ADIEL, s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ETANI ETANI Vibrační masážní váleček Jadeit ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI ETANI Vibrační masážní váleček Jadeit

Vibrační masážní terapie je nový hit v kosmetické technologie. Přispívá k revitalizaci a vyhlazení pokožky, kde zmírňuje vrásky a otoky.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit růžový ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit růžový

Užívejte si masáž pomocí přírodní síly léčivého kamene Jadeit. Zregenerujte si svaly v obličeji, na krku a dekoltu. masáž obličeje podporuje cirkulaci krve, tím dochází ke zmírnění otoků, zmenšení hlubokých vrásek. Pleťové buňky a tkáň se zpevňují tělo začne produkovat více kolagenu.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml

Kosmetický balíček pro intenzivní péči o pleť – hybridní kyselina hyaluronová a kolagenové sérum. ETANI kosmetika je ideální pro profesionální kosmetické i domácí použití. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Meditime Botonix Repair Eye Cream - oční krém s efektem botoxu, 20ml Meditime Botonix Repair Eye Cream - oční krém s efektem botoxu, 20ml
Meditime Botonix Repair Eye Cream - oční krém s efektem botoxu, 20ml

Botonix Repair Eye Cream – oční krém nabízí komplexní péči o citlivou oblast kolem očí s okamžitým efektem vypnutí vrásek. Díky obsahu 24K zlata a speciální látky SNAP-8, která má podobné účinky jako botox, poskytuje tento krém viditelné výsledky, od redukce vrásek po omlazení a hydrataci pleti.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku Meditime Botonix Repair Eye Cream - oční krém s efektem botoxu, 20ml
Adiel Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku

Doplněk stravy Steviola Stévia v prášku 350g. Slaďte při pečení a vaření zdravě. Přírodní sladidlo z rostliny stévie sladké je vhodné pro celiaky a diabetiky. Stévie sladká (rostlina) je mnohonásobně sladší než obyčejný cukr a zároveň neobsahuje žádné kalorie ani umělá sladidla.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě 2ks Meditime Botonix Repair Eye Cream - oční krém s efektem botoxu, 20ml
ETANI ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě 2ks

ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě vám pomohou od škodlivých látek hromadících se v tukových buňkách uložených pod kůží. Díky účinné tlakové masáži s baňkami dojde k odstranění celulitidy, zpevnění pokožky, příjemné relaxaci a uvolnění svalů.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová s kolagenem, 30ml ETANI ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová s kolagenem, 30ml
ETANI ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová s kolagenem, 30ml

Sérum 2v1 je spojením směsi kyseliny hyaluronové a kolagenu. Kombinace těchto látek dodává pleti hloubkovou hydrataci, pružnost a zdravý vzhled. Vhodné pro mastnou a aknózní pleť.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ETANI ETANI Silikonové masážní baňky 2ks ETANI ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová s kolagenem, 30ml
ETANI ETANI Silikonové masážní baňky 2ks

Svaly na obličeji nám pomalu ochabují, ale pravidelnou masáží silikonovými baňkami docílíme zdravě vypadající pleti. Sada ETANI silikonové masážní baňky obsahuje menší a vetší baňku. Menší baňka slouží na masáž okolo rtů a očí, vetší baňka na ostatní části obličeje.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Ametyst ETANI ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová s kolagenem, 30ml
ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Ametyst

Vyzkoušejte přírodní sílu masážního válečku na obličej a dekolt ETANI Jade Roller Ametyst. Roller s tímto nádherným kamenem je z naší nabídky ten nejvzácnější. Ametyst vám zregeneruje svaly na obličeji, krku i dekoltu.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Gua-sha masážní kámen Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků
ETANI ETANI Gua-sha masážní kámen

ETANI Gua-Sha kámen je určený na masáž pokožky celého těla s cílem zmírnit vrásky, detoxikovat pleť, eliminovat červené žilky a zmírnit otoky. Masáží dochází také k uvolnění napětí tvářových svalů a prokrvení pleti.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel Maca 3v1 forte 90 kapslí Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků
Adiel Maca 3v1 forte 90 kapslí

Doplněk stravy Maca 3v1 forte je spojení 3 odrůd macy peruánské – macy žluté, červené a černé. Maca horská je považovaná za přírodní zdroj fytoestrogenu, podporuje plodnost a sexualitu mužů a žen. Přispívá k fyzickému a psychickému zdraví člověka, podporuje jeho vytrvalost a vitalitu.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků
Adiel Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků

Doplněk stravy čaj dle báby Radnické je bylinná směs sestavená dle známé bylinářky a léčitelky báby Radnické (Božena Kamenická). Vyvážená směs nahrubo nasekaných bylin obsahuje řebříček, který podporuje menstruační a premenstruační komfort ženy a pomáhá ke správné funkci močových cest.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
Adiel ADIEL Test mužské plodnosti, 1ks

ADIEL Test mužské plodnosti je určen pro sebetestování. Diagnostický test vám může určit, zda množství spermií v odebraném vzorku spermatu je normální nebo nižší než 15 mil./ml. Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel Steviola - Stévia tablety 1000tbl. ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
Adiel Steviola - Stévia tablety 1000tbl.

Doplněk stravy Stévia je vhodná pro slazení vašich oblíbených nápojů, vaření i pečení. Oproti jiným umělým sladidlům Steviola není hořká ani v ní nepocítíte žádnou chemii. Je vhodná pro diabetiky, celiaky a všechny, kteří si hlídají přísun kalorií. Německá kvalita. 1000 tablet v balení.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml

ETANI Arganový olej získávaný z ořechů stromů Argania spinosa v Maroku je nedocenitelný v péči o pleť, pokožku celého těla nebo na suché a lámavé vlasy. Další jeho výhodou jsou přidané vitamíny A,C,E, které bojují proti prvním příznakům stárnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti v každém věku.

můžete mít 25.6. - 26.6.

ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit Nefrit ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit Nefrit

Síla léčivého kamene pro váš obličej. Masážní váleček na obličej a dekolt Jade Roller ETANI Nefrit. Jedná se o kombinaci masáže a přírodní síly drahokamů, jež regenerují svaly na obličeji, krku a dekoltu

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť

ETANI Konjaková houbička je japonský zázrak v odličování a čištění pokožky. Přírodní černá houba obsahuje bambusové uhlí a je vhodná pro mastnou a aknózní pleť. Hloubkově čistí póry, odstraňuje odumřelou rohovou vrstvu, působí jako jemný peeling, nenarušuje pH pokožky, zanechává jí hedvábně jemnou.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti

ETANI Konjaková houbička je japonský zázrak v odličování a čištění pokožky. Přírodní natural houba hloubkově čistí póry, odstraňuje odumřelou rohovou vrstvu, působí jako jemný peeling ke každodennímu použití, nenarušuje pH pokožky a zanechává jí hedvábně jemnou.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové, 15 sáčků 0'20 Magazine ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub
Adiel ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové, 15 sáčků

Čaj Ludmily Mojžíšové jako doplněk stravy. Jedná se o bylinnou směs sestavenou dle receptury známé fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové, která se zabývala ženskou neplodností. Jedná se o směs vysoce kvalitních, nahrubo sekaných bylin ve vyváženém poměru.

můžete mít 26.6. - 27.6.

0'20 Magazine ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub 0'20 Magazine ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub
0'20 Magazine ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub

Certifikovaná ultrazvuková špachtle ETANI Magic Scrub šetrně čistí pleť do hloubky a zajišťuje násobně lepší vstřebávání pleťových sér, krémů, koncentrátů a olejů do pokožky. Díky snadnému ovládání a údržbě si můžete dopřávat hýčkání jako ze salonu i doma.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Adiel ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí 0'20 Magazine ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub
Adiel ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Doplněk stravy ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E obsahuje známou bylinu Drmek obecný (Vitex agnus castus), který zajišťuje menstruační komfort ženy, ulevuje při premenstruačním syndromu, vhodný pro ženy v období menopauzy, je antioxidant. Vhodné pro vegetariány a vegany. Balení 90 kapslí/měsíc.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel ADIEL FertilON forte plus - Vitamíny pro muže 60 kapslí Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel ADIEL FertilON forte plus - Vitamíny pro muže 60 kapslí

Doplněk stravy ADIEL FertilON forte jsou vitamíny pro muže s unikátním složením v celulózových kapslích. Jedná se o vitamínový potravinový doplněk stravy pro muže, jehož obsahem je významná bylina maca peruánská podporující plodnost muže, jeho vytrvalost a vitalitu.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí

Jedná se o směs vybraných vitamínů, minerálů a bylin, které zajišťují výživu před plánovaným těhotenstvím. Obsahem vitamínů je fytoestrogen maca horská, která prokazatelně podporuje plodnost a hormonální systém žen. Obsahuje také vitamíny skupiny B např. vitamín B6 s účinky na hormonální aktivitu.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Adiel ADIEL Kontryhel čaj, 15 sáčků Adiel ADIEL FertilONA forte plus - Vitamíny pro ženy 60 kapslí
Adiel ADIEL Kontryhel čaj, 15 sáčků

Doplněk stravy ADIEL Kontryhel čaj (Alchemilla vulgaris) ve formě čajových sáčků je pomocníkem všem ženám při gynekologických obtížích a zajišťuje ženám jejich menstruační a premenstruační komfort, je antioxidant. Jedno balení vyjde přibližně na 1 – 2 týdny.

můžete mít 26.6. - 27.6.