COLVIA Colostrum 100% čisté (450mg)/ 60 tobolek
320 Kč

Doplňek stravy COLVIA Colostrum 100% čisté obsahuje sušené bovinní colostrum a je vyrobeno v Česku. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek a je posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

COLVIA Colostrum + Minerál (450mg)/ 60 tobolek
340 Kč

COLVIA Colostrum + Minerál obsahuje sušené bovinní colostrum s Aquamin TM MG. AQUAMINTM MG je mořský multiminerální komplex, který pochází z mineralizovaných mořských řas rodu Lithotamnion sp. Snižuje únavu a vyčerpání, podporuje správnou činnost nervové soustavy a správnou činnost svalů.

COLVIA Colostrum+ Kurkumin+ Piperin (450mg)/ 60 tobolek
380 Kč

COLVIA Colostrum + Kurkumin + Piperin obsahuje bovinní (kravské) colostrum, extrakt z Kurkumovníku dlouhého a extrakt z černého pepře. Působí protizánětlivě i jako antioxidant . Napomáhá trávení .

COLVIA Colostrum + vitamín D3+ vitamín K2 (450mg)/ 60 tobolek
340 Kč

COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 obsahuje kombinaci bovinního (kravského) colostra, vitamínu D3 a vitamínu K2 MK7.
Colostrum je komplex více než 250 aktivních složek. Vitamín D podporuje správnou funkci imunitního systému a správné odezvy na záněty. Podpora kostí a zubů.

COLVIA Colostrum+ Cordyceps+ Silymarin (450mg)/ 60 tobolek
340 Kč

Colosttrum+ Cordyceps+ Silymarin obsahuje kombinaci bovinního (kravského) colostra, cordycepsu a silymarinu. Napomáhá přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu. Antioxidant. Působí na normální trávení, normální funkci jater a činnost trávicí soustavy.

COLVIA Colostrum+ Betaglukany+ Probiotika (450mg)/60 tobolek
340 Kč

Colostrum+ Betaglukany+ Probiotika obsahuje kombinaci bovinního( kravského) colostra, probiotik a betaglukanů. Podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitním chorobám. Napomáhá při úpravě střevní mikroflóry a přispívá ke správnému zažívání.