Počet nalezených produktů: 69

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Chemical Guys Hybrid V7 lesk a ochrana na pneumatiky
569 Kč

V07 je přípravek na oživení pneumatik od amerického výrobce autokosmetiky Chemical Guys. Proniká hluboko do povrchu pneumatiky, zaplňuje praskliny, vytváří vodě odolný, nemastný, na dotyk suchý a extrémně lesklý povrch s černým mokrým efektem. 473 ml


Chemical Guys Ošetření a oživení plastů Natural Shine (16 oz)
349 Kč

Natural Shine Dressing pro rychlé oživení a ochranu plastů, vinylu, gumových koberců, aj. v interiéru od značky Chemical Guys. Ošetřenému místu ihned navrací saténový, nemastný povrch, chrání proti UV a praskání. Speciální složení odpuzuje prach a chrání tak mnohem déle. 473 ml


Chemical Guys Ošetření a oživení plastů - Silk Shine (16 oz)
349 Kč

Silk Shine je přípravek na vodní bázi pro oživení a impregnaci interiérových a exteriérových plastů, gumy a vinylu s dlouhodobou trvanlivostí od značky Chemical Guys. Zabraňuje stárnutí, odpuzuje prach a poskytuje dokonalou ochranu proti UV a IR záření. 473 ml


Chemical Guys Oživovač plastů a gum Tire + Trim Gel (16 oz)
499 Kč

Trim & Tire gel je impregnační přípravek na olejové bázi na pneumatiky a gumové části vozidel od Chemical Guys. Gel navrací původní vzhled i barvu exteriérovým gumovým partiím automobilu. Gumy ale i plasty chrání před dalším znečištěním a stárnutím. Lze jej použít i do motorového prostoru. 473 ml


Chemical Guys V.R.P. Super Shine Dressing (16 oz)
349 Kč

V. R. P. – přípravek pro oživení plastových a gumových částí v interiéru i exteriéru vozu, je to jeden z nejprodávanějších produktů značky Chemical Guys. Tento oblíbený přípravek vytáří suchý a nemastný film s dlouho výdrží, odolný proti UV a špíně. Dressing má příjemnou kokosovou vůni. 473 ml


AUTOLAND Impregnace na střechy kabrio, 600 ml
428 Kč

Impregnace na střechy kabrioletů. Chrání před vodou, znečištěním, UV zářením, kyselým deštěm, oživuje barvy. Pro všechny střechy kabrio – z látky i syntetické umělé hmoty.


GS27 Ochrana plastů černá lesklá 400ml
239 Kč
+ doprava zdarma

GS27 Plastic Protectant Satin oživuje všechny plastové interiéry, které časem vybledly a ztratili původní efekt.


Protecton Sprej na opravu pneu 500ml
201 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uživatelsky přívětivý sprej na bázi gumy, který provádí nouzové opravy bezdušových pneumatik.


Wynns Utěsňovač motoru 325ml
299 Kč
+ doprava zdarma

Aditivum do motorového oleje, které omezí a zabrání únikům oleje bez jakékoliv demontáže.


Wynns Utěsňovač chladiče 325ml
269 Kč
+ doprava zdarma

Produkt určený k odstránění malých úniků z chladících a topných systémů.


QUIXX Repair System Sada na renovaci světlometů
399 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

<
AKCE: K nákupu tohoto produktu při min. hodnotě objednávky 1 000 Kč teď 14 dnů asistenční služby Autem Bez Starostí ZDARMA (platí od 4. 6. do 1. 7. 2018 nebo vyprodání zásob).
Sada na renovaci světlometů QUIXX. Obnoví zažloutlé a mlhavé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců.

GS27 Ochrana plastů 400ml
239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

GS27 Plastic Protectant Mat oživuje všechny plastové interiéry, které časem vybledly a ztratili původní efekt.


GS27 Renovátor laku 500ml
329 Kč
+ doprava zdarma

Renovace laků GS27® hluboce deoxiduje karoserii na vašem voze, odstraňuje matný film nahromaděný v průběhu času a obnovuje jeho původní lesk.


GS27 Renovace světlometů
999 Kč
+ doprava zdarma

Renovace světlometů. Jednoduché a rychlé řešení pro obnovení originálních světlometů a průhlednosti.


AUTOLAND Tekutý stěrač, 300 ml
162 Kč

Tekutý stěrač. Zamezuje ulpívání vody, hmyzu a dalších nečistot na skle, zabraňuje zamlžování skel a chrání je před zamrzáním. Nahrazuje použití stěračů. Zlepšuje viditelnost.


Meguiar's Deep Crystal Top Coat - přípravek pro posílení ochrany a hydrofobního efektu  Deep Crystal Ultra Paint Coatingu a keramické ochrany, 473 ml
599 Kč

Máte svůj vůz ochráněn naší nejpokročilejší ochranou, M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingem? Pak potřebujete Meguiar's Deep Crystal Top Coat! Přípravek, kterým posílíte fantastický hydrofobní efekt i odolnou ochranu, posílíte lesk i hloubku, kterou Vašemu laku coating dodává!


Meguiar's Hyper Dressing 3,78 l - profesionální ochrana plastů, vinylu a gumových povrchů s volitelným výsledným finišem
2 390 Kč

Profesionální přípravek pro dodání účinné ochrany, oživení a finálního vzhledu tvrzeným i měkčeným plastům a gumovým částem v interiéru, motorovém prostoru i exteriéru vozu a pneumatikám. Díky změně poměru ředění jednoduše změníte finální vzhled povrchu – od vysokého lesku až po matný finiš.


Meguiar's DA Microfiber Correction Compound, 473 ml
999 Kč

Meguiar's DA Microfiber Correction Compound je speciální mikroabrazivní leštěnka, která velice účinně a přitom zcela bezpečně odstraňuje lehké až střední poškození laku, kruhové i běžné škrábance, hologramy, oxidaci a další defekty všech lakovaných povrchů, a to vše v jednom jediném kroku!


Meguiar's Engine Dressing - ochrana a lesk na motorové díly, 450 ml
439 Kč

Chcete dodat ochranu a lesk motorovým dílům z plastu, gumy nebo kovu? Meguiar's Engine Dressing ošetří všechny části schované pod kapotou Vašeho vozu. Ideální přípravek na dlouhodobou ochranu a fantastický vzhled celého motorového prostoru!


Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion - čistič, výživa a kondicionér na kůži, 414 ml
599 Kč

Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion čistí, ošetřuje a chrání kůži v jediném snadném kroku. Jemné čisticí příměsi pomáhají odstranit nečistoty a mastnotu, které se na koženém povrchu v průběhu času zachytávají. Kokosové máslo, jojobový olej a výtažky z aloe zvláčňují a vyživují kůži.


Meguiar's PlastX - leštěnka na čiré plasty, 296 ml
329 Kč

Světlomety, štíty palubních přístrojů, hledí motocyklových helem a další povrchy z plexiskla a čirých plastů snadno vyleštíte do průzračné čistoty díky Meguiar's PlastX! Oxidace, žloutnutí ani škrábance nebudou mít proti Meguiar's PlastX žádnou šanci!


Meguiar's ScratchX 2.0 - leštěnka na lehké, lokální defekty laku, 207 ml
469 Kč

Lehce abrazivní leštěnka vhodná pro odstranění jemných lokálních škrábanců. Ideální pro rozleštění izolovaných škrábanců, např. od nehtů pod klikami dveří. Tato leštěnka není určená na plošné rozleštění např. celého dílu karoserie! pro tyto účely použijte G17616 Meguiar's Swirl Remover.


Meguiar's Swirl Remover - leštěnka na lehké až střední defekty laku, 450 ml
439 Kč

Lehce mikroabrazivní leštěnka vhodná k odstranění lehkých až středních poškození laku, jakými jsou kruhové škrábance, tenké vlásečnicové škrábance, lehká oxidace, skvrny a další. Díky obsaženým lešticím olejům zároveň leští povrch do vysokého lesku a připravuje lak pro závěrečné voskování.


Meguiar's Ultimate Compound - naše nejúčinnější leštěnka na lak, 450 ml
549 Kč

Nejúčinnější leštěnka v sortimentu společnosti Meguiar's! Speciální složení na bázi super-mikroabraziv účinně a přitom velmi šetrně odstraňuje škrábance, oxidaci, skvrny od tvrdé vody, kyselých dešťů i ptačího trusu. Směs lešticích olejů navíc rozjasní lak do brilantního lesku.


Meguiar's Ultimate Polish - neabrazivní leštěnka pro maximální lesk, 473 ml
549 Kč

Unikátní neabrazivní směs lešticích olejů určená k tomu, aby vytvořila na povrchu laku ten nejvyšší možný lesk. Skvělá volba pro nové a udržované laky, kterým dodá maximální hloubku lesku a sytost barev. Pokud požadujete maximální lesk, pak zvolte právě Ultimate Polish.