Nutrend Inosine 100 kapslí
430 Kč

387 Kč

Inosine patří do suplementace jak silových, ale i vytrvalostních sportovců. Jedinečná, tělu vlastní látka zlepšuje zásobování zatěžovaných svalů tou nejdůležitější látkou – kyslíkem. Více kyslíku, zajistí vyšší přísun energie, což ve výsledku znamená, že váš výkon bude kvalitnější a delší.


Prom-IN Serious PRE 750 g
990 Kč

899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Serious PRE představuje kombinaci ingrediencí užívaných před tréninkem.


Wellness Food Speed 8 10x 20ml.
490 Kč

420 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

SPEED 8 je mozkový stimulant s komplexním působením ovlivňující neurovegetativní i psychosomatiskou část regulačních pochodů v organizmu. Ideální při zátěži a především v případech mimořádných fyzických a psychických výkonů. Příchutě – natural, cherry, grep, kapučino


Xpower GTI 120 kapslí

Xpower GTI 120 kapslí

Hodnocení: 5
570 Kč

426 Kč

Přípravek Xpower GTI 120 kps. je určen k potlačení únavy, udržení psychické i fyzické imunity a celkovému tlumení příznaků únavy. Navíc je obohacen o Taurin, Inosin, L-karnitin a podstatnou část jeho složení tvoří Guarana.


NAMEDSPORT AR-Fit Formula 60 tablet
380 Kč

253 Kč

Namedsport AR-Fit Formula 60 tablet přispívá ke snížení tělesné únavy a vyčerpání. Tablety obsahují nezbytné vitamíny, minerály, aminokyseliny a rostlinné výtažky, které Vás postaví pevně na nohy.


Xpower Non-stop Energy, grep, balení 10x25ml
289 Kč

Nápoj Xpower Non-stop Energy, grep, balení 10×25ml je okamžitým zdrojem energie. Kofein a taurin před tréninkem dostatečně povzbudí a umožní Vám podávat lepší výkony.


Penco Energy stimulant X-RIDE 50tbl Cherry
249 Kč

Penco® X-RIDE je unikátní tableta pro nabuzení vašeho těla a mysli. Penco® X-RIDE podporuje bystrost, soustředění a odolnost vůči stresu a přispívá ke zlepšení výkonu a jeho kapacity. Penco® X-RIDE přispívá ke snížení vnímání námahy. Neobsahuje konzervanty ani umělá sladidla a barviva!


Penco Energetický nápoj JET POWER 700g
390 Kč

Vysoce účinný stimulant pro odstranění psychické únavy. Je vhodný nejen pro sportovce, ale i pro studenty, manažery, řidiče a lékaře.JET POWER snižuje vnímání námahy, zvyšuje bystrost a hbitost. Působí velmi rychle.


Penco MCT OIL 500ml Citron
525 Kč

PENCO MCT OIL je Jedinečný přírodní zdroj energie pro sportovce, chrání svaly a poskytuje dostatek energie pro trénink.