10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Emgeton Technology s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Eldom Varná konvice Eldom TMC02 Enzo Vigan Elektrická trouba s grilem Vigan EO45L
Eldom Varná konvice Eldom TMC02 Enzo

Nerezová konvice pro ohřev vody s objemem 3 litry. Držadlo v imitaci dřeva dává konvici atraktivní vzhled. Držadlo je tepelně izolované s integrovanou mechanikou odklopení píšťalky z nalévací hubičky. Akustický signál při dosažení varu. Snadno snímatelné víčko pro kontrolu množství vody a čištění.

můžete mít 26.2.

Vigan Elektrická trouba s grilem Vigan EO45L Vigan Elektrická trouba s grilem Vigan EO45L
Vigan Elektrická trouba s grilem Vigan EO45L

Horkovzdušná multifunkční trouba Vigan představuje ideální řešení pro menší kuchyně a všude kde potřebujete šetřit místo. V této prostorné mini troubě připravíte nejen klasická jídla, ale také různé grilované pochutiny.

můžete mít 26.2.

Eldom Konvice Promis TMC14B Vigan Elektrická trouba s grilem Vigan EO45L
Eldom Konvice Promis TMC14B

Varná konvice je podstatnou součástí vybavení kuchyně při přípravě kávy nebo jiných horkých nápojů. Odlišuje se od rychlovarné konvice tím, že nevyžaduje připojení k elektrické síti. Konvice pro ohřev vody s objemem 2,8 litry.

můžete mít 26.2.

Eldom Konvice Promis TMC18S Krüger&Matz Televize Krüger&Matz KM0224-T3TV,24 "HD DVB-T2
Eldom Konvice Promis TMC18S

Varná konvice je podstatnou součástí vybavení kuchyně při přípravě kávy nebo jiných horkých nápojů. Odlišuje se od rychlovarné konvice tím, že nevyžaduje připojení k elektrické síti. Konvice pro ohřev vody s objemem 2,6 litry.

můžete mít 26.2.

Krüger&Matz Televize Krüger&Matz KM0224-T3TV,24 "HD DVB-T2 Krüger&Matz Televize Krüger&Matz KM0224-T3TV,24 "HD DVB-T2
Krüger&Matz Televize Krüger&Matz KM0224-T3TV,24 "HD DVB-T2

Televizor Kruger&Matz

S vědomím, jak důležitá je všestrannost a pohodlí při používání, je 24palcový televizor Kruger&Matz vybaven tunerem DVB-T2, který vám umožní přijímat digitální pozemní televizní kanály. Nyní se již nemusíte starat o nákup dalších zařízení! Digitální televize nestačí?

můžete mít 26.2.

Livoo Výrobník cukrové vaty Livoo DOM468 Krüger&Matz Televize Krüger&Matz KM0224-T3TV,24 "HD DVB-T2
Livoo Výrobník cukrové vaty Livoo DOM468

Výrobník cukrové vaty Livoo je ideálním pomocníkem pro snadnou a rychlou přípravu voňavé domácí cukrové vaty. Přístroj stačí zapnout, nasypat cukr a během pár okamžiků doma vykouzlíte pouťovou atmosféru. Tento přístroj je skvělým doplňkem vašich oslav, svátečních příležitostí a párty.

můžete mít 26.2.

Gastroback Kávovar Gastroback 42703 Livoo Hrnec na těstoviny Livoo MEP118
Gastroback Kávovar Gastroback 42703

Gastroback 42703 – Designový digitální kávovar pro přípravu až 12 šálků vaší oblíbené kávy s jednoduchým ovládáním na čelním panelu a velkým dobře čitelným LCD displejem. Vlastnosti Vyrobí 1,7 litru (12 šálků) překapávané kávy. Vynikající aroma kávy díky prodloužení doby překapávání.

můžete mít 26.2.

Livoo Hrnec na těstoviny Livoo MEP118 Livoo Hrnec na těstoviny Livoo MEP118
Livoo Hrnec na těstoviny Livoo MEP118

Nerezový dvoudílný hrnec Livoo o objemu 6l je praktickým doplňkem každé kuchyně. S jeho pomocí připravíte těstoviny i oblíbenou zeleninu chřest. Součástí hrnce je silné sendvičové dno a odolná skleněná poklice s otvorem pro odvod páry.

můžete mít 26.2.

Livoo Sada pánví Livoo MEN124N Livoo Hrnec na těstoviny Livoo MEP118
Livoo Sada pánví Livoo MEN124N

Sada 3 kuchyňských pánví s nepřilnavým povrchem pro každodenní použití na všechny typy sporáků včetně indukce.

3 hliníkové pánve o průměru 28, 24 a 20cm. Nepřilnavý povrch. Tepelně odolná pogumovaná rukojeť . Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce. Barva :černá Hmotnost : cca 1,9kg

můžete mít 26.2.

Eldom Lunchbox Eldom TM-92 Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN30
Eldom Lunchbox Eldom TM-92

Velmi praktický lunchbox neboli jídlonosič na potraviny je dobře uzavíratelný se100% těsněním. Vhodný pro přenášení i servírování potravin. Celkový objem lunchboxu je 0,92 litru.

můžete mít 26.2.

Livoo Hrnec s poklicí Livoo MEP117 Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN30
Livoo Hrnec s poklicí Livoo MEP117

Kvalitní hliníkový hrnec Livoo s prvotřídním marble povrchem o celkovém objemu 6l pro každodenní použití ve vaší kuchyni. Hliníkový hrnec s kvalitním nepřilnavým marble povrchem odolným vůči poškrábání a připálení. Průměr 28cm. Objem 6l. Tloušťka dna 4,2mm, tloušťka stěn 2,5mm.

můžete mít 26.2.

Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN30 Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN30
Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN30

Elektrická víceúčelová pánev Vigan EPAN30 6v1 dokáže nahradit několik spotřebičů – smaží, dusí, vaří, zapéká, ohřívá a griluje, široké využití nejen v domácnosti,ale i na chalupě, nebo na dovolené.

můžete mít 26.2.

Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN40 Teesa Fritéza TEESA DIGITAL AIR FRYER 1,8L
Vigan Elektrická pánev Vigan EPAN40

Elektrická víceúčelová pánev Vigan EPAN40 6v1 dokáže nahradit několik spotřebičů – smaží, dusí, vaří, zapéká, ohřívá a griluje, široké využití nejen v domácnosti,ale i na chalupě, nebo na dovolené.

můžete mít 26.2.

Teesa Fritéza TEESA DIGITAL AIR FRYER 1,8L Teesa Fritéza TEESA DIGITAL AIR FRYER 1,8L
Teesa Fritéza TEESA DIGITAL AIR FRYER 1,8L

Zdravé a chutné smažení – se sníženým obsahem tuku až o 80%*!

můžete mít 26.2.

Delta Konvice Eldom TMC01B Teesa Fritéza TEESA DIGITAL AIR FRYER 1,8L
Delta Konvice Eldom TMC01B

Konvice pro ohřev vody s objemem 3 litry. Vnější plášť v černé barvě, která dává konvici atraktivní vzhled. Tepelně izolované držadlo s integrovanou mechanikou odklopení píšťalky z nalévací hubičky. Akustický signál při dosažení varu. Snadno snímatelné víčko pro kontrolu množství vody a čištění.

můžete mít 26.2.

Eldom Lunchobox Eldom TM-155B Krüger&Matz Přenosné mini rádio Kruger&Matz KM0819
Eldom Lunchobox Eldom TM-155B

Velmi praktický dvouokomorový LUNCHBOX hermeticky uzavíratelný pro přenášení i servírování potravin. Celkový objem 1,55 litrů. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu určeného pro styk s potravinami, bez BPA. Praktická držadla pro snadný transport. Parní ventil ve spodní nádobě.

můžete mít 26.2.

Krüger&Matz Přenosné mini rádio Kruger&Matz KM0819 Krüger&Matz Přenosné mini rádio Kruger&Matz KM0819
Krüger&Matz Přenosné mini rádio Kruger&Matz KM0819

Přenosné rádio, které se díky svým kompaktním rozměrům bez problémů vejde do kabelky či batohu nebo i do větší kapsy. Díky tomu jej lze využít jako malé turistické rádio, které si můžete vzít všude s sebou, abyste si udělali čas s oblíbenými FM stanicemi.

můžete mít 26.2.

Teesa Sendvičovač 3 v1 TEESA 3221 Krüger&Matz Přenosné mini rádio Kruger&Matz KM0819
Teesa Sendvičovač 3 v1 TEESA 3221

Chcete připravit své hosty na lahodné občerstvení? TSA3221 díky 3 vyměnitelným keramickým plotnám: pro grilování, výrobu vaflí a opečení sendviče vám nahradí tři zařízení s jedním. Sendvičovač má maximální výkon 800 W, což zaručuje velmi rychlé nahřátí a tím i přípravu jídla.

můžete mít 26.2.

Mediashop Livington Flex&Fresh dózy, 4 ks Mediashop Livington Flex&Fresh dózy, 4 ks
Mediashop Livington Flex&Fresh dózy, 4 ks

Livington Flex&Fresh .originál znáte z TV! Praktický doplněk který šetří peníze.Špatně zabalené, zkažené jídlo je na denním pořádku!

můžete mít 26.2.

Eldom Pikniková deka Promis KP200KN Mediashop Livington Flex&Fresh dózy, 4 ks
Eldom Pikniková deka Promis KP200KN

Piknik deka Promis je ideální pro všechny příležitosti – odpočinout si na pláži, na dlouhé výlety na horách a dokonce i zábavu na zahradě. Díky praktickému tvaru se po skládání nevytváří příliš mnoho místa. Plážová deka je velmi lehká a příjemná na dotek.

můžete mít 26.2.

Delta Termobox Eldom TM-123C Mediashop Livington Flex&Fresh dózy, 4 ks
Delta Termobox Eldom TM-123C

Trojdílný thermobox na potraviny, izolovaný PU pěnou pro uchování teploty na 2–3 hodiny v závislosti na okolní teplotě i teplotě vložené potraviny. Nerezová vnitřní nádoba. Šroubovací víčko s držadly pro snadné přenášení je kombinovatelné i se spodní nádobou.

můžete mít 26.2.

Delta Lunchobox Eldom TM-160green Delta Lunchobox Eldom TM-160green
Delta Lunchobox Eldom TM-160green

Velmi praktický tepelně izolovaný dvouokomorový LUNCHBOX hermeticky uzavíratelný pro přenášení i servírování potravin. Celkový objem 1,6 litrů. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu určeného pro styk s potravinami, bez BPA. Praktická držadla pro snadný transport. Parní ventil ve spodních nádobách.

můžete mít 26.2.

Eldom Lunchbox Eldom TM-98G Delta Lunchobox Eldom TM-160green
Eldom Lunchbox Eldom TM-98G

LUNCHBOX jednokomorový s přepážkou pro přenášení i servírování potravin. Celkový objem 0,98 litrů. Vyroben z vysoce kvalitního plastu určeného pro styk s potravinami, bez BPA. Praktická přepážka pro rozdělení na dvě části. Uzpůsobem pro ohřev v mikrovlnné troubě po uvolnění stranových klipů.

můžete mít 26.2.

Livoo Lunchbox Livoo MEN406N Delta Lunchobox Eldom TM-160green
Livoo Lunchbox Livoo MEN406N

Obědový box Livoo

Určený na přenášení a uchovávání pokrmů. Opatřený hermetickým víkem termoizolačným systémem pro udržení teplého a studeného obsahu až po 3hodiny. Box můžete navíc umývat v myčce na nádobí. Lunchbox je ideální do domácnosti i na cesty.

můžete mít 26.2.