Demar Chlapecké sněhule Demar FROST 0376 A modrá Velikost: 24/25
399 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar FROST jsou vhodné do chladného počasí. Modrý svršek sněhule je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z PVC. Zateplení je ze syntetického materiálu a není vyjímatelné.

Demar Dámské sněhule Demar PICO M 0368 modrá Velikost: 36/37
499 Kč

Popis produktu Dámské zimní sněhule Demar PICO M jsou vhodné do chladného počasí. Vrchní část sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z PVC. Zateplení je ze syntetického materiálu a není vyjímatelné. Svršek je opatřen stahovákem na tkaničku.

Demar Dívčí sněhule Demar FROST 0376 B červená Velikost: 24/25
399 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar FROST jsou vhodné do chladného počasí. Modrý svršek sněhule je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z PVC. Zateplení je ze syntetického materiálu a není vyjímatelné.

Demar Dámské sněhule Demar SAMANTA M 1305 D černá Velikost: 35/36
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis produktu Dámské zimní sněhule Demar SAMANTA M jsou ideální volnou pro chladné měsíce. Sněhule jsou díky svému designu velmi hezké. Vrchní část je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dámské sněhule Demar CROSS 1416 B modrá Velikost: 36
875 Kč

Popis produktu Dámské zimní sněhule Demar CROSS jsou vhodné do mokrého sněhu i mrazu. Vrchní část sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku. Zateplení je ze syntetického materiálu a je vyjímatelné.

Demar Dětské sněhule Demar LUCKY 1354 B grafit Velikost: 25/26
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar LUCKY jsou vhodné do mokrého sněhu i mrazu. Grafitový svršek sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku. Zateplení je ze syntetického materiálu a je vyjímatelné.

Demar Chlapecké sněhule Demar SNOWMAR 4017 NC modrá Velikost: 20/21
549 Kč

Popis produktu Chlapecké zimní sněhule Demar SMOWMAR jsou velmi oblíbené u malých dětí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Modrý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného PVC.

Demar Dívčí sněhule Demar KENNY 1502 NB růžová Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dívčí zimní sněhule Demar KENNY jsou výbornou volnou do zimního počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Růžový svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dívčí sněhule Demar BEAR 1507 B růžová Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar BEAR jsou výbornou volnou do chladného počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Černo-růžový svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dětské zimní sněhule Demar SNOW LAKE 1314 D šedá Velikost: 25/26
799 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule demar SNOW LAKE jsou zateplené pravou ovčí vlnou, díky které jsou velice teplé a pohodlné. Barva sněhulí je tmavě šedá. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Sněhule jsou velice pohodlné a lehké.

Demar Dětské sněhule Demar SNOWMAR 4017 ND šedá Velikost: 20/21
549 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar SMOWMAR jsou velmi oblíbené u malých dětí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Šedý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného PVC.

Demar Dětské sněhule Demar KENNY 2 1532 NC X-SNOW šedá Velikost: 30/31
699 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar KENNY 2 X-SNOW jsou výbornou volnou do chladného počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Šedý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Chlapecké sněhule Demar KENNY 1502 NA modrá Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Chlapecké zimní sněhule Demar KENNY jsou výbornou volnou do zimního počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Modrý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dámské sněhule Demar LUCKY M 1417 A modrá Velikost: 36
950 Kč

Popis produktu Dámské zimní sněhule Demar LUCKY M jsou vhodné do mokrého sněhu i mrazu. Modrá vrchní část sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku. Zateplení je ze syntetického materiálu a je vyjímatelné.

Demar MAMMUT S 0300 I grafit Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Dětské zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar Dámské sněhule Demar CROSS 1416 zelená Velikost: 36
875 Kč

Popis produktu Dámské zimní sněhule Demar CROSS jsou vhodné do mokrého sněhu i mrazu. Vrchní část sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku. Zateplení je ze syntetického materiálu a je vyjímatelné.

Bighorn Dámská treková obuv Bighorn NEVADA 0722 červená Velikost: 36
2 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Dámská treková obuv Bighorn NEVADA je vhodná k celoročnímu užívání pro horskou turistiku, myslivost i běžné nošení. Vrchní část obuvi je vyrobena ze silné a voděodolné nubukové usně, která je doplněna vysoce odolnou membránou BIG-TEX.

Demar MAMMUT S 0300 F růžová Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Dívčí zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar Dětské sněhule Demar COMFY 1356 B černá Velikost: 25/26
999 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar COMFY zateplené vyjímatelnou vložkou z pravé ovčí vlny. Barva sněhulí je černá. Sněhule jsou velice teplé a lehké. Nepromokavá spodní část je vyrobena z termokaučuku, vrchní díl z odolné textilie.

Demar Dívčí sněhule Demar SAMANTA 1304 A růžová Velikost: 25/26
999 Kč

Popis produktu Dívčí zimní sněhule Demar SAMANTA jsou ideální volnou do městského zimního prostředí. Sněhule jsou díky svému designu hezké a u dívek velmi oblíbené. Růžová vrchní část je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dětské sněhule Demar KENNY 1502 NC šedá Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dětská zimní obuv Demar KENNY je výbornou volnou do chladného počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Šedý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dětské sněhule Demar FURRY 2 1500 B černá Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar FURRY 2 jsou ideální volbou do břečky i mrazivého počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Černý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar MAMMUT S 0300 D modrá Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Chlapecké zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar Dětské sněhule Demar SNOW LAKE 1314 B modrá Velikost: 25/26
799 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule demar SNOW LAKE jsou zateplené pravou ovčí vlnou, díky které jsou velice teplé a pohodlné. Barva sněhulí je tmavě modrá. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Sněhule jsou velice pohodlné a lehké.

Demar Dětské sněhule Demar SNOW LAKE 1314 A světle modrá Velikost: 25/26
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis produktu Dětské zimní sněhule demar SNOW LAKE jsou zateplené pravou ovčí vlnou, díky které jsou velice teplé a pohodlné. Barva sněhulí je světle modrá. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Sněhule jsou velice pohodlné a lehké.

Demar Dětské sněhule Demar LUCKY 1354 A modrá Velikost: 25/26
749 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar LUCKY jsou vhodné do mokrého sněhu i mrazu. Modrý svršek sněhule je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku. Zateplení je ze syntetického materiálu a je vyjímatelné.

Demar Dětské sněhule Demar BEAR 1507 C šedá Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar BEAR jsou výbornou volnou do chladného počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Černo-šedý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Chlapecké sněhule Demar BEAR 1507 A modrá Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule Demar BEAR jsou výbornou volbou do chladného počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Černo-modrý svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Bighorn Pánské gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO 3115 černá Velikost: 41
815 Kč

Popis produktu Pánské zateplené gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO jsou ideální obuví do deštivého jarního a podzimního počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena filcem. Podrážka má hrubší vzorek a přispívá tak k bezpečnosti chůze.

Demar Dívčí sněhule Demar BABY SPORTS 1506 A růžová Velikost: 20/21
649 Kč

Popis produktu Dívčí zimní sněhule Demar BABY SPORTS jsou ideální volnou do zimního počasí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Růžový svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dívčí sněhule Demar SNOWMAR 4017 A růžová Velikost: 20/21
549 Kč

Popis produktu Dívčí zimní sněhule Demar SMOWMAR jsou velmi oblíbené u malých dětí. Zateplení z pravé ovčí vlny zaručuje vysoký tepelný komfort. Růžový svršek obuvi je vyroben z odolné a lehce omyvatelné textílie. Nepromokavá spodní část je z mrazuvzdorného PVC.

Demar Dívčí sněhule Demar SAMANTA B 1304 fialová Velikost: 25/26
999 Kč

Popis produktu Dívčí zimní sněhule Demar SAMANTA jsou ideální volnou do městského zimního prostředí. Sněhule jsou díky svému designu hezké a u dívek velmi oblíbené. Fialová vrchní část je vyrobena z odolné a lehce omyvatelné textílie, spodní nepromokavá část z mrazuvzdorného termokaučuku.

Demar Dětské sněhule Demar COMFY 1356 A modrá Velikost: 25/26
999 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule demar COMFY zateplené vyjímatelnou vložkou z pravé ovčí vlny. Barva sněhulí je modrá. Sněhule jsou velice teplé a lehké. Nepromokavá spodní část je vyrobena z termokaučuku, vrchní díl z odolné textilie.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn PETR 5014 A Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn PETR v černé barvě s barevnou špičkou. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Demar Dětské sněhule Demar COMFY 1356 C červená Velikost: 25/26
999 Kč

Popis produktu Dětské zimní sněhule demar COMFY zateplené vyjímatelnou vložkou z pravé ovčí vlny. Barva sněhulí je červená. Sněhule jsou velice teplé a lehké. Nepromokavá spodní část je vyrobena z termokaučuku, vrchní díl z odolné textilie.

Demar MAMMUT S 0300 G červená Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Dívčí zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar MAMMUT S 0300 J zelená Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Chlapecké zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar MAMMUT S 0300 HI stříbrná Velikost: 22/23
449 Kč

Popis produktu Dětské zateplené holínky Demar MAMMUT S jsou pravděpodobně nejlehčími a nejteplejšími gumáky na trhu. Díky těmto vlastnostem jsou mezi dětmi velice oblíbené. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant.

Demar Dámské zateplené holínky Demar LUNA 0220 B zelená Velikost: 36/37
425 Kč

Popis produktu Dámské zateplené holínky Demar LUNA jsou ideální volbou do jarního a podzimního deštivého počasí. Holínky jsou vyrobeny z mrazuvzdorného kopolymeru EVA, který funguje jako dobrý izolant. Materiál EVA má jednu výjimečnou vlastnost, a tou je lehkost.

Bighorn Dámské gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO 3115 černá Velikost: 39
815 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Dámské zateplené gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO jsou ideální obuví do deštivého jarního a podzimního počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena filcem. Podrážka má hrubší vzorek a přispívá tak k bezpečnosti chůze.