U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i produkty pro zdraví a krásu z kategorie diagnostické váhy. Pořiďte si doplňky stravy, zdravotnické pomůcky nebo zdravou výživu a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Spěcháte? Zboží z kategorie diagnostické váhy doručíme ještě dnes.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech a ušetřit tak za poštovné.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz pomůže vyřešit vaše požadavky kdykoliv během dne i noci.

Prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce diagnostické váhy nebo dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů.

Potřebujete toho více? U nás na MALL.cz prodáváme různé zboží.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Tanita BC 545N se segmentální tělesnou analýzou Tanita BC 545N se segmentální tělesnou analýzou
Tanita BC 545N se segmentální tělesnou analýzou

Tělesný analyzér Tanita BC-545N s funkcí segmentální tělesné analýzy dokáže už během 15 sekund zanalyzovat vaše tělo. Díky nejnovější technologii nabízí tato váha pokročilou tělesnou analýzu, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Omron BF-511 T Tanita BC 545N se segmentální tělesnou analýzou
Omron BF-511 T

Tukoměr s lékařskou váhou OMRON BF511 je určen pro kontrolu hmotnosti osob do 150 kg. Tukoměr je schopný pomocí bio-impedanční metody vyhodnotit množství tělesného tuku v %, viscerálního tuku a BMI. Velmi přesné 8 senzorové měření pomocí rukou a nohou probíhá v celém těle. Přístroj disponuje grafickou interpretací naměřených hodnot a velkým a čitelným LCD displejem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Gallet PEP 712 Tanita BC 545N se segmentální tělesnou analýzou
Gallet PEP 712

Černá digitální váha PEP 712 značky Gallet disponuje funkcí tělesné analýzy a dokáže změřit množství tělesného tuku, svalů, vody a kostí ve vašem těle. Maximální zatížení váhy je 150 kg a do její paměti je možné ukládat data až pro 10 osob.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SOLAC PD7636 So Quiet Tempered osobní váha Tanita Osobní váha s tělesnou analýzou a měřením srdečního tepu RD 545 HR
SOLAC PD7636 So Quiet Tempered osobní váha

Osobní váha PD7636 So Quiet Tempered od značky Solac. Určeno pro baterii CR2032. Deska z tvrzeného skla. Vypočítá procenta tuku, tělesné vody, svalové hmoty a kostní hmoty. Čitelný digitální displej měnitelnými jednotkami kg nebo lb. Funkce automatického vypnutí (8 s). Přesnost 0,1 kg / 0,2 lb. Maximální nosnost 180 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Emos PT-718 Osobní váha Tanita Osobní váha s tělesnou analýzou a měřením srdečního tepu RD 545 HR
Emos PT-718 Osobní váha

Osobní digitální váha PT-718 značky Emos, vítěz dTestu, má maximální nosnost 150 kg a měří tuky, vodu a svaly v těle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tanita Osobní váha s tělesnou analýzou a měřením srdečního tepu RD 545 HR Tanita Osobní váha s tělesnou analýzou a měřením srdečního tepu RD 545 HR
Tanita Osobní váha s tělesnou analýzou a měřením srdečního tepu RD 545 HR

Klidová srdeční frekvence může předpovídat kardiovaskulární morbiditu a mortalitu. Měření lze získat snadno a sledování srdeční frekvence může pomoci při prevenci a léčbě kardiovaskulárních chorob. Míra úmrtí způsobená kardiovaskulárními chorobami v průběhu let klesá, ale zátěž nemocí zůstává.

můžete mít 19.6. - 20.6.

Tanita RD 953 černá Berlingerhaus Osobní váha Smart s tělesnou analýzou 150 kg Aquamarine Metallic Line
Tanita RD 953 černá

Inteligentní osobní váha Tanita RD 953 s bohatou tělesnou analýzou na principu dvoufrekvenční BIA technologie vám poskytne více než 10 naměřených hodnot složení vašeho těla včetně unikátního hodnocení kvality svalů. Disponuje připojením Bluetooth. Záruka 3 roky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tanita BC 401 bílá Berlingerhaus Osobní váha Smart s tělesnou analýzou 150 kg Aquamarine Metallic Line
Tanita BC 401 bílá

Profesionální diagnostická váha Tanita BC 401 disponuje nejen funkcemi pro určení podílu tuku, svalů, vody v těle, ale také určením metabolického věku, BMR a BMI. Změří také procento viscerálního tuku, který je esenciální pro ochranu orgánů, ale také zvyšuje riziko smrtelných onemocnění. S touto váhou budete mít přesné informace o vašem zdravotním stavu, který lze nadále zlepšovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Beurer BG 13 Váha, analyzér ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 + záruka 3 roky na celý spotřebič
Beurer BG 13 Váha, analyzér

Osobní a diagnostická váha Beurer BG 13 měří kromě hmotnosti procento tělesného tuku, vodu v těle, svalovinu a BMI. Můžete si vybrat z 5 úrovní aktivit pro přesné výsledky pro každého uživatele, kterých si váha zapamatuje až 10. Nosnost činí 150 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 + záruka 3 roky na celý spotřebič ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 + záruka 3 roky na celý spotřebič
ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 + záruka 3 roky na celý spotřebič

Osobní váha je kompatibilní s aplikací Vital Body Plus pro zaznamenání a vyhodnocení 18 tělesných charakteristik. Doporučuje minimální kalorický příjem a vyhodnocuje index BMI. ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 má mód pro vážení dětí a návštěv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Rozbaleno
Omron BF508 - rozbaleno ETA Váha osobní Vital Pure 7781 90000 + záruka 3 roky na celý spotřebič
Omron BF508 - rozbaleno

Tukoměr s lékařskou váhou OMRON BF508 je určen pro kontrolu hmotnosti osob do 150 kg. Tukoměr je schopný pomocí bio-impedanční metody vyhodnotit množství tělesného tuku v %, viscerálního tuku a BMI. Velmi přesné 8 senzorové měření pomocí rukou a nohou probíhá v celém těle. Přístroj disponuje grafickou interpretací naměřených hodnot a velkým a čitelným LCD displejem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Diagnostické váhy

Osobní diagnostické váhy fungují pomocí elektrických impulzů. Naměřené hodnoty je možné dále vyhodnocovat. Nejlepší diagnostické váhy jsou s Bluetooth (chytré váhy) a nabízí propojení s dalšími aplikacemi v telefonu, tabletu či počítači. Jsou skvělými pomocníky při hubnutí, budování kondice či svalstva.

Jak funguje diagnostická váha

Osobní váhy ukážou tělesnou hmotnost, za to diagnostické váhy zobrazí i další údaje, a to díky slabému elektrickému impulzu vyslaného do těla. Z naměřených hodnot vypočítají (bioimpedanční analýza) BMI (index tělesného tuku) a AMR/BMR (aktivní a bazální metabolismus). Dokážou tedy změřit:

  • Podíl vody – vyhodnocuje množství vody.
  • Podíl tuků – podkožní, ale také viscerální tuk (nitrobřišní tuková tkáň).
  • Svalovou hmotu – měření svalové hmoty.
  • Hmotnost kostry – z výše naměřených hodnot spočítá hmotnost kostry těla.

Chytrá váha s Bluetooth

Chytré váhy s Bluetooth nabízí propojení s mnoha dalšími fitness aplikacemi v telefonu. Výsledky je možné sdílet na sociálních sítích či dalších komunikačních platformách. Nabízí i virtuální tréninky, aplikace s radami či jídelníčkem a recepty. Chytré váhy můžete také spojit se smartwatch či fitness náramky.

Diagnostická váha Beurer

Nejlepší diagnostické osobní váhy Beurer mají nosnost až 180 kg a umožní pečlivě zaznamenávat množství vody, svalstva a tuku v těle. Vypočítají i hmotnost kostry, AMR/BMR. Všechna naměřená data vám pomohou uchovat pomocí Bluetooth a spojení s aplikací.

Diagnostická váha Tanita

Diagnostické váhy Tanita vám provedou kompletní tělesnou analýzu. Jsou vhodné pro dietní a fitness režim.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Diagnostické váhy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Diagnostické váhy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Diagnostické váhy akce.