Allnature Goji sušená 500 g
219 Kč

Goji sušená jsou sušené plody, které jsou bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhů aminokyselin včetně 8 esenciálních a stopové prvky.

Allnature Brusinka (klikva) sušená 1000 g
234 Kč

Brusinky se obecně řadí mezi superpotraviny. Je tomu zejména díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálů a vitamínů. Z vitamínů jsou v brusinkách obsaženy především vitamíny C a E.

EkoMedica Czech Graviola - výtažek z gravioly 1000 ml
632 Kč

EkoMedica Graviola – výtažek z gravioly je získávána z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Salvia Paradise Rakytník řešetlákový plod mletý 100g
156 Kč

100% čistý Rakytník řešetlákový jemně mletý plod podporuje zdravou imunitu, obranyschopnost organismu, trávení, srdce, cévy. Mírní únavu, podporuje energii organizmu. Vhodný je pro každého i k dlouhodobému užívání.

Bio kokosové chipsy Malina
42 Kč

Chuťově výrazné, vhodné pro doplnění energie při sportu i dlouhodobém pracovním nasazení.

Allnature Moruše bílá sušená BIO/RAW 100 g
65 Kč

Moruše bílá sušená v BIO a RAW kvalitě. Moruše obsahuje vysoké množství přírodních cukrů ve formě glukózy a fruktózy, díky čemuž chuťově připomínají med. Obsahuje velké množství nutričně hodnotných látek a díky tomu se řadí do superpotravin.

Country Life Datle sušené bez pecek
31 Kč

Sušení je tradiční způsob konzervování datlí. Datle jsou chutné samotné, využití ale mají i při pečení nebo přípravě dezertů. Jedná se o druh ovoce s výrazně sladkou chutí.

Country Life Kokos strouhaný BIO 200 g
45 Kč

Strouhaný kokos se získává z dužiny kokosového ořechu a je běžnou součástí především sladkých jídel. Kokos má typickou aromatickou vůni, která dodá vašim pokrmům exotický nádech.

Allnature BIO Kokosová mouka 200 g
54 Kč

BIO 100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů je vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu.

Allnature Směs Svačinka Fit 60 g
43 Kč

Svačinka Fit vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje dýňová semínka, arašídy, mandle, slunečnicová semínka a sušené plody goji (kustovnici čínskou). Tato směs superpotravin by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.

Allnature Směs Svačinka Mlsoun 60 g
43 Kč

Svačinka Mlsoun vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje rozinky, arašídy, papáju a kešu ořechy. Tato směs superpotravin by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.

Country Life Datle sušené bez pecek BIO
74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sušení je tradiční způsob konzervování datlí. Datle jsou chutné samotné, využití ale mají i při pečení nebo přípravě dezertů. Jedná se o druh ovoce s výraznou sladkou chutí.

EkoMedica Czech Graviola - výtažek z gravioly 500 ml
377 Kč

EkoMedica Graviola – výtažek z gravioly je získávána z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Natu Camu Camu BIO prášek 80 g
234 Kč

Camu Camu BIO prášek obsahuje nadměrné množství vitamínu C, který podporuje normální stav imunity a metabolismu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ovoce a zelenina.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ovoce a zelenina výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ovoce a zelenina akce.