I Heart Revolution Paletka 18 očních stínů Tasty Palette Avocado 22 g
360 Kč 300 Kč

Doručujeme nové menu od I Heart Revolution. Chutná kolekce paletek očních stínů Tasty Palette Avocado je plná 18-ti očních stínů inspirovaných avokádem. Dominuje limetkově zelený Guacamole, smaragdově zelený Smoothie, hnědý s názvem Toast, baby blue Smash nebo zlatý California.

Gabriella Salvete Konturovací paletka Contouring Palette 15 g
205 Kč 141 Kč

Paletka pro konturování obličeje Gabriella Salvete Contouring Palette se stane nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy. Obsahuje BRONZER, HIGHLIGHTER a BLUSHER pro konturování a rozjasnění obličeje. Při správném vystínování daných partií docílíte opticky přitažlivého výrazu.

Makeup Revolution Paletka na tvář X Petra XOXO (Contour and Highlighter Palette) 16 g
329 Kč 245 Kč

Druhá spolupráce s českou blogerkou po velmi úspěšné paletce X Petra je tady! Představujeme Revolution konturovací a rozjasňující paletku X Petra XOXO: paletka obsahuje čtyři odstíny pro konturování a bronzování a čtyři odstíny rozjasnovačů s vysokou pigmentací, ostatně, tak typickou pro značku Revo

Gabriella Salvete Paletka 16 očních stínů Palette 16 Shades 20,8 g-21%
308 Kč 242 Kč

Akce

Paletka 16 očních stínů obsahuje 5 matných odstínů a 11 odstínů se shimmerem. Jeho univerzální složení obsahuje jak přirozené nude odstíny pro denní líčení, tak tmavé odstíny pro vytvoření intenzivního kouřového líčení. S paletkou očních stínů Palette 16 Shades vytvoříte nepřeberné množství looků.

Gabriella Salvete Paletka 16 očních stínů Palette 16 Shades 02 20,8 g
308 Kč

Paletka 16 očních stínů obsahuje 5 matných odstínů a 11 odstínů se shimmerem. Jeho univerzální složení obsahuje jak přirozené nude odstíny pro denní líčení, tak tmavé odstíny pro vytvoření intenzivního kouřového líčení. S paletkou očních stínů Palette 16 Shades vytvoříte nepřeberné množství looků.

Gabriella Salvete Paletka očních stínů Nude Eyeshadow Palette 12,5 g
175 Kč 149 Kč

Paleta šesti dlouhotrvajících lisovaných očních stínů, kombinující matné a třpytivé odstíny, dokonale zvýrazní a podtrhne váš pohled. Hedvábná textura zajistí přirozené krytí. Aplikujte za sucha pro sametově hladký vzhled nebo za mokra pro dosažení dramatického výsledku a efektu kouřových očí.

I Heart Revolution Paletka očních stínů Teddy Bear Honey (Shadow Palette) 14,4 g
360 Kč 296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Paletka očních stínů Teddy Bear Honey obsahuje 19 dobře pigmentovaných lisovaných stínů, které dokonale zvýrazní váš pohled. Kterého medvídka si vyberete? Bude to Honey se zlatým srdcem, plným teplých hnědých a zlatých tónů? Pokud se nemůžete rozhnodnout, posbírejte je všechny! .

I Heart Revolution Paletka očních stínů Teddy Bear Lulu (Shadow Palette) 14,4 g
360 Kč 295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paletka očních stínů Teddy Bear Lulu obsahuje 19 dobře pigmentovaných lisovaných stínů, které dokonale zvýrazní váš pohled. Kterého medvídka si vyberete? Jestli se chcete při líčení pobavit, vyberte si Lulu v růžovém obalu – najdete v ní růžové a neonově křiklavé tóny.

Makeup Obsession Paletka očních stínů Rady Daydream (Shadow Palette) 16 x 1,3 g
332 Kč 285 Kč

Paletka očních stínů Rady Daydream byla vytvořena ve spolupráci s instagramovou beauty guru @grwrady. Obsahuje mix odvážných matných, třpytivých a metalických duhových odstínů. Její vysoce pigmentované odstíny jsou navzájem skvěle kombinovatelné a každý z odstínů je ručně vybrán. .

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Paletky dekorativní kosmetiky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Paletky dekorativní kosmetiky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Paletky dekorativní kosmetiky akce.