Počet nalezených produktů: 236

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Avéne Tónovací opalovací krém SPF 50+ (Tinted Cream) 50 ml
511 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tónovací krém je určen pro světlý typ pleti, který se snadno spálí a pro pleť citlivou na sluneční záření. Díky inovovanému patentovému složení poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Zlatavý odstín sjednocuje nerovnoměrně pigmentovanou pleť a zvýrazňuje barvu a jas pokožky.


Bioderma Opalovací krém na obličej Photoderm MAX SPF 50+ 40 ml
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maximální sluneční ochrana pro pokožku, která netoleruje pohyt na slunci, pro velmi bledou pokožku s pihami a pro pokožku vystavenou maximálnímu slunečnímu záření (tropické pásmo, hory, . ).


Biosolis Protivráskový opalovací krém na obličej SPF 30 (Anti-Age Face Cream) 50 ml
409 Kč

368 Kč

Akce

Krém na obličej s vysokým ochranným faktorem chrání pokožku před UV zářením. Díky obsahu aloe vera pokožku účinně hydratuje. Krém je vhodný nejen na obličej, ale i tělo. Jedná se o přírodní organickou kosmetiku certifikovanou autoritou ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT.


Biosolis Voděodolné opalovací mléko SPF 15 (Sun Milk) 100 ml
525 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem účinně chrání pokožku před slunečními paprsky. Obsahuje ochranné filtry na čistě minerální bázi, které odrážejí UV paprsky podobně jako zrcadlo a chrání před alergickou reakcí. Zároveň pokožku hydratuje díky obsahu aloe vera.


Biosolis Voděodolné opalovací mléko SPF 15 (Sun Milk) 50 ml
359 Kč

323 Kč

Akce

Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem účinně chrání pokožku před slunečními paprsky. Obsahuje ochranné filtry na čistě minerální bázi, které odrážejí UV paprsky podobně jako zrcadlo a chrání před alergickou reakcí. Mléko je vhodné pro obličej i tělo.


Biosolis Voděodolné opalovací mléko SPF 30 (Sun Milk) 50 ml
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem účinně chrání pokožku před slunečními paprsky. Obsahuje ochranné filtry na čistě minerální bázi, které odrážejí UV paprsky podobně jako zrcadlo a chrání před alergickou reakcí. Mléko je vhodné pro obličej i tělo.


Biotherm Hydratační a ochranný fluid SPF 15 (Melting Sun Fluid) 200 ml
499 Kč

469 Kč

Akce

Hydratační a ochranný fluid SPF 15 od značky Biotherm je solární prostředek, který poskytuje střední stupeň ochrany před slunečními paprsky. Je voděodolný, prodlužuje efekt opálení, hydratuje pokožku namáhanou sluncem a díky lehké konzistenci fluidu se také dobře roztírá a rychle vstřebává. .


Biotherm Hydratační a ochranný fluid SPF 30 (Melting Sun Fluid) 200 ml
479 Kč

Hydratační a ochranný fluid SPF 30 od značky Biotherm je ochranný prostředek proti slunečnímu záření, který poskytuje vysokou ochranu. Díky konzistenci fluidu se snadno roztírá a rychle vstřebává do pokožky, lze ho použít na obličej i tělo.


Biotherm Hydratační mlha na opalování SPF 30 (Moisturizing Dry Touch Mist) 150 ml
479 Kč

Hydratační mlha na opalování SPF 30 je určena pro ochranu před slunečními paprsky. Chrání pokožku před nebezpečnými vlivy slunečního záření a tak působí preventivně proti jejímu stárnutí. Hydratuje a vyživuje pokožku a dodává pleti matný finiš. Snadno se roztírá a dlouho vydrží.


Biotherm Hydratační mlha na opalování SPF 50 (Moisturizing Dry Touch Mist) 150 ml
459 Kč

Hydratační mlha na opalování SPF 50 od značky Biotherm je účinný prostředek, který poskytuje vysoký stupeň ochrany před nebezpečnými UV paprsky. Díky ochraně před sluncem zároveň působí preventivně proti stárnutí pokožky. Snadno se aplikuje a dobře se vstřebává, je voděodolný. .


Biotherm Mléko na opalování SPF 30 Lait Solaire (Anti-Drying Melting Milk) 200 ml-24%
565 Kč

425 Kč

Akce

Mléko na opalování SPF 30 Lait Solaire od značky Biotherm je určeno pro všechny typy pleti, poskytuje vysokou ochranu před nebezpečnými slunečními paprsky. Chrání pokožku před UVA i UVB zářením, pečuje o pokožku, hydratuje ji a vyživuje. Lehce se roztírá, aniž by zanechávalo na pokožce mastný film.


Clarins Opalovací krém SPF 30 (Sun Care Cream) 125 ml
715 Kč

644 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Opalovací krém je vytvořený pro ochranu velmi citlivé pokožky během slunění. Sjednocuje opálení a zachovává kvalitu pokožky.


Daylong Krém na opalování pro děti SPF 30 50 ml
315 Kč

Krém na opalování bez chemických filtrů poskytuje dětské pokožce vysokou ochranu před spálením a poškozením. Obsažené mikropigmenty vytvoří na pokožce ochranný film, který odráží nebezpečné UV záření. Krém je vhodný i pro malé děti a kojence.


Daylong Lehký ochranný gel-krém SPF 50+ Sensitive 100 ml
565 Kč

Lehký ochranný gel-krém SPF 50+ Sensitive je určený pro pleť mastnou a citlivou.   Díky své konzistenci se rychle vstřebává a zanechává na pleti příjemný sametový pocit. Je vhodný i pro lidi trpící sluneční alergií.


Daylong Mléko na opalování SPF 30 Protect & Care
379 Kč

Mléko na opalování SPF 30 Protect & Care vám poskytne dlouhodobou a spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Dodává pokožce potřebnou hydrataci, je voděodolné a lehce se roztírá. Díky tomu je jeho aplikace rychlá a snadná. .


Daylong Ochranné mléko na opalování SPF 25 Ultra
365 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné mléko na opalování SPF 25 Ultra přináší středně silnou ochranu před slunečním zářením. Je určeno pro všechny typy pokožky, je bez parfemace a díky speciální technologie je extrémně odolné vůči vodě. Voděodolnost je zachována i po intenzivní 8 hodinové koupeli.


Daylong Ochranný opalovací krém na obličej SPF 30 (Ultra Face) 50 ml
489 Kč

Krém s vysokým faktorem je určen pro každodenní ochranu citlivé pokožky obličeje. Díky obsaženým látkám chrání pleť před poškozením volnými radikály a předchází předčasnému startnutí pleti způsobeném slunečním zářením.


Daylong Opalovací fluid na obličej SPF 50+ Sensitive 50 ml
635 Kč

Opalovací fluid na obličej SPF 50+ Sensitive poskytuje vysokou ochranu pleti před sluncem a slouží jako základ pod make-up. Tím chrání pokožku před stárnutím podmíněným sluncem. Je vhodný i pro lidi trpící alergií na slunce. Zmatňuje a zanechává na pleti příjemný sametový pocit.


Daylong Opalovací mléko na velmi citlivou pokožku Extreme SPF 50+
325 Kč

Lipozomální mléko chrání pokožku před UV zářením. Je speciálně určené pro extrémně citlivou pokožku se sklonem ke sluneční alergii a pro extrémní situace vnějšího prostředí, jako jsou hory nebo tropy. Obsahuje účinné látky Tinosorb S a Tinosorb M, které chrání pokožku před poškozením sluncem.


Daylong Opalovací mléko pro děti SPF 50 150 ml
745 Kč

Opalovací mléko s vysokým faktorem poskytuje dětské pokožce spolehlivou ochranu před sluncem. Mléko je zvláště vhodné pro děti od 1 roku s kůží citlivou na slunce.


Daylong Tónovací opalovací BB fluid SPF 50+ Sensitive 50 ml
635 Kč

Tónovací opalovací BB fluid SPF 50+ odstín Light-Medium od značky Daylong je určený pro všechny typy pleti včetně citlivé. Tento ochranný fluid se snadno roztírá a rychle vstřebává, poskytne pleti ochranu před nebezpečným UVA a UVB zářením.