10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

AQUA AUREA, s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
USTM Vložka do USTM 5" s porozitou 1 mcr (polypropylen) PS1/5 BWT Digitální průtokoměr s indikací kapacity filtru, pomocí zvukové i vizuální signalizace
USTM Vložka do USTM 5" s porozitou 1 mcr (polypropylen) PS1/5

Vložka do mechanického filtru USTM 5" polypropylenová, porozita 1mcr na mechanické nečistoty. Jemnost filtrace je 1 mcrNa studenou voduRozměr filtru 127×60mmPracovní teplota je 2–40°CRychlost filtrace 15l/minOdstraňuje s velkou účinností písek, hlínu, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice.

můžete mít 28.5. - 29.5.

BWT Digitální průtokoměr s indikací kapacity filtru, pomocí zvukové i vizuální signalizace BWT Digitální průtokoměr s indikací kapacity filtru, pomocí zvukové i vizuální signalizace
BWT Digitální průtokoměr s indikací kapacity filtru, pomocí zvukové i vizuální signalizace

Zařízení na měření množství filtrované vody. Nastavíte čas nebo množství litrů, které má protéci filtrem. Zařízení Vás vizuálně i akusticky upozorní na konec životnosti filtru.

můžete mít 28.5. - 29.5.

NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 1 BWT Digitální průtokoměr s indikací kapacity filtru, pomocí zvukové i vizuální signalizace
NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 1

Odstraňuje z vody dusičnany a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí a selektivní denitratační anex na odstraňování dusičnanů.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů
Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů

Vlákno (porozita 5 mikronů i k UF). Patrona motaná z polypropylenového vlákna (jednorázové použití).Životnost: 3–6 měsícůFiltruje nečistoty do velikosti 5 mikronů (max. provozní teplota 45°C).Vhodné pro filtraci pitné i užitkové vody.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Dionela F2-1DUO pod kuchyňskou linku Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů
Aqua Aurea Dionela F2-1DUO pod kuchyňskou linku

Filtr na pitnou vodu, odstraňuje z vody dusičnany, dusitany, chlór a další látky. 1,3 krát vyšší kapacita a průtok Výhodná kombinace Dionely FDN2 a FAM1 . Oproti samotné FDN2 má tento komplet mírně vyšší kapacitu (1,25×) na odstraňování dusičnanů a významně lépe snižuje ostatní kontaminanty.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FTK3 Atlas Filtri Vložka do Atlas Medium vláknová 5 mikronů
Aqua Aurea DIONA MAX FTK3

Filtrační konvice Diona Max s filtrační vložkou FTK3 na odstranění chloru, hormonů, pesticidů, navíc výrazně snižuje přechodnou tvrdost.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - pokovený lesklý Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - pokovený lesklý
Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - pokovený lesklý

Filtr do koupelny, odstraňuje ze studené a teplé vody chlór. Slouží pro úpravu teplé vody při sprchování a koupání (není určen pro úpravu vody na pití a vaření). Zbavuje vodu chloru. Tím zamezuje vysoušení a dráždění citlivé pleti. Nezbytný pro alergiky a pro nemocné lupénkou či atopickým ekzémem.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - bílý Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - pokovený lesklý
Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - bílý

Filtr do koupelny, odstraňuje ze studené a teplé vody chlór. Slouží pro úpravu teplé vody při sprchování a koupání (není určen pro úpravu vody na pití a vaření). Zbavuje vodu chloru. Tím zamezuje vysoušení a dráždění citlivé pleti. Nezbytný pro alergiky a pro nemocné lupénkou či atopickým ekzémem.

můžete mít 28.5. - 29.5.

NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 2 Aqua Aurea Sprchový filtr DIOS - pokovený lesklý
NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 2

Odstraňuje z vody chlór a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí. Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach vody.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FDN2 s nerezovým sítkem NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2)
Aqua Aurea DIONA MAX FDN2 s nerezovým sítkem

Filtrační konvice DIONA MAX s filtrační vložkou FDN2 na odstranění chloru, hormonů, pesticidů, dusičnanů a dusitanů. S nerezovým sítkem na čaj.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2)
Aqua Aurea DIONA MAX FAM1

Filtrační konvice DIONA MAX s filtrační vložkou FAM1 na odstranění chloru, hormonů, pesticidů, zlepšení chuti.

můžete mít 28.5. - 29.5.

NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2) NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2)
NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2)

Nádobový filtr. Odstraňuje chlór a další látky. Multifunkční set – Oasa je nástupcem nádobového filtru Diona. Set Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo z vaší studny.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Sawyer SP128 mini (barevné provedení dle skladové dostupnosti) Sawyer SP128 mini (barevné provedení dle skladové dostupnosti)
Sawyer SP128 mini (barevné provedení dle skladové dostupnosti)

Cestovní filtr na bakterie a prvoky. Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 µm. Tím pádem zachytí 99,9 % všech bakterií, prvoků (giardia a cryptosporidium) a cyst.

můžete mít 28.5. - 29.5.

NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 3 Sawyer SP128 mini (barevné provedení dle skladové dostupnosti)
NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 3

Odstraňuje z vodní kámen a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí a slabě kyselý katex na odstraňování tzv. uhličitanové (přechodné) tvrdosti vody. Filtrační vložka č. 3 odstraňuje široké spektrum cizorodých látek, např.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Rainfresh Vložka do Rainfresh FC 300 (CF3) Sawyer SP128 mini (barevné provedení dle skladové dostupnosti)
Rainfresh Vložka do Rainfresh FC 300 (CF3)

Do Rainfresh FC300. Porozita 30 mcr. Filtrační vložka CF3 standard (30 mikronů) do mechanického filtru FC 300 odstraňuje nečistoty, rez, vodní sliz. Životnost cca 6–12 měsíců v závislosti na mechanickém znečištění vstupní vody.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Přepínač P2 - pro filtry na kuchyňskou linku aQuator Membrána pro nádobový Ionizátor aQuator Classic a aQuator Classic Mini
Aqua Aurea Přepínač P2 - pro filtry na kuchyňskou linku

Montuje se na konec vodovodního ramínka – otočný +plastová redukce. Přepínače se montují na konec vodovodní baterie. Jsou vhodné pro všechny běžné typy vodovodních baterií.

můžete mít 28.5. - 29.5.

aQuator Membrána pro nádobový Ionizátor aQuator Classic a aQuator Classic Mini aQuator Membrána pro nádobový Ionizátor aQuator Classic a aQuator Classic Mini
aQuator Membrána pro nádobový Ionizátor aQuator Classic a aQuator Classic Mini

Náhradní membrána pro nejnovější  Ionizátor aQuator Classic/Silver (bal 10ks) Náhradní membrány pro Ionizátor aQuator Classic /Silver.  V balení po 10ks. Vyměňuje se po 30ti dnech provozu, nebo dříve, pokud dojde k jejímu poškození.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Dionela FAM1 na kuchyňskou linku aQuator Membrána pro nádobový Ionizátor aQuator Classic a aQuator Classic Mini
Aqua Aurea Dionela FAM1 na kuchyňskou linku

Filtr na pitnou vodu, výrazně zlepšuje chuť vody, odstraňuje chlór, organické látky, těžké kovy, pesticidy, hormony, antibiotika, arzen a další látky. Propouští cenné minerály. Dionela s umístěním na kuchyňské lince je vodní filtr tzv. 3. kohoutku.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 s nerezovým sítkem Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 s nerezovým sítkem
Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 s nerezovým sítkem

Filtrační konvice DIONA MAX s filtrační vložkou FAM1 na odstranění chloru, hormonů, pesticidů, zlepšení chuti. S nerezovým sítkem.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FAS4 Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 s nerezovým sítkem
Aqua Aurea DIONA MAX FAS4

Filtrační konvice Diona Max s filtrační vložkou FAS4 doporučujeme při zvýšených hodnotách arzenu, antimonu, beryllia.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea DIONA MAX FTK3 s nerezovým sítkem Aqua Aurea DIONA MAX FAM1 s nerezovým sítkem
Aqua Aurea DIONA MAX FTK3 s nerezovým sítkem

Filtrační konvice Diona Max s filtrační vložkou FTK3 na odstranění chloru, hormonů, pesticidů, navíc výrazně snižuje přechodnou tvrdost. S nerezovým sítkem na čaj.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Dionela F2-3DUO pod kuchyňskou linku Aqua Aurea Dionela F221TRIO pod kuchyňskou linku
Aqua Aurea Dionela F2-3DUO pod kuchyňskou linku

Filtr na pitnou vodu, odstraňuje dusičnany, tvrdost vody, chlór a další látky s 1,2krát vyšší kapacitou. DIONELA je vodní filtr tzv. 3. kohoutku. Připojuje se k vodovodnímu kohoutku nebo k roháčku pod kuchyňskou linkou.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Dionela F221TRIO pod kuchyňskou linku Aqua Aurea Dionela F221TRIO pod kuchyňskou linku
Aqua Aurea Dionela F221TRIO pod kuchyňskou linku

Filtr na pitnou vodu, odstraňuje dusičnany, dusitany, chlór a další látky s 2,5 krát vyšší kapacitou a průtokem. DIONELA je vodní filtr tzv. 3. kohoutku. Připojuje se k vodovodnímu kohoutku nebo k roháčku pod kuchyňskou linkou.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Aqua Aurea Dionela F2DUO pod kuchyňskou linku Aqua Aurea Dionela F221TRIO pod kuchyňskou linku
Aqua Aurea Dionela F2DUO pod kuchyňskou linku

Filtr na pitnou vodu, odstraňuje z vody dusičnany, dusitany, chlór a další látky s 2,5krát vyšší kapacitou i průtokem. DIONELA je vodní filtr tzv. 3. kohoutku. Připojuje se k vodovodnímu kohoutku nebo k roháčku pod kuchyňskou linkou.

můžete mít 28.5. - 29.5.