Vybírejte ze široké nabídky oblečení a doplňků z kategorie pánské svetry u nás na MALL.cz. Nejnovější trendy i nestárnoucí klasiku můžete nakoupit pohodlně pod jednou střechou a pro celou rodinu.

Zobrazit více
  • Objednané oblečení z kategorie pánské svetry doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Vyzvedněte si nákup v jednom z více než 700 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Oblečení vám nesedí nebo se vám naživo nelíbí? Můžete jej vrátit do 14 dní.
  • S nejasnostmi ohledně objednávky vám pomůže naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtrování zboží z kategorie pánské svetry – trendy novinky či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Nahlédněte i do výprodeje, kde můžete nakupovat ještě výhodněji.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

Dstreet Pánský svetr s kapucí wx1464 wx1464 XXL

Dstreet Pánský svetr s kapucí wx1464 wx1464

595 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s kapucí wx1464 oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES tmavě modrý wx1832 3XL

Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES tmavě modrý wx1832

794 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s pruhy LINES tmavě modrý oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES černý wx1833 XXL

Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES černý wx1833

794 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s pruhy LINES černý oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES šedý wx1834 L

Dstreet Pánský svetr s pruhy LINES šedý wx1834

794 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s pruhy LINES šedý oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s pruhy ROLO tmavě zelená wx1556 M

Dstreet Pánský svetr s pruhy ROLO tmavě zelená wx1556

496 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s pruhy ROLO tmavě zelená oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s rolákem, černá wx1645 S

Dstreet Pánský svetr s rolákem, černá wx1645

695 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s rolákem, černá oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s rolákem červený wx1527 S

Dstreet Pánský svetr s rolákem červený wx1527

496 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s rolákem červený oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s rolákem červený wx1619 S

Dstreet Pánský svetr s rolákem červený wx1619

794 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s rolákem červený oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s rolákem ecru wx1636 XL

Dstreet Pánský svetr s rolákem ecru wx1636

695 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s rolákem ecru oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE
Dstreet Pánský svetr s rolákem hnědý wx1536 XXL

Dstreet Pánský svetr s rolákem hnědý wx1536

496 Kč

Zahřeje a bude vám slušet: to jsou jeho dvě hlavní výhody a samozřejmě důvod, proč by právě tento svetr neměl chybět ve vašem šatníku. Pánský svetr s rolákem hnědý oceníte při nejedné příležitosti. Bude se hodit jak pro každodenní nošení, tak pro některé slavnostnější příležitosti.

Partner: manSTYLE

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pánské svetry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pánské svetry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pánské svetry akce.