Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10865315

Botanic Kolovník 100g

Botanic Kolovník 100g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kolovník lesklý, nebo také Kola nitida, je strom rostoucí v západní Africe, kde je uctívaný tamějšími kmeny. Jeho jedlé plody obsahují vysoké zastoupení kofeinu a teobrominu. Díky kofeinu tak skvěle působí proti únavě a dodává vitalitu. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
99 Kč
Zboží od: Botanic
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
99 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

SLOŽENÍ

Při indikované dávce, kterou u kolovníku doporučujeme, můžeme zanedbat nutriční hodnoty. Jejich množství není ani zdaleka tak velké, aby mohlo něco ovlivnit. Měli bychom se spíše zaměřit na aktivní látky, jejíž hlavním představitelem je v tomto případě kofein. Kofeinu nalezneme v kolovníku zhruba 2× více než v kávě. Další látky, které bychom si měli zmínit je například teobromin, nebo dobře známé třísloviny.

JAK KOLOVNÍK ÚČINKUJE

O účincích kolovníku dobře vědí i obyvatelé západní Afriky. Vzhledem k vysokému zastoupení kofeinu si můžeme mnoho odvodit. Kofein působí na centrální nervový systém, oddaluje únavu a poskytuje příjemný pocit soustředěnosti a vitality. Zároveň dochází ke zrychlování metabolismu, čímž se lépe uvolňují tukové buňky do krevního oběhu, kde mohou být zpracovány.

KOLOVNÍK A VEDLĚJŠÍ ÚČINKY

Vedlejší účinky kolovníku nejsou známy. POZOR na obsah kofeinu!

DÁVKOVÁNÍ KOLOVNÍKU LESKLÉHO

Prášková forma se doporučuje dávkovat v množství 2 – 3 gramů na denní dávku (2–3 odměrky 1g).

JAK UŽÍVAT KOLOVNÍK LESKLÝ

Užívání je vzhledem k práškové formě opravdu jednoduché. Dávku prášku rozmícháme ve vodě. Je lepší použít vlažnou vodu, kde se prášek lépe rozpustí. Stejně tak můžeme přidat i do jogurtu, nebo smoothie.