Valeo Parkovací asistent 632201 Beep&Park, přední nebo zadní, barevný LCD displej, 4 senzory, zvukový signál, kompatibilní s tažným zařízením, 9-16 V
3 787 Kč
+ doprava zdarma

Asistenční parkovací systém lze instalovat na přední nebo zadní nárazník. Dosah senzoru je 10 – 170 cm. Barevný LCD displej zobrazuje vzdálenost a pozici překážek, zároveň na ně upozorňuje akustickým signálem. Systém automaticky ztlumí rádio, rozpozná přívěs a umožňuje nastavení tažné tyče.

Dětská reflexní vesta SOS ALL RIDE, tvar V
59 Kč

Dětská bezpečnostní vesta SOS ve tvaru V značky ALL RIDE je kompromisem mezi klasickou vestou a reflexními prvky. Nasadí se přes hlavu dítěte, čímž několikanásobně prodloužíte jeho viditelnost. Je pohodlná a nebrání dítěti v pohybu.

KEETEC BS 150
1 188 Kč 1 069 Kč

Parkovací asistent KEETEC s 3 ultrazvukovými snímači umístěnými v držáku evidenčního čísla – SPZ. Při couvání upozorní akusticky bzučákem umístěným v zadní části vozidla.

Bene 401
852 Kč 724 Kč

Parkovací asistent BENE, 4 snímače a bzučák BENE 401.

Compass Parkovací asistent 4 senzory + zadní kamera
1 800 Kč

Parkovací asistent s kamerou a LCD displejem pro přesné a komfortní vizuální zobrazení vzdálenosti od překážky. Funguje na principu ultrazvukových vln přenesených pomocí senzorů v zadním nárazníku a snímáním prostoru za vozidlem pomocí kamery. Aktivuje se zařazením zpátečky.

Bene 413
991 Kč 842 Kč

Parkovací asistent s LED displejem a 4 snímači BENE 413.

Bezpečnostní spojka 71 mm ALL RIDE, 2 ks
49 Kč

Bezpečnostní spojka značky ALL RIDE je určena na zajištění bočnic, proti nechtěnému otevření. Je vyrobena z oceli a obsahuje šroub i samosvornou matici. Její délka činí 71 milimetrů a průměr závitu šroubu je 12 milimetrů. V balení 2 kusy.

Žlutá bezpečnostní vesta
59 Kč

Žlutá bezpečnostní vesta určená pro široké použití, například do auta, na kolo, stavbu, pro pěší. Díky ní nebudete k přehlédnutí a stane se tak vaším bezpečnostním doplňkem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Parkovací senzory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Parkovací senzory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Parkovací senzory akce.