BASEUS sprej proti mlžení skla u auta černá
549 Kč 249 Kč

Baseus Anti-Fog Agent je sprej, který zabrání mlžení a kondenzaci vody na sklech uvnitř Vašeho auta. Stejně tak ho lze využít například na zrcadla, motocyklovou helmu, brýle a dalších průhledných plochách, kde chcete zabránit mlžení (černý).

BASEUS sprej tekuté stěrače proti ulpívání vody černá
599 Kč 299 Kč

Speciální přípravek od značky Baseus jako tzv. tekuté stěrače, zamezuje ulpívání vody na skle a zabraňuje také jeho zamlžování. Složení obohacené o silikon a nanočástice vytvoří neviditelný povlak, který zamezuje ulpívání vody, hmyzu a nečistot na skle (černá).

Chemical Guys EcoSmart - mytí auta bez vody (16 oz)
599 Kč

ECO SMART neboli mytí auta bez vody od americké značky Chemical guys. Vhodné na místech kde není přístup k vodě nebo jako rychloumytí vozu. Ředí se v poměru 1:16, stačí jej jednoduše nastříkat na jakékoliv části vozidla a setřít mikroutěrkou, díky speciálnímu složení neškrábe lak vozu. 473 ml

Chemical Guys Microfiber Wash (16 oz)
319 Kč

Microfiber Wash je speciální prací prostředek od Chemical Guys pro praní mikrovláknového prádla, jako jsou mikroutěrky, mikrovláknové rukavice, mikrovláknové zástěry, ručníky, aplikátory a další. Díky tomuto prostředku prodloužíte životnost mikrovláknového vybavení ve své dílně a domácnosti.

Chemical Guys Pad Cleaner - čistič všech kotoučů (16 oz)
379 Kč

Čistící přípravek na všechny druhy kotoučů (brusné, lešticí, nanášecí, aj.), díky správné péči o kotouče, prodlužujete jejich životnost a maximalizujete výsledek. Pad Cleaner od Chemical Guys odstraní zbytky přípravků a díky citrusům odmašťuje, lubrikuje a je připraven na uskladnění.

Chemical Guys Leštěnka na kovy - Heavy Metal Polish (16 oz)
599 Kč

Heavy Metal Polish čistič kovových částí vozidel od značky Chemical Guys. Čistí a obnovuje lesk chromových, měděných, mosazných, hliníkových, nerezových a titanových částí vozidel. Čistí, impregnuje a chrání před oxidací, pro litá kola, nerezoové lišty, výfuky, přední masky, aj. 473 ml

Chemical Guys Lubrikant a Detailer - Luber (16 oz)
349 Kč

Lubrikační přípravek Clay Luber od značky Chemical Guys. Přípravek s obsahem vosku a maziv v praktickém spreji pro dosažení maximální lubricity při dekontaminaci vozu za pomocí dekontaminační hmoty, která následně po povrchu vozu dokonale klouže a tím dosáhnete dokonalého výsledku. 473 ml

Chemical Guys Polishing & Buffing Pad Conditioner (16 oz)
379 Kč

Kondicionér na lešticí kotouče, vyživuje kotouče a chrání je před rotrháním a zničením, tím prodlužuje jejich životnost. Suché leštění vytváří nadměrné teplo a tím vysušuje a ničí kotouče, proto je nutné kotouče pravidelně ošetřovat tímto speciálním kondicionérem Chemical Guys.

Chemical Guys DeCon Pro Iron Remover and Wheel Cleaner (16oz)
549 Kč

DeCon Wheel Cleaner je čistič disků kol a brzdových třmenů automobilů ve spreji od americké značky Chemical Guys. Přípravek díky chemické reakci bez nutnosti kontaktu odstraňuje z disků kol zažranou kovovou špínu, při chemické reakci se silně zbarví do purpurové barvy. 473 ml

Chemical Guys EcoSmart RU (16 oz) - mytí auta bez vody
359 Kč

ECO SMART RU neboli mytí auta bez vody od americké značky Chemical Guys. Vhodné na místech kde není přístup k vodě nebo jako rychloumytí vozu. RU / Ready to Use – neředí se! Stačí jej jednoduše nastříkat na jakékoliv části vozidla a setřít mikroutěrkou, díky speciálnímu složení neškrábe lak. 473 m

Chemical Guys Glass Cleaner - čistič na okna (16 oz)
299 Kč

Jeden z nejoblíbenějších produktů značky Chemical Guys, extra silný čistící přípravek na okna automobilů. Dokonale odstraňuje hmyz a silniční nečistoty. Nezanechává šmouhy a je vždy po ruce.

Liqui Moly Prostředek proti úniku oleje, 300 ml
405 Kč

Vhodný pro všechny komerční motorové oleje v benzínových a naftových motorech s filtrem pevných částic a bez filtru. Až pro 5 l motorového oleje. Není vhodný pro motocykly s mokrými spojkami.

COMMA Aditivum do benzínu PETROL MAGIC, 400 ml
152 Kč

Přípravek zlepšuje výkon a snižuje emise výfukových plynů. Udržuje motor čistý tím, že chrání před vznikem nánosů špíny a usazenin v palivovém systému. Snižuje spotřebu paliva.

Nanotechnologie Nano set na renovaci světlometů
799 Kč

Kompletní set na renovaci světlometů, který pomáhá obnovit jejich lesk a jas a odstraní zabarvení i poškrábání. Výsledek poté zakonzervuje pomocí Nanotechnologie pro dlouhou trvanlivost efektu.

Liqui Moly Pro-Line Super přísada do nafty, 1 l
639 Kč

Pro všechny dieselové motory v osobních a užitkových vozidlech, traktorech a stavebních strojích. Je ideální pro konzervaci dlouhodobě odstavených motorů za extrémních podmínek. Až na 2 000 km provozu.

Liqui Moly Aditivum do benzínu, 300 ml
203 Kč

Aditivum vhodné pro všechny benzínové motory – do olovnatých i bezolovnatých benzínů. Pro přidání přímo do palivové nádrže. Až na 75 litrů paliva. Účinky trvají až 2 000 km.

Liqui Moly Prostředek na dlouhodobou ochranu motoru, 300 ml
619 Kč

Ochrana proti opotřebení motorů, převodovek, čerpadel a kompresorů. Cera Tec se přidává do oleje (dostatečný objem 5 litrů oleje). S dlouhodobým účinkem na 50 000 km. Nevhodné pro použití s mokrými spojkami.

Liqui Moly Aditivum do oleje s MoS2, 300 ml
359 Kč

Vhodné pro všechny motorové oleje v benzínových a naftových motorech s filtrem pevných částic i bez nich. Dávkování: přidat motorový olej z 3 – 5%. U motocyklů s mokrými spojkami přidejte max. 2%.

Autoprofi Utěsňovač chladiče
249 Kč

Zapomeňte co jste kdy slyšeli o utěsňovačích chladičů! Zapomeňte na obavy z jejich použití. Autoprofi Utěsňovač chladiče nemá tyto nežádoucí vlastnosti a přitom perfektně splní své poslání.

Autoprofi Diesel Common Rail - čištění a ochrana systému
319 Kč

Hi-Tech produkt vyvinutý rozsáhlými výzkumy, je navrhnutý pro splnění přesných požadavků na moderní dieselové systémy a speciálně doporučený pro prodloužené servisní intervaly. Šetrně čistí palivovou soustavu od nádrže po spalovací komoru a také likviduje nebezpečné bublinky vody.

Autoprofi Stop bakteriím - Diesel
319 Kč

Vysoce výkonný koncentrát, na bázi speciálních povrchově aktivních látek,pro prevenci a likvidaci bakterií, kvasinek, řas a hub v motorové naftě, způsobující tvorbu kalu a ucpávání palivového filtru.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ostatní autokosmetika.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ostatní autokosmetika výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ostatní autokosmetika akce.