Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5028403

Jet Dryer STORM - Stříbrný

Jet Dryer STORM - Stříbrný

1x

hodnoceno

80 %

spokojenost
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výkonný horkovzdušný vysoušeč kompaktních rozměrů. Odolná kovová konstrukce vhodná do vysoce frekventovaných provozů. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 899 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 899 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

EcoMaster

STORM představuje kombinaci kompaktních rozměrů horkovzdušných osoušečů se sušící silou tryskových vysoušečů. Robustní kovová konstrukce je vhodné i do vysoce frekventovaných míst. Osoušeč stačí naistalovat na zeď a zapomenout. Žádné nákupy ubrousků, žádné přeplněné koše…

Jet Dryer


Tryska ve tvaru ostří

Proud teplého vzduchu vychází z osoušeče přes úzkou podlouhlou trysku. Tak je voda z rukou nejen vysoušena, ale také stírána. Vysoušení probíhá podobně jako u velkých tryskových vysoušečů.
Vzduch je do osoušeče nasáván ze spodní strany vysoušeče přes prachový filtr.

Jet Dryer


Konstatní teplota po celou dobu vysoušení

Nemusíte čekat dlouhé vteřiny, než se osoušeč nahřeje na plný výkon. Storm dosahuje provozní teploty prakticky ihned po vložení rukou.


Snadná montáž

Instalace na zeď je prováděna pomocí čtyř šroubů. Případný servis nebo výměna filtru je rychlá a snadná. Zadní kryt vysoušeče stačí vycvaknout, nemusíte nic šroubovat.


Antivandal úprava (v kovové úpravě)

Kovový kryt vysoušeče je vyroben z jednoho kusu. 2 milimetry silný plech odolá každému vandalovi. Povrchová úprava umožňuje snadnou údržbu, osoušeč stačí utřít vlhkou utěrkou. Kryt je odolný proti poškození nešikovně odloženou cigaretou.


Modelová řada Horkovzdušných osoušečů Jet Dryer

Jet Dryer

Video

Jet Dryer STORM