Počet nalezených produktů: 34

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Artdeco Trio magnetický box se zrcátkem (Beauty Box Trio)
205 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perfektní místo pro vaše oblíbené odstíny! Beauty Box Trio obsahuje zrcátko a je velmi praktický i na cestování. Obsah boxu pevně drží díky magnetům.


Catrice Prázdná paletka na oční stíny Art Couleurs
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prázdná paletka pro naplnění očními stíny Art Couleurs. Se zabudovaným zrcátkem. Sestavte si svoji beauty paletku. Prázdná paletka se zrcátkem nabízí čtyři místa pro vámi vybrané odstíny očních stínů Art Couleurs. Oční stíny můžete jednoduše vyměnit díky zaklikávacímu mechanizmu.


Clarins Paletka očních stínů (4-Colour Eyeshadow Palette) 6,9 g
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oční stíny s hebkou, pudrovou texturou, která se velmi snadno nanáší a umožní dlouhotrvající nalíčení, rozsvítí vaše oči. Kombinace barev jsou navrženy tak, aby se daly namíchat v krásné barevné efekty.


Dermacol Quattro oční stíny (Quattro Eye Shadow)-20%
195 Kč

156 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtyři rafinovaně sladěné barvy pro podrtrhnutí a zvýraznění přirozené barvy očí. Zvýrazní a umocní barvu oříškových, modrých, hnědých a zelených očí!.


Guerlain Paletka pro úpravu obočí (Eyebrow Kit)
869 Kč

Paletka, která zajistí přirozený vzhled Vašeho obočí. Navržena tak, aby se přizpůsobila všem tónům, nabízí tři univerzální barvy (lehká, střední, tmavá), rozjasňovač a oboustranný aplikátor.


L’Oréal Paletka očních stínů La Petite Palette 5 x 0,8 g
235 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Paletka pěti bohatě pigmentovaných očních stínů v praktickém balení. Můžete je nanášet jednotlivě nebo vrstveně pro vytvoření dokonalého líčení. Odstíny byly navrženy tak, aby barvy v jednotlivé paletce vytvářely dokonale vyváženou kombinaci.


MAC Paletka pro rozjasnění tváře (Pro Conceal and Correct Palette) 6 g
1 069 Kč

Novinka

Slaďte barvu své pleti pomocí této paletky pro zdokonalení a konturování. Každá sada nabízí šest odstínů, kterými můžete efektivně zakrýt problematická místa, sjednotit odstín a zvýraznit své rysy. Efektně sladěné odstíny lze používat odděleně nebo je kombinovat.


Makeup Revolution Paletka 32 očních stínů Flawless 4 20 g
279 Kč

Paletka očních stínů Flawless 4 Makeup Revolution nabízí až 32 očních stínů pro matný i třpytivý efekt. Barvy mají intenzivní pigmentaci, dlouho drží a nedrolí se. Pohrejte si s různými kombinacemi nebo si vyberte jediný odstín. S touto paletkou nebudete vědět, po jakém odstínu sáhnout dříve!.


theBalm Paleta očních stínů Nude Dude
919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte dokonalé líčení očí kombinací jakýchkoliv z trojitě mletých očních stínů nebo přidejte trochu vody a proměňte své oblíbené stíny v oční linky.


theBalm Paleta očních stínů Nude Tude 11,08 g
919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato úžasná paleta obsahuje 12 krásných stínů, 4 matné stíny a 8 stínů se shimmerem. Tyto hedvábně hladké barvy mohou být nanášeny individuálně nebo kombinovány a vrstveny. Široká škála vám poskytuje výběr od světlých rozjasňujících tónů po odvážné odstíny, které zvýrazní vaše víčka.


Yves Saint Laurent Konturovací paletka (Couture Contouring Palette) 6,8 g
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konturovací paletka vám pomůže definovat a zvýraznit přirozený odstín obličeje. Tato sada obsahuje krémové práškové kontury s kontrastními hlubšími a světlejšími odstíny, které se bez námahy smíchají s pokožkou a umožňují jí přirozenou aplikaci bez drsných přechodů. .


Yves Saint Laurent Paletka očních stínů Couture Palette 5 g
1 339 Kč

Paleta očních stínů obsahuje 5 perfektně sladěných očních stínů, které dodají vašim očím dokonalý vzhled. Dokonale vaše oči zvýrazní a rozjasní je nebo jim naopak dodají temné elegantní zabarvení.  Příjemná textura očních stínů Couture se dobře nanáší a má velmi dlouhou výdrž. .