Overal ochranný oblek Lamicom
300 Kč 190 Kč

Lamicom ochranný oblek bílá 3 velikostí 1 kus vyrobeno v PL s CE

Ochranný oblek se zvýšenými vlastnostmi.

Swedteam HELAGS GAITERS
1 475 Kč

Praktické návleky jsou vyrobeny z odolného, nepromokavého materiálu. Návleky poskytnou dokonalou ochranu před vlhkostí nebo roztrhání kalhot při chůzí nepřístupným porostem.

Fjällräven Singi Gaiters
2 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pevné návleky z materiálů G-1000® a G-1000 Heavy Duty jsou opatřeny zipy a suchými zipy, stahovacími šňůrkami u horního okraje a řemínky z materiálu hypalon pod chodidla. Návleky mají háčky na boty.

ZÁHOŘÍ Rudel Cordura - dlouhé
1 240 Kč

Klasické dlouhé návleky díky použitému materiálu Cordura poskytují dostatečnou ochranu nohavic před vlhkostí a vysokým porostem po celý rok, při všech loveckých a outdoorových aktivitách.

ZÁHOŘÍ Rudel Cordura - krátké
890 Kč

Kalhotové návleky z odolného materiálu Cordura ochrání vaše nohavice před deštěm, vlhkostí a porostem po celý rok. Nezbytný doplněk pro lov, outdoor i ostatní volnočasové aktivity.

ZÁHOŘÍ Rudel Cordura - krátké - prodloužené
1 210 Kč

Kalhotové návleky z odolného materiálu Cordura v prodloužené délce jsou určeny k ochraně nohavic před vlhkostí a porostem. Nezbytný doplněk pro lov, outdoor i ostatní volnočasové aktivity po celý rok.

ZÁHOŘÍ Rudel Krátké - reflexní
760 Kč

Ochranné návleky v reflexním provedením ochrání vaše kalhoty před vlhkostí i porostem, zároveň jsou praktickým bezpečnostním prvkem pro všechny lovecké i ostatní aktivity po celý rok.

ZÁHOŘÍ Rudel Porotex - krátké - prodloužené
1 020 Kč

Kalhotové návleky v prodloužené délce jsou určeny k ochraně nohavic před deštěm a vlhkostí. Nezbytný doplněk pro lov, outdoor i ostatní volnočasové aktivity po celý rok.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochranné návleky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochranné návleky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochranné návleky akce.