Chemical Guys Lubrikant a Detailer - Luber (16 oz)

Chemical Guys Lubrikant a Detailer - Luber (16 oz)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lubrikační přípravek Clay Luber od značky Chemical Guys. Přípravek s obsahem vosku a maziv v praktickém spreji pro dosažení maximální lubricity při dekontaminaci vozu za pomocí dekontaminační hmoty, která následně po povrchu vozu dokonale klouže a tím dosáhnete dokonalého výsledku. 473 ml Celý popis

349
349 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera TRIESTE

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002855041

Popis

Popis produktu

Clay Luber lubrikační přípravek při dekontaminaci povrchu pomocí Claye

 

Vlastnosti produktu

  • luber zajišťuje dokonalé klouzání Claye – dekontaminační hmoty po lakovaném  povrchu
  • snižuje tření a brání poškrábání laku
  • vhodný pro všechny běžné druhy dekontaminačních hmot
  • snadné použití

 

O produktu

Clay Luber je jedinný sprej, který budete pro dekontaminaci laku potřebovat. Lakované části se často znečisti drobnými částečky, které zůstanou na laku i po důkladném umytí vozu, díky Clay se právě těchto částeček zbavíte. Je na vašem laku na dotek jemná krupička, přesto, že jste vůz důkladně umyli? S ní vám pomůže Clay, aby však nedošlo k poškození laku během Clayování je nutné povrch zlubrikovat pomocí Clay Luber, aby Clay neboli dekontaminační hmota či plastelína bez odporu klouzaly po povrchu vozu. Po tomto procesu bude lak opět hladký a jemný na dotek. Tento proces je nutné dělat vždy před leštěním. 

Nejdříve důkladně umyjte vůz, nastříkejte plochu cca 50 × 50 cm pomocí Clay Luber, odlomte 1/3 z plastelíny a začněte Clayovat, pokud cítíte odpor či tření, přidejte více Luberu. Po dokončení otřete přebytečný Luber pomocí čisté a suché mikrovláknové utěrky. Poté pokračujte na další plochu. Pokud nejste s výsledkem spokojeni opakujte dle potřeby. Pokud vám Clay spadne je nutné jej vyhodit a použít nový, vzniká nebezpečí poškrábání laku drobným prachem, který Clay na sebe nachytá. Po dokončení vůz ochraňte pomocí sealantu nebo přírodního karnaubského vosku nebo vůz vyleštěte ať už ručně nebo pomocí leštičky.

 

Technické specifikace

  • objem: 473 ml

 

 
 Parametry

Parametry produktu %1% %2%