Country Life Ovesné otruby 250 g
23 Kč
+ doprava zdarma

Ovesné otruby pomáhají doplňovat vlákninu do stravy, která je složená převážně z rafinovaných potravin. Obsahují cenné minerální látky a také vitamíny, hlavně skupiny B.


Allnature BIO Quinoa černá 250 g
89 Kč
+ doprava zdarma

Quinoa černá v BIO kvalitě je lehce stravitelná a přirozeně bezlepková křupavá potravina. Výborně se hodí jako příloha k masům, hlavní ingredience kaší a salátů nebo zavářka do polévek.


Allnature Žitné vločky BIO 250 g
23 Kč
+ doprava zdarma

Žitné vločky jsou vhodné především na přípravu různých vločkových kaší, kde je můžeme míchat s müsli, jogurtem, sušeným ovocem a dalšími přísadami, jak jen nám fantazie dovolí. Jejich velkou výhodou je přirozená podpora peristaltiky střev a výživa zdravých bakterií ve střevech žijících.


Country Life Bio Quinoa 250 g
69 Kč
+ doprava zdarma

Quinoa představuje výbornou alternativu k rýži či kuskusu, vyniká svou jednoduchou přípravou. Mouka z této plodiny se skvěle hodí k přípravám těsta při bezlepkové dietě.


Bio nebio Bio Rýže Basmati natural 500g
61 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bio rýže Basmati natural Basmati je oblíbená pro svou typickou vůni a chuť. Její dlouhá a úzká zrnka jsou po uvaření nadýchaná, sypká a pevná. Natural rýže nebyla zbavena cenné vrchní slupičky a klíčku a je nezastupitelnou součástí zdravé kuchyně a makrobiotiky.


Iswari BIO Naklíčená pohanka 250 g
119 Kč
+ doprava zdarma

BIO Naklíčená pohanka je plná enzymů a pomalu stravitelných sacharidů, je křupavá a lahodné oříškové chuti.


Wolfberry Pohankové křupky BIO 70 g
15 Kč
+ doprava zdarma

Pohankové křupky BIO 70 g Wolfberry. Pohankové křupky jsou vhodnou bezlepkovou náhradou klasických slaných pochoutek. Výborné jsou při bezlepkové dietě a pochutnají si na nich i malé děti. Podávejte s mlékem či jogurtem.


Allnature Ječné vločky BIO 250 g
25 Kč
+ doprava zdarma

Ječmen se dá považovat za praotce všech obilovin a zemědělských plodin. Vločky z jeho zrn jsou o něco větší než ostatní druhy vloček a mají jednu výhodnou vlastnost – nejlépe drží tvar, takže se s nimi skvěle pracuje.


Šmajstrla Pohanka Krupice 400g
34 Kč
+ doprava zdarma

Pohanková krupice je nejhruběji namleté pohankové zrnko. Pohanka pro výrobu pohankové krupice je loupaná  mechanicky. Toto zpracování je šetrné a vede k zachování výživových hodnot pohanky. Pohanková krupice je zdrojem vitamínů skupiny B, fosforu, vápníku, železa a rutinu.


Country Life Bio Pohanka loupaná kroupy 500 g
46 Kč
+ doprava zdarma

Pohanka je vysoce nutričně a dieteticky hodnotná plodina. Je významným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů (zejména vitamínů řady B a vitaminu E). Pohanka je přirozeně bezlepková.


Allnature Jáhlové vločky BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly v BIO kvalitě se získávají z prosa setého odstraněním svrchní obalové vrstvy. Jáhly jsou přirozeně bezlepkové a výborně se hodí k přípravě sladkých i slaných kaší, při zahušťování omáček a polévek, nebo jako náhrada mouky při pečení chleba či jiného pečiva. Jáhly (loupané proso) vločky.


Šmajstrla Pohanka Lámanka 400g
34 Kč
+ doprava zdarma

Pohanka je přirozeně bezlepková, lehce stravitelná a velmi prospěšná potravina pro lidský organismus. Je výborným zdrojem vitaminů skupiny B, fosforu, vápníku, železa a rutinu. Pro velmi snadnou a rychlou přípravu je s oblibou použivána do polévek, pomazánek, nebo jako příloha do vývarů.


Country Life Bio Jáhly 500 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly jsou dobře stravitelné, výživné, velmi chutné a přirozeně bezlepkové. V kuchyni mají velmi široké využití.


Country Life Bio Amarant 500 g
42 Kč
+ doprava zdarma

Zrno amarantu obsahuje bílkoviny, vlákninu, je dobrým zdrojem minerálů (zejména železa, vápníku a hořčíku), vitaminů a zdravých rostlinných tuků. Amarant je možné přidávat do obilninových jídel a zlepšovat tak jeho výživovou hodnotu. Je přirozeně bezlepkový.


Country Life Vločky amarantové BIO 250 g
38 Kč
+ doprava zdarma

Drobné vločky z amarantu v biokvalitě s lehce oříškovou chutí. Rychlá a snadná příprava. Široké využití v kuchyni. Vhodné především na přípravu kaše pro jejich vysokou lepivost. Přírozeně bezlepkové.


Allnature Pohankové vločky BIO 250 g Allnature
39 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pohanka se těší opět oblibě nejen z důvodu bezlepkových diet. Má totiž vysokou nutriční hodnotu a obsahuje mnoho minerálních látek. Pohankové vločky jsou také zdroj bílkovin a ač mají lehce specifickou chuť, skvěle se s nimi pracuje v mnoha receptech. Skvěle se s nimi pracuje v mnoha receptech. .


Country Life Jáhly
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly jsou dobře stravitelné, výživné, velmi chutné a přirozeně bezlepkové. V kuchyni mají velmi široké využití a jejich příprava je snadná. Hodí se ke sladkému i slanému. Jedná se také o obilovinu vhodnou pro bezlepkovou dietu.


Allnature Jáhly 500 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly se získávají z prosa setého odstraněním svrchního obalu. Jsou tradiční surovinou, ze které se připravují vynikající sladké i slané kaše, moučníky nebo výborný jahelník.


Country Life Otruby pšeničné BIO 300 g
17 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pšeničné otruby se získávají při zpracování pšenice a jedná se převážně o části slupek. V kuchyni se dají skvěle v malých dávkách využít jako doplněk vaření. Vyzkoušejte v biokvalitě.


Wolfberry Psyllium drcené 75 g
41 Kč
+ doprava zdarma

Psyllium drcené Wolfberry 75 g. Psyllium je vláknina, která se získává ze slupek semen jitrocele indického. Tyto slupky mají mimořádnou schopnost čistit trávící systém.


Allnature Jasmínová rýže natural BIO 400 g
96 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jasmínová rýže natural BIO je pěstována za přísných podmínek ekologického zemědělství především v Thajsku a Kambodži. Má podlouhlé světle hnědé zrno a příjemnou vůni jasmínových květů. Doba varu je delší než u běžnější jasmínové rýže bílé.


Allnature Quinoa černá vločky BIO 250 g
119 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Quinoa černá má vysoký množství proteinů.  Nachází se v ní celá řada minerálů, stopových prvků, vitamínů, vlákniny a nenasycených mastných kyselin. Quinoa je velmi lehce stravitelná, nenadýmá a příprava vloček z černé quinoy je jednoduchá.


Allnature Rýžové vločky BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rýžové vločky BIO jsou lisovány z kulatozrnné rýže pěstované podle zásad ekologického zemědělství. Jsou vhodnou náhradou obilných vloček při bezlepkové dietě. V kuchyni je můžete použít nejen do různých kaší a dezertů, ale i na pečení nebo k zahušťování omáček a polévek.


Country Life Žito ozimé BIO 500 g
25 Kč
+ doprava zdarma

Žito je obilnina podobná pšenici. Můžete zrno namočit a uvařit z něj kaši nebo zeleninové jídlo. Lze z něj i namlít mouku a kombinovat ji s pšeničnou pro domácí chleba. Vychutnejte si žito v biokvalitě.


Country Life Vločky ječné BIO 250 g
19 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ječné vločky jsou větší než jiné vločky a také lépe drží svůj tvar. Mají neutrální příjemnou chuť. Chutnat vám budou v polévce, pečivu, uděláte z nich i pomazánku nebo drobenku.


Country Life Vločky ovesné jemné BIO
36 Kč
+ doprava zdarma

Snídaní z ovesných vloček nastartujete den plný energie. A z jemných ovesných vloček připravíte tu nejlepší ovesnou kaši. V kuchyni ovšem mají širší využití – zahustíte s nimi polévky, pomazánky, karbanátky. Můžete je přidat do pečiva, lívanečků a nebo si připravit domácí ovesnou granolu.


Wolfberry Ovesné vločky BIO 250 g
21 Kč
+ doprava zdarma

Ovesné vločky Wolfberry BIO 250 g z kontrolovaného ekologického zemědělství. Klasika, která nesmí chybět v žádné kuchyni.


Allnature Basmati rýže bílá BIO 400 g
85 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Basmati rýže bílá BIO je druh dlouhozrnné rýže pěstované na úpatí himalájských hor v Pákistánu a Indii. Patří mezi jeden z nejušlechtilejších druhů rýže. Basmati rýže nelepí, je přirozeně bezlepková a snadno stravitelná, hodí se i pro dietní stravu.


Allnature Basmati rýže natural BIO 400 g
79 Kč
+ doprava zdarma

Basmati rýže natural BIO má dlouhé zrno světle hnědé barvy. Má pevná zrnka s příjemnou jemně oříškovou chutí, nelepí se. Je vhodná do salátů, polévek a především jako příloha ke kořeněným jídlům z indické kuchyně. Delší doba varu v porovnání s Basmati rýží bílou stojí za vyzkoušení.


Allnature Bulgur BIO 500 g
40 Kč
+ doprava zdarma

Bulgur BIO vyniká vysokým obsahem vlákniny, a zároveň minimálním množstvím tuku. Obsahuje vitamíny A, E a K, železo, fosfor, draslík a bílkoviny. Bulgur jsou namočená zrna tvrdých odrůd pšenice. Jedná se o snadno stravitelnou obilovinu, která nenadýmá.


Allnature Dlouhozrnná rýže bílá BIO 400 g
65 Kč
+ doprava zdarma

Dlouhozrnná rýže bílá BIO je snadno stravitelná a přirozeně bezlepková potravina. Hodí se nejen jako příloha k pokrmům, ale i do polévek, salátů a na přípravu sladkých jídel. Dlouhozrnná rýže bílá z certifikovaného ekologického zemědělství.


Allnature Jasmínová rýže bílá BIO 400 g
99 Kč
+ doprava zdarma

Jasmínová rýže bílá BIO je přirozeně bezlepková obilovina. Má podlouhlé bílé zrno s vůní jasmínových květů a ořechů. Pěstuje se za přísné kontroly ekologického zemědělství především v Thajsku a Kambodži. Je velmi populární v asijské kuchyni. Má lepivou konzistenci a díky tomu se dobře jí hůlkami.


Allnature Jáhly BIO 500 g
35 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly BIO obsahují minerální látky jako hořčík, železo, draslík, zinek nebo fosfor, vitamíny skupiny B, vlákninu a další cenné živiny. Jáhly se získávají tím, že se z prosa setého odstraní svrchní obalová vrstva. Jsou přirozeně bezlepkové.


Allnature Ovesné vločky jemné BIO 400
39 Kč
+ doprava zdarma

Ovesné vločky mají spoustu pozitivních vlastností a mohou vám pomoci jak se zkvalitněním stravy, tak i s tvarováním vysněné postavy. .


Allnature Pšeničné vločky BIO 250 g
21 Kč
+ doprava zdarma

Pšeničné vločky se vyrábějí z pšenice ozimé a jsou hned druhé největší, po ječných vločkách. Jejich výhodou je neutrální chuť a použití bez zpracování. Pšenice je jednou z nejstarších kulturních plodin a mnoho našich babiček by určitě řeklo, že je i základem stravy.


Allnature Quinoa bílá mouka BIO 200 g
99 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Quinoa bílá mouka se vyrábí ze zrnek quinoy. Mouka je velmi lehce stravitelná s perfektní oříškovou chuťí. Jedinečné složení aminokyselin, vysoký podíl proteinů a vlákniny a nízký glykemický index ji kromě celiaků ocení i diabetici, vegetariáni a vegani. .


Country Life Oves bezpluchý BIO 500 g
32 Kč
+ doprava zdarma

Bezpluchý oves v biokvalitě. Nemá kolem zrna obaly jako běžný oves. V kuchyni v kcuhyni ho využijete podobně jako rýži.


Country Life Pšenice špalda BIO
53 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špaldu můžete namlít na mouku nebo namočte na cca 10 hodin, propláchněte, vařte 60 minut.


Country Life Quinoa černá BIO 250 g
85 Kč
+ doprava zdarma

Quinoa představuje výbornou alternativu k rýži či kuskusu, vyniká svou jednoduchou přípravou. Mouka z této plodiny se skvěle hodí k přípravám těsta při bezlepkové dietě.


Country Life Quinoa červená BIO 250 g
75 Kč
+ doprava zdarma

Quinoa představuje výbornou alternativu k rýži či kuskusu, vyniká svou jednoduchou přípravou. Mouka z této plodiny se skvěle hodí k přípravám těsta při bezlepkové dietě.


Country Life Rýže černá natural BIO 500 g
77 Kč
+ doprava zdarma

Černá rýže dlouhozrnná rýže natural v biokvalitě. Široké využití v kuchyni jako exotická příloha, do salátu nebo rizota. Po uvaření má krásnou nafialovělou barvu a oříškovou chuť. Doporučujeme míchat s bílou rýží.


Country Life Rýže jasmínová BIO
60 Kč
+ doprava zdarma

Jasmínová rýže v biokvalitě s jemnou přirozenou vůní květin. Tradiční součást asijské kuchyně. Po uvaření je lepivější, hodí se tedy k omáčkám. Rýže má lehce nasládlou chuť, využijete ji proto i v dezertech.


Country Life Vločky jáhlové BIO 250 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhlové vločky v biokvalitě s výraznou chutí. Rychlá a snadná příprava. Široké využití v kuchyni. Vhodné především na přípravu kaše, ale lze s nimi i zahušťovat a použít je jako pojivo do karbanátků nebo pomazánky.


Country Life Vločky ovesné BIO
33 Kč
+ doprava zdarma

Nejuniverzálnější vločky pod sluncem. Vykouzlíte s nimi rychlou a vydatnou snídani, zahustíte polévky a pomazánky nebo upečete voňavé a křupavé sušenky.


Country Life Vločky ovesné jemné 500 g
23 Kč
+ doprava zdarma

Snídaní z ovesných vloček nastartujete den plný energie. A z jemných ovesných vloček připravíte tu nejlepší ovesnou kaši. V kuchyni ovšem mají širší využití – zahustíte s nimi polévky, pomazánky, karbanátky. Můžete je přidat do pečiva, lívanečků a nebo si připravit domácí ovesnou granolu.