10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

CELIMED, s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Omron Měřič tlaku M3 Comfort Intelli +5let záruka! Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M3 Comfort Intelli +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka! Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení. Aplikace OMRON Connect zdarma na GooglePlay a AppStore. Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Joycare JC-224 Alkohol tester digitální "Duocento24" Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Joycare JC-224 Alkohol tester digitální "Duocento24"

Digitální alkohol tester pro měření koncentrace alkoholu v krvi. Pokročilý NM- polovodičový alkohol-senzor pro přesné a spolehlivé měření.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron HN-300T2-EBK Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva černá Omron HN-300T2-EBK Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva černá
Omron HN-300T2-EBK Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva černá

Osobní a diagnostická váha Skladba Vašeho těla? Rychle a jednoduše! Nejjednodušší způsob jak zjistit svojí váhu a BMI index. Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení (Bluetooth SMART v.4.0)

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron C28P (NE-C105-E) Inhalátor kompresorový +3roky záruka! Omron HN-300T2-EBK Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva černá
Omron C28P (NE-C105-E) Inhalátor kompresorový +3roky záruka!

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně!

  • dárek:VINCENTKA k inhalaci ZDARMA!

Účinná léčba horních a dolních dýchacích cest Účinná pomoc při rýmě, kašli, alergii, ucpaném nosu nebo nachlazení

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Inhalátor Nami Cat +3roky záruka! Omron HN-300T2-EBK Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva černá
Omron Inhalátor Nami Cat +3roky záruka!

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně!

  • dárek:VINCENTKA k inhalaci ZDARMA!

Účinná pomoc při rýmě, kašli, alergii, ucpaném nosu nebo nachlazení Robusní provedení pro časté používání a nový inhalační set pro velmi snadnou údržbu

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron M3 Comfort Intelli +ZDROJ (SET) +5let záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib +ZDROJ (SET) a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron M3 Comfort Intelli +ZDROJ (SET) +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky. Výhodný SET se síťovým zdrojem

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib +ZDROJ (SET) a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib +ZDROJ (SET) a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib +ZDROJ (SET) a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!

Prémiový model – nejnovější model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Výhodný SET se síťovým zdrojem Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení. Aplikace OMRON Connect zdarma na GooglePlay a AppStore. Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron NE-U100 MicroAir ultrazvukový inhalátor s MESH mikromembránou +3roky záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib +ZDROJ (SET) a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron NE-U100 MicroAir ultrazvukový inhalátor s MESH mikromembránou +3roky záruka!

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně! Využívá technologii jemného rozprašování přes MESH mikromembránu Náhrada za lékové spreje pro léčbu astma, CHOPN aj. Pouze pro čisté lékové formy např. BeroDual,Antrovent, Mucosolvan apodb.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!

Prémiový model – nejnovější model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení. Aplikace OMRON Connect zdarma na GooglePlay a AppStore. Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku RS7 Intelli IT +5 let záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku RS7 Intelli IT +5 let záruka!

Nejnovější model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Klinicky ověřená přesnost

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Flex-Temp SMART dig.teploměr s flexi hrotem +3roky záruka! Omron Měřič tlaku M7 Intelli IT s AFib a bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Flex-Temp SMART dig.teploměr s flexi hrotem +3roky záruka!

Pro orální, axilární a rektální měření Ohebný/pružný flexi-hrot pro komfortní měření Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně!

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT +ZDROJ (SET) bluetooth připojení na Android/iOS zařízení +5let záruka! Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT +ZDROJ (SET) bluetooth připojení na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT +ZDROJ (SET) bluetooth připojení na Android/iOS zařízení +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Výhodný SET se síťovým zdrojem Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení. Aplikace OMRON Connect zdarma na GooglePlay a AppStore. Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M6 Comfort s AFib +ZDROJ (SET) +5let záruka! Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT +ZDROJ (SET) bluetooth připojení na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M6 Comfort s AFib +ZDROJ (SET) +5let záruka!

Prémiový model – nejnovější model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Výhodný SET se síťovým zdrojem Detekce síňové fibrilace AFib – jedné z hlavních příčin mozkové mrtvice Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M3 AC se síťovým zdrojem (SET) +5let záruka! Omron Měřič tlaku M4 Intelli IT +ZDROJ (SET) bluetooth připojení na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M3 AC se síťovým zdrojem (SET) +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Výhodný SET se síťovým zdrojem Měkká EASY manžeta se snadným utažením pro normální i silnou paži (22–42cm) Klinicky ověřená přesnost

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Inhalátor kompresorový C801 +3roky záruka! Omron Inhalátor s nosní sprchou C102 Total +3roky záruka!
Omron Inhalátor kompresorový C801 +3roky záruka!

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně!

  • dárek:VINCENTKA k inhalaci ZDARMA!

Účinná pomoc při rýmě, kašli, alergii, ucpaném nosu nebo nachlazení

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M400 Comfort +5let záruka! Omron Inhalátor s nosní sprchou C102 Total +3roky záruka!
Omron Měřič tlaku M400 Comfort +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Inhalátor s nosní sprchou C102 Total +3roky záruka! Omron Inhalátor s nosní sprchou C102 Total +3roky záruka!
Omron Inhalátor s nosní sprchou C102 Total +3roky záruka!

Inhalátor C102 total s nosní sprchou poslouží ke zmírnění obtíží spojených s ucpaným nosem a pro léčbu dýchacích onemocnění dětí i dospělých členů rodiny.
Trápí Vás rýma, kašel, nachlazení? Omron C102 Total pomůže nejen při respiračních onemocněních, ale i u běžného nachlazení apod.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M3 Easy +5let záruka! Omron Měřič tlaku M2 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M3 Easy +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5let na přístroj již zahrnuta v ceně! Měkká EASY manžeta se snadným utažením pro normální i silnou paži (22–42cm) Klinicky ověřená přesnost5

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku M2 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka! Omron Měřič tlaku M2 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Měřič tlaku M2 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!

Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení. Aplikace OMRON Connect zdarma na GooglePlay a AppStore. Manžeta CM2 (EASY-M) pro obvod paže 22–32cm.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Inhalátor C803 +3roky záruka! Omron Měřič tlaku M2 Intelli IT s bluetooth připojením na Android/iOS zařízení +5let záruka!
Omron Inhalátor C803 +3roky záruka!

Záruka 3 roky na přístroj již zahrnuta v ceně!

  • dárek:VINCENTKA k inhalaci ZDARMA!

Účinná pomoc při rýmě, kašli, alergii, ucpaném nosu nebo nachlazení Robusní provedení pro časté používání a nový inhalační set pro velmi snadnou údržbu

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron HN-300T2-EGY Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva šedivá Omron HN-300T2-EGY Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva šedivá
Omron HN-300T2-EGY Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva šedivá

Osobní a diagnostická váha Skladba Vašeho těla? Rychle a jednoduše! Nejjednodušší způsob jak zjistit svojí váhu a BMI index. Bluetooth připojení na aplikaci OMRON Connect -pro Android/iOS zařízení (Bluetooth SMART v.4.0)

můžete mít 5.3. - 6.3.

Choicemmed ChoiceMMed MD300C29 OxyWatch - pulsní oxymetr Omron HN-300T2-EGY Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva šedivá
Choicemmed ChoiceMMed MD300C29 OxyWatch - pulsní oxymetr

k jednoduchému neinvazivnímu měření saturace krve kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) a srdeční frekvence.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Omron Měřič tlaku RS2 +5let záruka! Omron HN-300T2-EGY Intelli IT SMART osobní dig.váha s Bluetooth připoj.Android/iOS, barva šedivá
Omron Měřič tlaku RS2 +5let záruka!

Nejnovější model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Klinicky ověřená přesnost

můžete mít 5.3. - 6.3.