10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ampuro s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Vivenso Homewing - tyčový aku vysavač Vivenso Set příslušenství Premium k vodnímu vysavači Vivenso
Vivenso Homewing - tyčový aku vysavač

Homewing tyčový aku vysavač, novinka v ČR vyrobena v Německu Tyčový akumulátorový vysavač s dotykovým displejem, sběrnou nádobou a filtrem Hepa 13. Vyjímá se svou lehkostí a velmi komfortní manipulací. S pouhými 1,5 kg váhy uklidíte celou vaši domácnost snadno, rychle a především efektivně.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Set příslušenství Premium k vodnímu vysavači Vivenso Vivenso Set příslušenství Premium k vodnímu vysavači Vivenso
Vivenso Set příslušenství Premium k vodnímu vysavači Vivenso

Touto exkluzivní sadou Premium s celou řadou příslušenství si sladíte Váš vodní vysavač Vivenso perfektně dle Vašich individuálních potřeb k „mokrému“ úklidu. Zde najdete nástavce např. na mytí oken, dlažby a další doplňky k dokonalému úklidu.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Vodní vysavač a čistička vzduchu se separátorem Vivenso Set příslušenství Premium k vodnímu vysavači Vivenso
Vivenso Vodní vysavač a čistička vzduchu se separátorem

VODNÍ VYSAVAČ VIVENSO Hledáte vodní vysavač vhodný nejen k úklidu, ale také k čištění vzduchu? Tak to jste ho právě našli! Vodní vysavač Vivenso je multitalent s více než 30 funkcemi! Žádné sáčky, žádné filtry! Pouze 3 litry vody!

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Souprava na mokré čištění k vodnímu vysavači Vivenso Juice Master Profesionální odšťavňovač na zeleninu, ovoce i bylinky...nejnovější verze!
Vivenso Souprava na mokré čištění k vodnímu vysavači Vivenso

S touto čisticí sadou na mokré čištění dosáhnete zvlášť vysokého stupně čistoty silně znečištěného čalounění, koberců i matrací. Souprava na mokré čištění k vodnímu vysavači Vivenso

můžete mít 23.5. - 24.5.

Juice Master Profesionální odšťavňovač na zeleninu, ovoce i bylinky...nejnovější verze! Juice Master Profesionální odšťavňovač na zeleninu, ovoce i bylinky...nejnovější verze!
Juice Master Profesionální odšťavňovač na zeleninu, ovoce i bylinky...nejnovější verze!

NOVINKA..ještě lepší verze JUICE MASTER PROFESSIONAL Nyní ještě výkonnější a zároveň tišší motor! Představujeme Vám Juice Master Professional, profesionální odšťavňovač ze Švýcarska. Odšťavňovač, který dodá Vaší rodině potřebnou dávku vitamínů a bude skutečným technickým zázrakem ve Vaší kuchyni!

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Elektrický klepač se světlem k vodnímu vysavači Vivenso Juice Master Profesionální odšťavňovač na zeleninu, ovoce i bylinky...nejnovější verze!
Vivenso Elektrický klepač se světlem k vodnímu vysavači Vivenso

Elektrický klepač vodního vysavače Vivenso se hodí zejména pro péči o koberce, čalounění a hloubkové čištění matrace.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Airvenue Osvěžovač vzduchu osvěží, provoní i pročistí vzduch Vivenso Eco prací gel s enzymy a lanolínem - 1,5l/50 dávek, damašský květ
Airvenue Osvěžovač vzduchu osvěží, provoní i pročistí vzduch

Představujeme vám nový osvěžovač vzduchu Airvenue® s funkcemi nočního provozu, časováním a LED podsvícením. S tímto osvěžovačem vzduchu na vodní bázi můžete relaxovat při zvuku příjemného „probublávání“ vody, měnících se barev a přidáním éterické esence provoníte vaši kancelář, ložnici apod.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Set příslušenství Exklusive k vodnímu vysavači Vivenso Vivenso Eco prací gel s enzymy a lanolínem - 1,5l/50 dávek, damašský květ
Vivenso Set příslušenství Exklusive k vodnímu vysavači Vivenso

Tímto exklusivními setem příslušenství si sladíte Váš vodní vysavač Vivenso dle individuálních potřeb. S bohatým obsahem nástavců rozšíříte užitek z úklidu na maximum.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Eco prací gel s enzymy a lanolínem - 1,5l/50 dávek, damašský květ Vivenso Eco prací gel s enzymy a lanolínem - 1,5l/50 dávek, damašský květ
Vivenso Eco prací gel s enzymy a lanolínem - 1,5l/50 dávek, damašský květ

Tento čistě ekologický gel na praní je bez chemie, s enzymy a lanolínem. Šetrný k citlivé pokožce a také životnímu prostředí. Jemný, ale účinný. Na bílé i barevné. 1,5 litru, až 50 dávek praní

můžete mít 23.5. - 24.5.

Vivenso Ruční vysavač na okna Vivenso Ruční vysavač na okna
Vivenso Ruční vysavač na okna

Ruční vysavač se kterým pohodlně umyjete okna snadno a rychle. Umytá okna ve dvou krocích – nastříkám a setřu!

můžete mít 23.5. - 24.5.