Waschkonig OXI powder odstraňovač skvrn 750 g
149 Kč 89 Kč

Ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn Waschkonig OXI powder zajistí odstranění i zašlých skvrn od čaje, kávy, vína, džusu, bláta, trávy atd.

Vanish Oxi Action tekutý pro bělení a odstranění skvrn 3 l
459 Kč 329 Kč

Tekutý prostředek pro bělení a odstranění skvrn Vanish Oxi Action obsahuje bělicí přísady, které hravě odstraní čerstvé i zaschlé skvrny od jídel i od potu. Po vybělení má bílé prádlo původní bezchybný vzhled.

Ariel 3-in-1 Kapsle OXI 44 ks-48%
499 Kč 259 Kč 5,89 Kč/ks

Akce

Cashback 300 Kč při nákupu výrobků P&G nad 999 Kč. Platí od 1. 10. do 30. 11. Více info zde.

Prací gelové kapsle Ariel 3-in-1 Kapsle OXI odstraňují skvrny, rozjasňují a zajišťují svěží vůni. Kapsle jsou účinné už při 30 °C. Perfektně se rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňují účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn. Balení vystačí na 44 pracích cyklů.

Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na skvrny 500 ml
159 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinně poradí se skvrnami na oblečení. Tento oblíbený čistič se hodí do každé domácnosti, především s malými dětmi.

Waschkonig White OXI odstraňovač skvrn 750 g
149 Kč 79 Kč

Waschkönig White OXI odstraňovač skvrn v prášku obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Waschkonig OXI tekutý odstraňovač skvrn 1,5 l
149 Kč 89 Kč

Gelový odstraňovač skvrn Washkonig OXI obsahuje aktivní kyslík, který účinně odstraňuje zaschlé i odolné skvrny na vašem prádle. Působí na skvrny od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny a inkoustu.

Waschkonig White OXI odstraňovač skvrn 1,5 l
149 Kč 89 Kč

Tekuté bělidlo obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí na zaschlé a odolné skvrny. Waschkonig White OXI odstraňovač skvrn 1,5 l je vhodný na bílé prádlo.

Jelen Jádrové mýdlo 6x 200 g
179 Kč 149 Kč 24,83 Kč/ks

Tradiční jádrové mýdlo s jelenem svou kvalitou předčí mnohé moderní prací prostředky a přitom je za dostupnou cenu. Je vysoce účinné na předeprání skvrn a navíc je šetrné k přírodě i pokožce.

Vanish Oxi Action Spray 500 ml
149 Kč

Chcete-li v boji proti skvrnám dosáhnout okamžitého účinku, použijte sprej Vanish Oxi Action a skvrnu s ním předčistěte. Účinné složení prostředku proniká hluboko do vláken a rozpouští i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.

Vanish Mýdlo 250 g

Vanish Mýdlo 250 g

Hodnocení: 4,4
119 Kč 89 Kč

Vanish mýdlo na skvrny je účinným a univerzálním způsobem, jak odstranit skvrny z většiny látek. Vanish neobsahuje bělidla ani abrazivní částice. Je vhodné na barevné i bílé oblečení.

Vanish Power Gel Před praním 200 ml
139 Kč 119 Kč

Vanish Power je velmi funkční odstraňovač skvrn, který je určen pro odstranění velmi odolných a zaschlých skvrn ještě před praním. Lze použít jak na bílé, tak barevné prádlo. Objem 200 ml.

Vanish Gold Oxi Action Sprej na čištění koberců 500 ml
259 Kč 149 Kč

Máte potíže zbavit se skvrny, která z koberce nejde dolů? Sprej na koberce a čalounění Vanish Oxi Action působí na skvrny hned napoprvé! Z koberce nebo čalounění dovede naprosto odstranit i ty nejodolnější skvrny.

Frosch Eko sprej na skvrny ala "žlučové mýdlo" 2x500 ml
439 Kč 289 Kč 144,50 Kč/ks

Frosch Sprej na skvrny a la „žlučové mýdlo“ je silný odstraňovač skvrn a zesilovač prací síly pro rychlou a efektivní přípravu prádla na praní. Odstraňuje různé druhy skvrn od tuku, rtěnky, čokolády a ovoce.

Vanish Oxi Action bílý 1 l
149 Kč 119 Kč

Vanish Oxi Action 1 l je velmi funkční odstraňovač skvrn. Použít jej můžete na velké viditelné skvrny, ale také na malé skvrnky, které vám při praní mohou uniknout. Prostředek obsahuje bělící přísady, které při každém praní pomáhají bělit bílé prádlo. Aktivuje se již při nízké teplotě praní a celé balení obsahuje 10 dávek.

Vanish na záclony 500 ml

Vanish na záclony 500 ml

Hodnocení: 4,6
149 Kč 99 Kč

Díky přípravku Vanish budou vaše záclony zářivě bílé a budou dobře držet tvar. Působí jemně a je vhodný na všechny typy záclon. Objem balení 500 ml.

Frosch EKO Sprej na skvrny na kojeneckém prádle 3x300ml
699 Kč 459 Kč 153,00 Kč/ks

Velice účinný ekologický odstraňovač skvrn vyvinutý pro snadné odstranění odolných i zaschlých skvrn na kojeneckém a dětském prádle. Zvyšuje účinek pracího prostředku a má vysoký obsah přírodních enzymů!

Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 1 l
189 Kč 119 Kč

Tekutý odstraňovač skvrn Vanish Oxi Action uvolňuje špínu a nečistoty z látek hned napoprvé a to i při použití za nízkých teplot. Lze jej použít na hedvábí, vlnu, bavlnu i jiné materiály a na bílé i barevné prádlo. Snadno odstraňuje zaschlé skvrny od čokolády, kávy, trávy, krve a jiné.

Frosch EKO Sprej na skvrny na kojeneckém prádle 300ml
199 Kč 159 Kč

Velice účinný ekologický odstraňovač skvrn vyvinutý pro snadné odstranění odolných i zaschlých skvrn na kojeneckém a dětském prádle. Zvyšuje účinek pracího prostředku a má vysoký obsah přírodních enzymů!

SANYTOL Dezinfekční přípravek na prádlo 500 ml
142 Kč

Popis Dezinfekční přípravek Sanytol určený na prádlo a pračky. Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Po odstranění nežádoucích pachů či zbytků pracích prášků na něm zůstávají mikroorganismy, které způsobují svědění…

AGEO Monteráček na pracovní oděvy 500 g
92 Kč

Novinka

Osvědčený pastovitý prací prostředek pro praní silně znečištěného textilu. Účinná prací pasta na mastnou špínu. Bez vyvářky vypere látky znečištěné tuky a oleji – montérky, pracovní pláště, utěrky apod. i pro použití v pračkách

SANYTOL Dezinfekční odstraňovač skvrn z prádla 450 g
253 Kč

Popis Odstraňuje vytrvalé skvrny a pročišťuje oděvy. Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn ničí 99,9% mikrobů a účinně odstraňuje vytrvalé skvrny již od prací teploty 20°C. Díky složení bohatému na enzymy prostupuje do vnitřku textilních vláken a uvolňuje činidla…

Smacchio Tutto Neflek odstraňovač skvrn z prádla 500 ml
88 Kč

Popis Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod. Díky speciálnímu vroubkovanému okraji obalu nepotřebujete při použití prostředku Neflek žádné kartáčky. Přítomnost…

SANYTOL Dezinfekční odstraňovač skvrn zářivě bílá 450 g
252 Kč

Popis Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn na bílé prádlo ničí 99,9% bakterií. Unikátní složení na bázi enzymů a aktivního kyslíku proniká do hloubky textilních vláken a uvolňuje činidla, které účinně odstraní odolné skvrny a zbaví vaše prádlo šedého nádechu již…

Waschkonig Oxy Kraft odstraňovač skvrn 750 g
101 Kč

Novinka

Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle.

Smacchio Tutto Neflek odstraňovač skvrn z prádla ve spreji 500 ml
116 Kč

Popis Neflek před praním snadno odstraní všechny skvrny na bílém i barevném oblečení a látkách. Díky spreji je jeho aplikace ještě snadnější a rychlejší. U jemných látek (hedvábí, vlna apod.). Přípravek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády,…

AGEO Milo speciální žlučové mýdlo na skvrny 150 g
38 Kč

Popis Žlučové mýdlo účinně odstraňuje skvrny z oblečení i dalšího textilu. Použití: Navlhčené mýdlo aplikujte přímo na skvrnu, nechte působit a poté opláchněte. V případě potřeby proces opakujte.

Eco-power XL - 200 praní
1 290 Kč 6,45 Kč/ks

Eco produkt v jedné malé desce pro děti i dospělé neobsahují parabeny, fosfáty a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí.

Eco-power S - 20 praní

Eco-power S - 20 praní

Hodnocení: 4,5
129 Kč 6,45 Kč/ks

Eco produkt v jedné malé desce pro děti i dospělé neobsahují parabeny, fosfáty a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí.

Eco-power L - 60 praní
387 Kč 6,45 Kč/ks

Eco produkt v jedné malé desce pro děti i dospělé neobsahují parabeny, fosfáty a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí.

FeelEco odstraňovač skvrn Baby 200ml
97 Kč

Feel Eco odstraňovač skvrn Baby – dermatologicky testovaný prostředek na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňování skvrn od potravin, kosmetiky, bláta i trávy. Obal s praktickým rozprašovačem pro přímou aplikaci na skvrnu a blízké okolí.

Smacchio Tutto NEFLEK SMACCHIO TUTTO 500 ml - odstraňovač skvrn z textilií
69 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fleky na prádle už nejsou žádný problém. Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek Vám účinně pomůže v odstranění skvrny od propisky, čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky, rtěnky nebo zaschlé krve z bílého i barevného prádla.

Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn Roll-on 75ml (Německo)
85 Kč

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Ecover Bělicí prostředek na stálobarevné i bílé prádlo 400 g
87 Kč

Bělicí prostředek na stálobarevné i bílé prádlo je vhodný na silně znečištěné prádlo a odstranění skvrn (od čaje, kávy, ovocné šťávy, červeného vína, trávy atd. ). Neobsahuje chlór, je vyroben pouze z minerálních složek. S výjimkou slunce se jedná o nejekologičtější známý bělící prostředek!.

Kiehl Arenas-eco ekologický gel na praní prádla bez fosfátů, profesionální
233 Kč

Prací ekologický koncentrát na prádlo bez fosfátů a bělidel. Je s enzymy. Vynikající prací výkon při 30 – 90°C. Bez bělidel, přesto zajišťuje vysoký stupeň bělosti. Prací gel z Německa vhodný pro praní bílého a barevného prádla i pro čištění textilu. 1l balení s praktickou dávkovací odměrkou.

OnlyEco Účinný odstraňovač skvrn - 500 ml
155 Kč

Tento koncentrovaný čistič je určený speciálně na odstraňování silných skvrn a znečištění z textilií, čalounění, koberců a hladkých povrchů jako trouby, sporáku a dalších.

Smacchio Tutto NEFLEK SMACCHIO TUTTO SPRAY 500 ML - odstraňovač skvrn z textilií
88 Kč

NEFLEK SMACCHIO TUTTO SPRAY – odstraňovač skvrn Smacchio Tutto na bázi enzymů snadno odstraní různé skvrny na bílém i barevném oblečení a látkách. Přípravek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.

Ecover Odstraňovač skvrn 200 ml
127 Kč

Odstraňovač skvrn je perfektní pro čištění límečků, manžet a dalších částí oblečení, výborně čistí skvrny od trávy, bláta, vajíček, moči, tuku, krve, zmrzliny apod. spolu s efektivním ručním kartáčkem, který balení obsahuje.

Biopuro organický odstraňovač skvrn 500 ml-20%
152 Kč 121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Organický odstraňovač skvrn pro praní v pračce nebo na ruční praní (vysoce koncentrovaný). Vhodný i pro citlivou pokožku. Odstraňuje skvrny jako rajčatová omáčka, víno, fleky od trávy, čokoláda, make-up nebo pot. Vhodné na praní obojků, manžet, spodního prádla, sportovního či dětského oblečení.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Odstraňovače skvrn.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Odstraňovače skvrn výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Odstraňovače skvrn akce.