrobeny z odolného, hi-end 600D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s desetimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.

Herget HG-G0010-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
250 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tyto obaly vyrobené z odolného hi-end 600D polyesteru poskytují nástrojům základní potřebnou ochranu. Na zadní straně obalu naleznete kapsu na zip, kam uschováte noty nebo drobnější příslušenství. Mobilitu obalu zajišťuje madlo s reflexními pruhy.

Herget Noble 060 BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru
1 990 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití, a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Herget Noble 060 DEB/BG Obal pro dvě baskytary
2 890 Kč

Obal pro dvě baskytary. Značka obalů Hérgét spadá pod firmu RITTER a hráčům nabízí spojení retro designu s všestrannými možnostmi využití a především kvalitní ochranu vašich nástrojů.

Soundsation PGB-10EB Obal pro elektrickou baskytaru
690 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání deset milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.

Soundsation PGB-5EB Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání pět milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.

Soundsation SBG-30-EB Obal pro elektrickou baskytaru
1 200 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal na baskytaru s třicetimilimetrovým polstrováním poskytne ochranu vašemu nástroji v každodenních situacích. Pro příslušenství nebo třeba i notebook poslouží čtyři kapsy na zip.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obaly na baskytary.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obaly na baskytary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obaly na baskytary akce.