ACUS One Forstreet Bag Obal pro aparaturu
1 890 Kč

Obal pro aparaturu. Přepravní obal určený pro akustické kombo Acus One Forstreet, který ho ochrání před nepříznivými vlivy počasí a různým nárazům. Obal je vyrobený z kvalitního Cordura Nylonu, bezpečnost aparátu zajistí 10 mm polstrování.

ACUS One Forstrings 6T Bag Obal pro aparaturu
1 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro aparaturu. Přepravní obal určený pro akustické kombo Acus 6, který ho ochrání před nepříznivými vlivy počasí a různým nárazům. Obal je vyrobený z kvalitního Cordura Nylonu, bezpečnost aparátu zajistí 10 mm polstrování.

ACUS One Forstrings 8 Bag Obal pro aparaturu
1 890 Kč

Obal pro aparaturu. Přepravní obal určený pro akustické kombo Acus 8, který ho ochrání před nepříznivými vlivy počasí a různým nárazům. Obal je vyrobený z kvalitního Cordura Nylonu, bezpečnost aparátu zajistí 10 mm polstrování.

ACUS One Forstrings AD Bag Obal pro aparaturu
2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro aparaturu. Přepravní obal určený pro akustické kombo Acus AD, který ho ochrání před nepříznivými vlivy počasí a různým nárazům. Obal je vyrobený z kvalitního Cordura Nylonu, bezpečnost aparátu zajistí 10 mm polstrování.

BOSS CB-GT1 Přepravní obal
890 Kč

Přepravní obal. Pokud vlastníte multiefekt Boss GT-1, nejlepší volbou pro jeho přenášení je tento stylový, lehký a odolný originální obal.

BOSS CB-GT100 Přepravní obal
1 490 Kč

Přepravní obal. Pokud vlastníte multiefekt Boss GT-100, nejlepší volbou pro jeho přenášení je tento stylový, lehký a odolný originální obal.

BOSS CB-ME80 Přepravní obal
1 190 Kč

Přepravní obal. Pokud vlastníte multiefekt Boss ME 80, nejlepší volbou pro jeho přenášení je tento stylový, lehký a odolný originální obal.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obaly pro aparáty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obaly pro aparáty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obaly pro aparáty akce.