Westige DAILY M, 110 × 80 cm
399 Kč 199 Kč

Skvěle savý a rychleschnoucí ručník WESIGE DAILY se hodí jak na sport, cestování, ale i na pláž. Ručník je ošetřen antibakteriální ochranou.

Ferrino X-Lite Towel L

Ferrino X-Lite Towel L

Hodnocení: 4,3
370 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce absorpční ručník využijete především na cestách a při outdoorových aktivitách. Součástí je prodyšný obal, do kterého je ručník možné vložit i v případě vlhkosti. Obsahuje karabinu umožňující připnutí na batoh. Ferrino X-Lite Towel L je velmi lehký, příjemný a zabere málo místa.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue
299 Kč 189 Kč

Extrémně savý a rychleschnoucí ručník Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue hodící se jak na sport a cestování, tak i na pláž. Ošetřen technologií Poligiene, zaručující antibakteriální ochranu.

Sprinter Ručník z mikrovlákna 100x160 cm
449 Kč 299 Kč

Rychleschnoucí ručník Sprinter je vyroben z velmi kvalitního a vysoce absorpčního mikrovlákna, které vyniká svoji skvělou savostí. Ručník je velmi měkký a příjemný na dotek. Vhodný je pro všechny druhy sportů, plavání, turistiku i na každodenní domácí použití.

Speedo Light Towel 75x150cm
499 Kč

Ručník pro sportovce z velmi lehkého materiálu je skladný a rychle schne. Kompaktní rozměry zajišťují, že se vejde téměř kamkoliv. Speedo Light Towel 75×150cm je určen především pro plavecké tréninky.

Boll LiteTrek Towel

Boll LiteTrek Towel

Hodnocení: 4,6
249 Kč 129 Kč

Praktický mnohoúčelový ručník Boll LiteTrek Towel z odolného materiálu najde uplatnění na cestách, při sportu i při každodenním použití doma.

Sprinter Ručník z mikrovlákna 70x140 cm
349 Kč 219 Kč

Rychleschnoucí ručník Sprinter je vyroben z velmi kvalitního a vysoce absorpčního mikrovlákna, které vyniká svoji skvělou savostí. Ručník je velmi měkký a příjemný na dotek. Vhodný je pro všechny druhy sportů, plavání, turistiku i na každodenní domácí použití.

Ferrino X-Lite Towel XL
550 Kč 319 Kč

Vysoce absorpční ručník využijete především na cestách a při outdoorových aktivitách. Součástí je prodyšný obal, do kterého je ručník možné vložit i v případě vlhkosti. Obsahuje karabinu umožňující připnutí na batoh. Ferrino X-Lite Towel XL je velmi lehký, příjemný a zabere málo místa.

ARENA Pool Smart Towel Royal-White 150 × 90 cm
699 Kč

Kvalitní mikrovláknový ručník ARENA Pool Smart Towel Royal-White o rozměrech 150 × 90 cm. Ručník je velmi savý, rychle schne a po sbalení zabírá minimum místa.

Ferrino X-Lite Towel M
270 Kč 129 Kč

Vysoce absorpční ručník využijete především na cestách a při outdoorových aktivitách. Součástí je prodyšný obal, do kterého je ručník možné vložit i v případě vlhkosti. Obsahuje karabinu umožňující připnutí na batoh. Ferrino X-Lite Towel M je velmi lehký, příjemný a zabere málo místa.

Husky Jack M
259 Kč

Praktický měkký ručník Husky Jack M z mikrovlákna je ideální na cesty, na sport i na každodenní použití.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink
299 Kč 279 Kč

Extrémně savý a rychleschnoucí ručník Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink, hodící se jak na sport a cestování, tak i na pláž. Je ošetřen antibakteriální technologií Polygiene.

PackTowl Original modrý M, 30 × 56 cm
359 Kč

Super absorbční ručník PackTowl Original pohltí až desetinásobek své váhy. Rychleschnoucí materiál, který schne o 40% rychleji, než bavlna. Velikost M – 30 × 56 cm.

PackTowl Original modrý S, 20 × 35 cm
254 Kč 229 Kč

Super absorbční ručník PackTowl Original pohltí až desetinásobek své váhy. Rychleschnoucí materiál, který schne o 40% rychleji, než bavlna. Velikost S – 20 × 35 cm.

NILS CAMP rychleschnoucí froté ručník NCR01, modrý
239 Kč

Rychleschnoucí ručník NILS Camp NCR01 má rozměry 160 × 80 cm a je vyroben z froté. Ručník je opatřen gumičkou pro sbalení do kompatních rozměrů 24 × 16 × 11 cm. Hmotnost 350 g.

PackTowl Personal Body Khaki vzor, 64 × 137 cm
710 Kč 609 Kč

Velmi jemný rychleschnoucí ručník s originální grafikou PackTowl Personal bude skvělým společníkem na vaše outdoorové dobrodružství i do fitka. Pohltí 4-násobek váhy ručníku a po vyždímání je téměř suchý. Velikost 64 × 137 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Outdoorové ručníky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Outdoorové ručníky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Outdoorové ručníky akce.