10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

4 bambini

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Green & Teal Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Yellow and Poppy
Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Green & Teal

První magnetická hračka Tegu je učená jak pro holky, tak i pro kluky od 12 měsíců. Krásně zpracovaná dřevěná hračka děti zabaví a seznámí s kouzlem magnetů. Kroužek je vyroben z ekologických materiálů a netoxických barev.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Yellow and Poppy Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Yellow and Poppy
Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Yellow and Poppy

První magnetická hračka Tegu je učená jak pro holky, tak i pro kluky od 12 měsíců. Krásně zpracovaná dřevěná hračka děti zabaví a seznámí s kouzlem magnetů. Kroužek je vyroben z ekologických materiálů a netoxických barev.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Tegu Magnetická stavebnice TEGU do kapsy - Sunset Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Yellow and Poppy
Tegu Magnetická stavebnice TEGU do kapsy - Sunset

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Tegu Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU Tegu Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU
Tegu Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU

Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU

můžete mít 1.3. - 4.3.

SmartMax Moje první Safari zvířátka - 18 ks Tegu Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU
SmartMax Moje první Safari zvířátka - 18 ks

Ideální jednoduchá stavebnice SmartMax  pro nejmenší děti  využívá ke spojování jednotlivých částí magnetismus. Děti si vždy ze tří částí postaví 6 zvířátek – žirafu, lva, nosorožce, slona, krokodýla a hrocha. Zvířata se skládají ze tří dílů, na tyčku děti navléknou přední a zadní část těla.

můžete mít 1.3. - 4.3.

GeoSmart Lunar Rover - 30 ks Tegu Magnetická plovoucí stohovací hračka TEGU
GeoSmart Lunar Rover - 30 ks

Ideální magnetická stavebnice umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma tak i ve školkách. Díky pestrým barvám, silným magnetům a patentovanému dvojitému bezpečnostnímu systému nabízí GeoSmart nepřekonatelnou bezpečnost a dlouhou životnost pro dětskou tvůrčí hru.

můžete mít 1.3. - 4.3.

SmartMax Start - 23 ks 4bambini Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
SmartMax Start - 23 ks

Tato belgická magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. Balení Start obsahuje 3 velké tyčky (dlouhé 12cm), 12 středních tyček a 8 spojovacích koulí. Přitahování a odpuzování magnetů ohromí děti na jejich cestě za poznáním.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky 4bambini Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
4bambini Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky

Originální česká, velkoryse ilustrovaná hra pro poznávání abecedy a hraní nejen s češtinou. Vezměte předškoláčky či malé školáky na dobrodružnou výpravu do světa písmen, slov a příběhů.

můžete mít 1.3. - 4.3.

SmartMax Moje první schovávačka- 6 ks 4bambini Abeceda aneb Pestré hrátky s písmenky a obrázky
SmartMax Moje první schovávačka- 6 ks

Zábavná magnetická stavebnice pro děti od 1 roku. Magnetické koule mají namalované vtipné obličeje, hra je tak pro děti o mnoho zábavnější. Zkuste postavit jednotlivé díly na sebe. Nebo si zahrajte na schovávanou s kouličkami. Víte, kde se schovává usměvavá koulička? Objevujte barvy a tvary.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Pink & Purple Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Pink & Purple
Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Pink & Purple

První magnetická hračka Tegu je učená pro holky od 12 měsíců. Krásně zpracovaná dřevěná hračka děti zabaví a seznámí s kouzlem magnetů. Kroužek je vyroben z ekologických materiálů a netoxických barev.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Dávej bacha - nová generace Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Pink & Purple
4bambini Dávej bacha - nová generace

Společenská hra pro děti od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami. Na veselých ilustracích ze života holčičky Elišky, její bratříčka Ondry a jejich kamarádů Huga a Emila si můžete s dětmi popovídat o tom, jak si bezpečně hrát doma, v přírodě či při sportu.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Honem zpátky do ohrádky Tegu Magnetická hračka TEGU - Swivel Bug - Pink & Purple
4bambini Honem zpátky do ohrádky

Hra Honem zpátky do ohrádky! může být první společenskou hrou vašich nejmenších. Hledání ztracených zvířátek můžete uzpůsobit jak nejmenším dětem, tak i větším předškolákům.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Nešťourej se v nose - nová generace 4bambini Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
4bambini Nešťourej se v nose - nová generace

Prožijte s Ondrou, jeho sestřičkou Eliškou, jejich rodiči a rozpustilými kamarády Hugem a Emilem 30 různých situací z každodenního života a podívejte se, jak si s nimi dokázali poradit.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova 4bambini Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
4bambini Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova

Čertík Kvítko je normální čertí kluk, veselý a kamarádský rošťák. Stejně jako vy, děti, musí chodit do školy (i když ta jeho samozřejmě vypadá trochu jinak: všude v ní bublají kotlíky, hoří ohně, pobíhají strašidelní i legrační čerti…). A stejně jako vy se musel naučit číst, psát, počítat.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Písmenkové kvarteto 4bambini Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova
4bambini Písmenkové kvarteto

Hravé písmenkové kvarteto pro děti od 5 let. Zahrajte si s dětmi oblíbené kvarteto a procvičujte zapeklitou výslovnost hlásek, se kterými se děti nejčastěji trápí (L-R-Ř-S-Š-C-Č-Z-Ž-T-D-N). Ideální počet hráčů je 3 až 6. Hra má upravená pravidla i pro 2 hráče. Délka jedné hry je cca 15 minut.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace 4bambini Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
4bambini Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace

Vadí, Nevadí se obrací k předškolním a školním dětem. Zažívají totiž především v dětském kolektivu složitější okamžiky. Přirozeně se mezi sebou porovnávají a více vnímají rozdíly v chování, v životním stylu i v otázce materiálního komfortu svých rodin.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Yummy! 4bambini Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
4bambini Yummy!

The game for children from 3 years of age familiarises children with the essential eating habits, and at the same time, it shows them specific examples, why it is important to ensure healthy, varied, and balanced diet. The contemporary, so-called Western Civilization is successfully getting fat.

můžete mít 1.3. - 4.3.

4bambini Zvířátkové trio 4bambini Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní - nová generace
4bambini Zvířátkové trio

Tři nejoblíbenější dětské karetní hry v jedné krabičce, vždy připravené na hraní doma i na cestách. Můžete si zahrát Černého Petra, Kvarteto i Pexeso. Děti se naučí s kartičkami poznávat zvířecí rodinky, prostředí, kde zvířátka žijí.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Hladové příšerky Captain Smart Hladové příšerky
Captain Smart Hladové příšerky

Roztomilé hladové příšerky je potřeba nakrmit, spočítat kolik pochoutek spořádají a kolik mají jednotlivé příšerky hlav, rukou a nohou. Vzdělávací hra pro 1–4 hráče od 3 do 6 let učí děti počítat. Zjistěte, jak rychle se zvládnete naučit sčítat a odčítat do 10.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Logic Captain Smart Hladové příšerky
Captain Smart Logic

Udržujte svou mysl bystrou a řešte záhady přírody! Odkud se vzalo jablko, které jíte? Přemýšlejte, trénujte své logické myšlení a spojujte dílky puzzle. Rozvíjejte své pozorovací schopnosti a koordinaci rukou a očí při objevování fascinujícího světa přírody! Hra pro 1 a více hráčů od 3 let.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Loto - barvy Captain Smart Hladové příšerky
Captain Smart Loto - barvy

Jednoduchá hra pro 1–6 malých hráčů již od 2 let s roztomilými barevnými ilustracemi. Hra má čtyři varianty obtížnosti. Základní princip je u všech herních možností stejný. Úkolem dětí je přiřadit žetony na správná místa na svém herním plánu.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Loto - svět Captain Smart Moje první domino - čísla
Captain Smart Loto - svět

Jednoduchá hra pro 1–6 malých hráčů již od 2 let s roztomilými ilustracemi světa kolem nás. Hra má čtyři varianty obtížnosti. Základní princip je u všech herních možností stejný. Úkolem dětí je přiřadit žetony na správná místa na svém herním plánu.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Loto - zvířata Captain Smart Moje první domino - čísla
Captain Smart Loto - zvířata

Jednoduchá hra pro 1–6 malých hráčů již od 2 let s roztomilými ilustracemi zvířátek. Hra má čtyři varianty obtížnosti. Základní princip je u všech herních možností stejný. Úkolem dětí je přiřadit žetony na správná místa na svém herním plánu.

můžete mít 1.3. - 4.3.

Captain Smart Moje první domino - čísla Captain Smart Moje první domino - čísla
Captain Smart Moje první domino - čísla

Oblíbená hra domino pro 1 a více hráčů od 3 let učí děti zvládnout základy jednoduchého počítání. Spojte kostky domina přiřazováním čísel a obrázků. Spočítejte tučňáky, žáby a ostatní zvířata a zároveň rozvíjejte své motorické dovednosti a postřeh.

můžete mít 1.3. - 4.3.