Herget HG-008-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru-40%
490 Kč

294 Kč

Výprodej

Obal pro elektrickou baskytaru. Obaly ze série Vital jsou vyrobeny z odolného 420D polyesteru, který odolá každému počasí. Vnitřek obalu je z kvalitního nylonu s osmimilimetrovou pěnovou vycpávkou, která váš nástroj chrání před okolními nárazy.


Soundsation SBG-30-EB Obal pro elektrickou baskytaru-30%
1 199 Kč

839 Kč

Výprodej

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal na baskytaru s třicetimilimetrovým polstrováním poskytne ochranu vašemu nástroji v každodenních situacích. Pro příslušenství nebo třeba i notebook poslouží čtyři kapsy na zip.


Herget HG-G0010-BG/BG Obal pro elektrickou baskytaru-40%
250 Kč

150 Kč

Výprodej

Obal pro elektrickou baskytaru. Tyto obaly vyrobené z odolného hi-end 600D polyesteru poskytují nástrojům základní potřebnou ochranu. Na zadní straně obalu naleznete kapsu na zip, kam uschováte noty nebo drobnější příslušenství. Mobilitu obalu zajišťuje madlo s reflexními pruhy.


Fender FB405 Electric Bass Obal pro elektrickou baskytaru
491 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Obal pro elektrickou baskytaru z řady F405 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru.


Soundsation PGB-5EB Obal pro elektrickou baskytaru
490 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání pět milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.


Bespeco BAG130BG Obal pro elektrickou baskytaru
789 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Kvalitní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal je vybaven 10mm polstrováním pro větší ochranu nástroje. Uvnitř obalu je polstrování potažené nylonem, umístěné na choulostivých místech jako jsou hlava, kobylka a spodní kolík kytary.


Soundsation PGB-10EB Obal pro elektrickou baskytaru
690 Kč

Obal pro elektrickou baskytaru. Tento obal pro elektrickou baskytaru je vyroben z odolné textilie. Nástroj ze vnitřku chrání deset milimetrů tlustá vycpávka. Veškeré příslušenství pohodlně uložíte do dvou kapes obalu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy a ergonomická rukojeť.