Palm Neoprenová čepice PILOT CAP černá
390 Kč

Neoprenová čepice Palm PILOT CAP 2 mm je tenká čepice s vysokou hřejivostí díky micro fleesu, který je použit z vnitřní strany čepice. Ideální čepice pro otužilce.

LAVACORE Kukla S
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kukla LAVACORE je ideální ochrana hlavy a krku při dlouhém šnorchlování v chladnější vodě či při potápění.

Aqua Marina Pádlo DUAL TECH černá
1 249 Kč

4 dílné kajakové pádlo Aqua Marina DUAL TECH můžete snadno použít jak na paddleboard, tak na kajak. Hliníkové pádlo si můžete poskládat přesně dle vaší potřeby.

Aqua Marina Paddleboard FUSION 2021
10 499 Kč 9 590 Kč

FUSION 2021, nový model oblíbeného paddleboardu od Aqua Mariny. Inovovaný SUP s větší stabilitou, nosností i objemem.

Aqua Marina Paddleboard CORAL 2021
11 999 Kč 10 990 Kč

Zcela nový dámský paddleboard CORAL 2021, který je všestranným parťákem na jezera a klidné vody. Dámský paddleboard s korálovým designem si zamilujete.

Aqua Marina Paddleboard MONSTER 2021
12 499 Kč

Červený luxusní SUP vhodný na dovolenou. Nafukovací paddleboard Aqua Marina MONSTER je krásné červené prkno, které oceníte na jezeře či mírných vlnách.

Aqua Marina Kajak BETTA 412
7 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací kajak Aqua Marina BETTA 412 je skladný kajak pro 2 osoby s nosností 155 kg. V rámci celého setu dostanete i pádla, sedadla, pumpu a další.

Intex Nafukovací kruh MY BABY FLOAT 70 cm žlutá
170 Kč

Nafukovací kruh Intex MY BABY FLOAT je žluté pohodlné sedátko pro vaše nejmenší dětičky. Sedátko je vhodné pro děti od 6 měsíců věku a je ideální na bezpečné seznámení s vodou.

Hiko Lodní vak na záda TREK 60 L
1 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lodní vak na záda Hiko TREK o objemu 60 L již nahrazuje běžnou krosnu. Tento velký vak si můžete vzít kamkoli na vodu, na loď či na outdoorové aktivity.

Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brýle Aqua Sphere SEAL KID 2 jsou plavecké brýle vhodné pro děti od 3 let. Brýle na plavání mají vodotěsný rámeček, čiré zahnuté zorníky, nastavitelné přezky a jsou vhodné pro všechny vodní aktivity.

Hiko Dětská záchranná vesta BABY
890 Kč

Dětská záchranná vesta Hiko BABY je oranžová reflexní vesta vhodná pro děti od 3 do 13 let, velikost vybírejte dle váhové kategorie dítěte.

Elements Gear Lodní vak EXPEDITION 80L
960 Kč 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elements EXPEDITION 80L je 80 litrový voděodolný vak na vodu ideální pro vodáky, jiné vodní aktivity i outdoorové sporty. Uchovejte své věci v suchu i na cestách.

Cressi Ploutve GARA MODULAR freediving-28%
3 350 Kč 2 388 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Freedivingové ploutve Cressi GARA MODULAR s vyměnitelnými listy poskytují maximální pohodlí i v neoprenových ponožkách.

AGAMA Neoprenový pás SLIM SHAPERS
349 Kč

Neoprenový pás Agama SLIM SHAPERS je perfektní pro sportovce, běžce, cyklisty, plavce i fitness záliby. Zahřejí ledviny, prokrví tkáň a odbourají tuk.

Head Plavecká bójka a suchý vak
1 079 Kč 999 Kč

S plaveckou bójkou Head budete při plavání na otevřené vodě dobře vidět a zároveň si s sebou můžete vzít cennosti a jiné potřebné drobnosti. Myslete při plavání na bezpečnost.

BRAVO Ruční pumpa 4 L zelená
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pumpa Bravo je ručník pumpička o objemu 4 L. Dvojčinná pumpa nafukuji i vyfukuje různé typy lodí, člunů, bazénků a obdobných produktů.