10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Emil Hlahůlek

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
VINNÉ HRY Vinná hra VINNÉ HRY Sada dvou vinných her "VINNÁ HRA" + "NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech"
VINNÉ HRY Vinná hra

Nevinně o víně, aneb stolní strategická hra pro všechny věkové kategorie. Není vědomostní a nemusí se u ní pít. Kombinuje štěstí, strategii a chování hráčů. Vžij se do role vinohradníka a vinaře, vypěstuj co největší vinohrad, udělej co nejvíc vína, sobě pomáhej, ostatním škoď pobav se a zvítěz!

můžete mít 22.5. - 23.5.

VINNÉ HRY Vinná hra NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech VINNÉ HRY Sada dvou vinných her "VINNÁ HRA" + "NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech"
VINNÉ HRY Vinná hra NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech

Chcete poznat skvělá vinařství Moravy a Čech zábavnou formou a dozvědět se o nich víc? Zahrajte si naši deskovou poznávací hru, ve které musíte postupně navštívit všechna vinařství, která si na začátku hry vytáhnete.

můžete mít 22.5. - 23.5.

VINNÉ HRY Sada dvou vinných her "VINNÁ HRA" + "NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech" VINNÉ HRY Sada dvou vinných her "VINNÁ HRA" + "NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech"
VINNÉ HRY Sada dvou vinných her "VINNÁ HRA" + "NAVŠTIVTE VINAŘSTVÍ Moravy a Čech"

Nevinně o víně, aneb stolní strategické hry pro dospělé i děti. Cenově výhodná sada dvou vinných her „VINNÁ HRA“ a „NAVŠTIVTE VINÁRSTVÍ Moravy a Čech“.

můžete mít 22.5. - 23.5.

VINNÉ HRY Vinné pexeso VINNÉ HRY Vinné pexeso
VINNÉ HRY Vinné pexeso

Pexeso z tvrdého lakovaného kartonu v krabičce s 21 dvojicemi krásných obrázků s vinnou tématikou z Vinné hry od ilustrátora Františka Pavlice z Hroznové Lhoty.

Momentálně nedostupné