Allnature BIO Kokosový olej Premium 1000 ml
319 Kč
+ doprava zdarma

Kokosový olej je od nepaměti ceněn pro své blahodárné a všestranné působení na organismus. Zralé plody jsou ručně zpracovávány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si olej uchovává všechny vitamíny a antioxidační látky prospěšné lidskému organismu.


Allnature Směs Svačinka Fit 60 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Svačinka Fit vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje dýňová semínka, arašídy, mandle, slunečnicová semínka a sušené plody goji (kustovnici čínskou). Tato směs superpotravin by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.


Allnature Směs Svačinka Mlsoun 60 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Svačinka Mlsoun vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje rozinky, arašídy, papáju a kešu ořechy. Tato směs superpotravin by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.


Allnature Moruše bílá sušená BIO/RAW 100 g
59 Kč
+ doprava zdarma

Moruše bílá sušená v BIO a RAW kvalitě. Moruše obsahuje vysoké množství přírodních cukrů ve formě glukózy a fruktózy, díky čemuž chuťově připomínají med. Obsahuje velké množství nutričně hodnotných látek a díky tomu se řadí do superpotravin.


Allnature BIO Kokosová mouka 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

BIO 100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů je vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu.


Country Life Datle sušené bez pecek
27 Kč
+ doprava zdarma

Sušení je tradiční způsob konzervování datlí. Datle jsou chutné samotné, využití ale mají i při pečení nebo přípravě dezertů. Jedná se o druh ovoce s výrazně sladkou chutí.


Natu Camu Camu BIO prášek 80 g
229 Kč
+ doprava zdarma

Camu Camu BIO prášek obsahuje nadměrné množství vitamínu C, který podporuje normální stav imunity a metabolismu.


Allnature Goji sušená 500 g
199 Kč
+ doprava zdarma

Goji sušená jsou sušené plody, které jsou bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhů aminokyselin včetně 8 esenciálních a stopové prvky.


Country Life Datle sušené bez pecek BIO
118 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sušení je tradiční způsob konzervování datlí. Datle jsou chutné samotné, využití ale mají i při pečení nebo přípravě dezertů. Jedná se o druh ovoce s výraznou sladkou chutí.


EkoMedica Czech Graviola - výtažek z gravioly 1000 ml
619 Kč
+ doprava zdarma

EkoMedica Graviola – výtažek z gravioly je získávána z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.


Salvia Paradise Banán plátky mrazem sušené
670 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mrazem sušené banány, které si tímto sušením uchovávají všechny obsahové látky i charakteristickou chuť čerstvých banánů.


Salvia Paradise Banán prášek
330 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Banány se řadí k nejdůležitějším plodům světa, protože pro milióny lidí jsou hlavním zdrojem potravy. Banán Salvia Paradise® je potravinová forma. Není sladký.


Salvia Paradise Rakytník řešetlákový plod BIO
577 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistý Rakytník řešetlákový plod v BIO kvalitě podporuje zdravou imunitu, obranyschopnost organismu, trávení, srdce, cévy. Mírní únavu, podporuje energii organizmu. Vhodný je pro každého i k dlouhodobému užívání.


Salvia Paradise Višně celé mrazem sušené
299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čisté Višně mrazem sušené – lyofilizované si uchovávají vysoký obsah vitamínu C a vitamínu A, ale i vysoké množství železa, draslíku, manganu.


Wolfberry Broskve lyofilizované 20 g
36 Kč
+ doprava zdarma

Broskve 20 g Wolfberry jsou sušené mrazem, což je nejšetrnější postup sušení ovoce. Plátky broskví si tak zachovávají svoji neuvěřitelnou chuť i vůni a kolem 90 % nutričních hodnot čerstvého ovoce. Lze je používat všude tam, kde čerstvé broskve.


Wolfberry Goji Organic EXTRA EDITION 250 g
149 Kč
+ doprava zdarma

BIO Goji Organic EXTRA EDITION 250g Wolfberry – 280/A (cca 280 ks v 50g). Plody kustovnice čínské bohaté na velké množství výživných látek patří mezi tzv. superpotraviny a tradiční čínská medicína je považuje za „elixír mládí“.


Wolfberry Rakytník plod BIO 50 g
48 Kč
+ doprava zdarma

Rakytník plod Wolfberrry BIO 50 g působí antioxidačně, dodává energii, má příznivý vliv na imunitní systém a přispívá k normálnímu stavu pokožky.


Wolfberry Višně lyofilizované 20 g
32 Kč
+ doprava zdarma

Višně 20g Wolfberry. Sušené plody višně ocení všichni, kteří preferují kyselkavější chuť. Toto ovoce má navíc své místo i v přírodní medicíně. S metodou sušení mrazem zůstává přirozená barva, aroma i chuť čerstvého ovoce, není proto třeba barviv nebo dochucovadel.