10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

BB-cream.cz

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CP-1 Bezoplachová kúra na vlasy 3Second Hair Fill-Up Waterpack (120 ml) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací tyčinka Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+ PA++++ (18 g)
CP-1 Bezoplachová kúra na vlasy 3Second Hair Fill-Up Waterpack (120 ml)

Beoplachová regenerační kúra na vlasy s proteiny a přírodními oleji. Beoplachová regenerační kúra na vlasy s proteiny a přírodními oleji. Vaše zázračná záchrana pro poškozené a krepaté vlasy. Je to tak jednoduché! Stačí aplikovat na vlhké vlasy po umytí šamponem a nechat působit.

můžete mít 13.12. - 14.12.

The Face Shop THE FACE SHOP Opalovací krém Power Long-Lasting Natural Sun Cream SPF50+ PA+++ (50 ml) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací tyčinka Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+ PA++++ (18 g)
The Face Shop THE FACE SHOP Opalovací krém Power Long-Lasting Natural Sun Cream SPF50+ PA+++ (50 ml)

Opalovací krém s ochranným faktorem SPF50+ PA+++ Opalovací krém s ochranným faktorem SPF50+ PA+++. Poskytuje 24 hodinovou ochranu před škodlivým slunečným zářením. Působí jako antioxidant a chrání před stárnutím pokožky. Proniká hluboko do pokožky. Slouží jako skvělý základ pod make-up.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací tyčinka Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+ PA++++ (18 g) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací tyčinka Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+ PA++++ (18 g)
Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací tyčinka Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+ PA++++ (18 g)

Opalovací tyčinka s matným finišem. Tyčinka na opalování. Matující opalovací tyčinka chrání proti UVA a UVB záření SPF50+ PA++++ a zároveň vyživuje a zklidňuje pleť. Obsahuje přírodní aktivní látky pro podporu hydratace a regenerace pleti.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Peeling a krém na popraskané rty Full Fit Honey Sugar Lip Scrub (20 g) Cosrx COSRX Esence pro sjednocení tónu pleti Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (100 ml)
Cosrx COSRX Peeling a krém na popraskané rty Full Fit Honey Sugar Lip Scrub (20 g)

Peeling a krém na popraskané rty 2v1 Peeling a krém na popraskané rty 2v1. Exfoliační peeling a hydratační krém v jednom produktu. Krystalky cukru jemně a šetrně odstraní odumřelé buňky.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Skin79 SKIN79 Masky pod oči Gold Hydrogel Eye Patch Collagen (90g/60ks) Cosrx COSRX Esence pro sjednocení tónu pleti Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (100 ml)
Skin79 SKIN79 Masky pod oči Gold Hydrogel Eye Patch Collagen (90g/60ks)

Gelové polštářky pod oči s mořským kolagenem a 24K zlatem. Masky pod oči s intenzivní výživnou a zpevňující péčí s 24K zlatem a mořským kolagenem. Gelové polštářky účinně omezují tmavé kruhy pod očima, otoky a mimické vrásky.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Esence pro sjednocení tónu pleti Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (100 ml) Cosrx COSRX Esence pro sjednocení tónu pleti Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (100 ml)
Cosrx COSRX Esence pro sjednocení tónu pleti Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (100 ml)

Rozjasňující esence pro sjednocení tónu pokožky vhodná pro všechny typy pleti. Rozjasňující esence pro sjednocení tónu pokožky vhodná pro všechny typy pleti. Vyrovnává tón pleti a zesvětluje pigmentové skvrny. Hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje pleť.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Hydratační esence Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml) Cosrx COSRX Hydratační esence Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Cosrx COSRX Hydratační esence Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)

Hydratační esence se šnečím extraktem vhodná pro všechny typy pleti. Hydratační esence se šnečím extraktem vhodná pro všechny typy pleti. Obsahuje 96% šnečího extraktu, který má výjimečně pozitivní účinky na pleť. Intenzivně hydratuje a regeneruje pokožku.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Dr. Jart+ DR.JART+ Pleťové sérum Pore Remedy PHA Exfoliating Serum (30 ml) Cosrx COSRX Hydratační esence Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Dr. Jart+ DR.JART+ Pleťové sérum Pore Remedy PHA Exfoliating Serum (30 ml)

Jemné exfoliační sérum. Jemné exfoliační sérum. Jemně, ale účinně odstraňuje z pleti odumřelé buňky, redukuje nadměrnou tvorbu mazu a eliminuje černé tečky. Zanechá vaší pleť vyhlazenou, sjednocenou a s vylepšenou texturou i tónem.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Oční krém Advanced Snail Peptide Eye Cream (25 ml) Cosrx COSRX Hydratační esence Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Cosrx COSRX Oční krém Advanced Snail Peptide Eye Cream (25 ml)

Lehký hydratační a vyživující oční krém se šnečím extraktem. Lehký hydratační a vyživující oční krém se šnečím extraktem. Pleť vyživí, hydratuje a rozjasní. Má na pokožku protizánětlivé a zklidňující účinky. Působí proti akné a intenzivně regeneruje poškozenou pokožku.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX 4x Čistící náplasti Acne Pimple Master (4 x 24 náplastí) PURITO PURITO Voděodolné náplasti na akné All Care Recovery Cica-Aid (51 náplastí)
Cosrx COSRX 4x Čistící náplasti Acne Pimple Master (4 x 24 náplastí)

Čistící náplast urychluje hojení akné a redukuje zarudnutí. Čistící náplast urychluje hojení akné a redukuje zarudnutí. Expresní péče zmírňuje zanícená místa a podporuje rychlejší dozrávání vřídků. Zabraňuje šíření bakterií, absorbuje přebytečný maz a zabraňuje opakované infekci.

můžete mít 13.12. - 14.12.

PURITO PURITO Voděodolné náplasti na akné All Care Recovery Cica-Aid (51 náplastí) PURITO PURITO Voděodolné náplasti na akné All Care Recovery Cica-Aid (51 náplastí)
PURITO PURITO Voděodolné náplasti na akné All Care Recovery Cica-Aid (51 náplastí)

Voděodolné zklidňující náplasti na akné. Voděodolné zklidňující náplasti na akné. Bojují proti zarudnutí a léčí záněty. Mají skvělý zklidňující účinek. Jsou průhledné a poskytují přirozený vzhled. Mají vynikající přilnavost a jsou voděodolné, takže jsou vhodné i na sporty a cvičení.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Čistící pěna Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser (150 ml) PURITO PURITO Voděodolné náplasti na akné All Care Recovery Cica-Aid (51 náplastí)
Cosrx COSRX Čistící pěna Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser (150 ml)

Čistící pěna na obličej s kyselinou sacylovou. Čistící pěna na obličej s kyselinou sacylovou. Pěna urychluje hojení podrážděné pleti, reguluje tvorbu kožního mazu a odstraňuje odumřelé buňky. Zanechá pleť dokonale čistou, zklidněnou a jemně staženou.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Klairs KLAIRS Multifunkční produkt Freshly Juiced Vitamin E Mask (90 ml) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací sérum Ginseng Moist Sun Serum SPF50+ PA++++ (50 ml)
Klairs KLAIRS Multifunkční produkt Freshly Juiced Vitamin E Mask (90 ml)

Maska, noční maska a denní hydratační krém v jednom. Multifunkční produkt, který lze použít jako masku, noční maska nebo denní hydratační krém. Vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro pleť citlivou a problematickou.

můžete mít 13.12. - 14.12.

PURITO PURITO Hydratační krém Deep Sea Pure Water Cream (50 g) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací sérum Ginseng Moist Sun Serum SPF50+ PA++++ (50 ml)
PURITO PURITO Hydratační krém Deep Sea Pure Water Cream (50 g)

Hydratační krém s mořskou vodou vhodný pro všechny typy pleti. Hydratační krém s mořskou vodou vhodný pro všechny typy pleti. Hloubkově a intenzivně hydratuje a vyživuje dehydratovanou pokožku zevnitř. Obsahuje 60% mořské vody, která účinně obnovuje suchou pleť.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací sérum Ginseng Moist Sun Serum SPF50+ PA++++ (50 ml) Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací sérum Ginseng Moist Sun Serum SPF50+ PA++++ (50 ml)
Beauty Of Joseon BEAUTY OF JOSEON Opalovací sérum Ginseng Moist Sun Serum SPF50+ PA++++ (50 ml)

Opalovací sérum s anti-age účinky Opalovací sérum s anti-age účinky. Poskytuje účinnou ochranu proti slunci SPF50+ PA++++ a zároveň bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky. Opalovací sérum obsahuje výtažek z korejského ženšenu, který je známý svými skvělými vlastnostmi v boji proti stárnutí.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Pleťové sérum The Vitamin C 23 Serum (20 g) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Purifying (100 ml)
Cosrx COSRX Pleťové sérum The Vitamin C 23 Serum (20 g)

Antioxidační projasňující sérum s vysokou účinností a pro prevenci raných známek stárnutí. Antioxidační projasňující sérum s vysokou účinností a pro prevenci raných známek stárnutí. Bojuje proti stárnutí pleti, redukuje pigmentové skvrny a jizvy. Vyrovnává tón pleti a redukuje začervenání pleti.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Purifying (100 ml) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Purifying (100 ml)
Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Purifying (100 ml)

Čistící a odličovací balzám obohacený o zklidňující a vyrovnávající složky pro klidnou a čistou pleť. Čistící a odličovací balzám obohacený o zklidňující a vyrovnávající složky pro klidnou a čistou pleť.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Original (100 ml) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Purifying (100 ml)
Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Original (100 ml)

Čistící a odličovací balzám pro všechny typy pleti. Rychle a snadno vyčistí pleť a odstraní i ten nejodolnější makeup z obličeje a očí. Komplexně čistí a hydratuje v jednom jednoduchém kroku. Odstraní i voděodolný make-up a všechny nečistoty.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Benton BENTON Hydratační gel Aloe Propolis Soothing Gel (100 ml) Cosrx COSRX Zklidňující pleťový krém Centella Blemish Cream (30 g)
Benton BENTON Hydratační gel Aloe Propolis Soothing Gel (100 ml)

Hydratační pleťový a tělový gel s Aloe vera a propolisem. Hydratační pleťový gel s aloe vera a propolisem vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje 80% extraktu aloe vera a 10% propolisu. Má gelovou texturu, která má chladivý účinek. Vhodný pro pleť i tělo.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Pleťový krém Retinol 0.1 Cream (20 ml) Cosrx COSRX Zklidňující pleťový krém Centella Blemish Cream (30 g)
Cosrx COSRX Pleťový krém Retinol 0.1 Cream (20 ml)

Pleťový krém s retinolem pro zralou pleť. Pleťový krém s retinolem pro zralou pleť. Obsahuje 0,1 % retinolu, který učinně bojuje proti známkám stárnutí, jako jsou jemné linky, záhyby a vrásky. Podporuje obnovu a regeneraci pokožky. Zvyšuje pružnost pleti, předchází akné a redukuje jizvy.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Zklidňující pleťový krém Centella Blemish Cream (30 g) Cosrx COSRX Zklidňující pleťový krém Centella Blemish Cream (30 g)
Cosrx COSRX Zklidňující pleťový krém Centella Blemish Cream (30 g)

Zklidňující pleťový krém s extraktem z pupečníku asijského vhodný pro citlivou a problematickou pleť. Zklidňující pleťový krém s extraktem z pupečníku asijského vhodný pro citlivou a problematickou pleť. Zklidňuje a omezuje tvorbu nových zánětů a účinně bojuje s akné.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing (100 ml) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing (100 ml)
Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing (100 ml)

Čistící a odličovací balzám s antioxidanty pro boj s prvními známkami stárnutí. Čistící a odličovací balzám s antioxidanty pro boj s prvními známkami stárnutí. Díky silným složkám bojuje proti volným radikálům a zajišťuje svěží a čistou pleť.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Cosrx COSRX Pleťový krém Advanced Snail 92 All In One Cream (100 ml) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing (100 ml)
Cosrx COSRX Pleťový krém Advanced Snail 92 All In One Cream (100 ml)

Hydratační pleťový krém s vysokým podílem šnečího extraktu (92%). Hydratační pleťový krém s vysokým podílem šnečího extraktu (92%). Zlepšuje texturu pleti a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Intenzivně vyživuje a rozjasňuje pleť. Účinně zabraňuje vzniku vrásek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

PURITO PURITO Rozjasňující sérum Pure Vitamin C Serum (60 ml) Banila Co BANILA CO Čistící a odličovací balzám Clean It Zero Cleansing Balm Revitalizing (100 ml)
PURITO PURITO Rozjasňující sérum Pure Vitamin C Serum (60 ml)

Rozjasňující sérum s kyselinou askorbovou (čistý vitamín C). Rozjasňující sérum s kyselinou askorbovou (čistý vitamín C). Zlepšuje nerovnoměrný tón pleti. Redukuje hyperpigmentaci a zmírňuje projevy poškození pleti způsobené sluncem. Rozjasňuje povadlou pokožku. Zanechává zdravou a zářivou pleť.

můžete mít 13.12. - 14.12.