Chemical Guys Hybrid V7 lesk a ochrana na pneumatiky

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855063

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Chemical Guys Hybrid V7 lesk a ochrana na pneumatiky

V07 je přípravek na oživení pneumatik od amerického výrobce autokosmetiky Chemical Guys. Proniká hluboko do povrchu pneumatiky, zaplňuje praskliny, vytváří vodě odolný, nemastný, na dotyk suchý a extrémně lesklý povrch s černým mokrým efektem. 473 ml Celý popis

569

569 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002855063

Popis

Popis produktu

Hybrid V7 oživení a ochrana exteriérových gumových a plastových částí vozu

Vlastnosti produktu

  • impregnace na pneu a exteriérové plasty
  • na olejové bázi
  • chrání ošetřené plasty před UV zářením
  • obnovuje vzhled a lesk plastů a gum
  • proniká do hloubky a tím déle vydrží

O produktu

Řada produktů Hybrid V7 od Chemical Guys se zaměřuje především na dlouho výdrž a vysoký lesk. Nejnovějším produktem v této řadě je impregnace na pneumatiky a venkovní plasty a gumy. Dressing ve formě kapaliny zaručuje snadnou aplikaci ať už přímo rozprašovačem nebo přes aplikátor. Velice snadno se roztírá a po aplikaci zanechává povrch suchý na dotek. Vyniká extrémním leskem, odolností proti vodě a špíně. Vaše pneumatiky se tak budou lesknout ještě dlouho po nanesení.

Láhev protřepejte, aby se všechny složky produktu dobře promíchaly. Nastříkejte Hybrid V7 na pneumatiky, plastový (nelakovaný) nárazník nebo jinou větší plochu a aplikátorem nebo mikrovláknovou utěrkou rovnoměrně rozneste po povrchu. Pro aplikaci na menší části jako jsou lišty a zrcátka, nastříkejte produkt nejprve na aplikátor nebo utěrku a pak zapracujte do povrchu. Ošetřený povrch není nutné vysušovat, pouze v případě, že byste nanesli produktu přiliš mnoho a nebo chtěli docílit nižšího lesku.

Technické specifikace

  • objem: 473 ml
  •  


Parametry

Parametry produktu %1% %2%