Počet nalezených produktů: 36

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Slime Přípravek na opravu pneumatik FIBRO-SEAL
382 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na opravu defektu pneumatik bez nutnosti demontovat kola. Opravuje i chrání vaše pneumatiky. Objem 473 ml.


METABOND CL čistič motorů do 3,5t 250ml
650 Kč
640 Kč
+ doprava zdarma

Metabond CL čistič motorů je moderní a technologicky pokročilý prostředek na vyčištění a dekarbonizaci vnitřních částí spalovacích motorů, převodovek a diferenciálů.


CRC Přípravek pro čištění motoru MOTOR FLUSH, 200 ml
137 Kč

Akce

Aditivum k přidání do motorového oleje před jeho vypuštěním, které zajistí dokonalé odstranění všech škodlivých usazenin, karbonu, kalů, sazí a vody z mazacího systému motoru.


Liqui Moly Aditivum do benzínu, 300 ml
250 Kč

Aditivum vhodné pro všechny benzínové motory – do olovnatých i bezolovnatých benzínů. Pro přidání přímo do palivové nádrže. Až na 75 litrů paliva. Účinky trvají až 2 000 km.


Liqui Moly Aditivum do oleje s MoS2, 300 ml
426 Kč

Vhodné pro všechny motorové oleje v benzínových a naftových motorech s filtrem pevných částic i bez nich. Dávkování: přidat motorový olej z 3 – 5%. U motocyklů s mokrými spojkami přidejte max. 2%.


Liqui Moly Pro-Line Super přísada do nafty, 1 l
639 Kč

Pro všechny dieselové motory v osobních a užitkových vozidlech, traktorech a stavebních strojích. Je ideální pro konzervaci dlouhodobě odstavených motorů za extrémních podmínek. Až na 2 000 km provozu.


Liqui Moly Prostředek na dlouhodobou ochranu motoru, 300 ml
777 Kč

Ochrana proti opotřebení motorů, převodovek, čerpadel a kompresorů. Cera Tec se přidává do oleje (dostatečný objem 5 litrů oleje). S dlouhodobým účinkem na 50 000 km. Nevhodné pro použití s mokrými spojkami.


Liqui Moly Prostředek proti úniku oleje, 300 ml
482 Kč

Vhodný pro všechny komerční motorové oleje v benzínových a naftových motorech s filtrem pevných částic a bez filtru. Až pro 5 l motorového oleje. Není vhodný pro motocykly s mokrými spojkami.