Preussler Otfried: Odbila dvanáctá hodina - MP3-CD
349 Kč

Novinka

Třikrát třináct nejzajímavější lidových pověstí o pokladech a jejich strážcích, o kouzelnících a čarodějnicích, o strašidlech a duších. Svět je plný tajemství, plný hádanek a překvapení.

Various: Pohádky (4x CD) - CD
399 Kč 351 Kč

Akce

Chytré pohádky pro chytré děti a jejich chytré rodiče! Komplet 4 CD shromažďuje unikátní, vtipné a svérázné pohádky Zdeňka Svěráka, psané v šedesátých a osmdesátých letech.

Mikulášovy patálie - MP3-CD
249 Kč

Mikuláš je malý nezbedný kluk s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. Legendární humoristickou knihu pro celou rodinu čte František Filipovský.

Svěrák Zdeněk: Povídky a Nové povídky Komplet (8x CD) - CD
799 Kč 703 Kč

Akce

Zdeněk Svěrák se přiznává, že už na gymnáziu si usmyslel, že bude spisovatelem povídek a že je bude vydávat svázané v knížkách. Místo toho celý život psal filmové scénáře, texty pro divadlo a slova k písničkám.

Zibura Ladislav: 40 dní pěšky do Jeruzaléma - CD
329 Kč

Mladý student Ladislav Zibura v létě 2014 hodil batoh na záda a vydal se na pouť do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života.

Zacharník František: Pohádky o princeznách - CD
199 Kč

Každá malá slečna se někdy chtěla stát princeznou stejně jako hlavní hrdinka této knížky zvědavá holčička Sára, které její laskavý dědeček každý večer vypráví před spaním pohádku o jedné z princezen.

Boček Evžen: Aristokratka ve varu - MP3-CD
239 Kč

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců nejchudšího zámku v Čechách… Druhý díl ze série úspěšných humoristických audioknih o „poslední aristokratce“.

Svátek Josef: Paměti kata Mydláře (2x CD) - CD
219 Kč

Známý příběh pražské katovské rodiny Mydlářů je historickým románem a strašidelným vyprávěním zároveň. Sugestivní hlas herce Miroslava Táborského provází posluchače středověkou Prahou, jejími temnými zákoutími i popravišti.

Boček Evžen: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - MP3-CD
269 Kč

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. A k tomu tam vypukne podivná vlna zločinnosti… Čtvrtý díl ze série úspěšných humoristických audioknih o „poslední aristokratce“.

Jirotka Zdeněk: Muž se psem - MP3-CD
249 Kč

Druhý román Zdeňka Jirotky, autora legendárního Saturnina! Detektivní parodie vypráví příběh amatérského detektiva, který pátrá po finančním podvodníkovi, unikajícímu policii po celém světě.

Macek Jaroš: Nahoru na horu - CD
349 Kč

Novinka

Nejúspěšnější český himálajský horolezec Radek Jaroš otevřeně popisuje nejen milníky své sportovní kariéry. Jak fungují tělo a mysl při výstupu na osmitisícovku bez kyslíkového přístroje? Co si lze z extrémních vysokohorských podmínek odnést do každodenního života?

Mitchell David: Atlas mraků (2x CD) - MP3-CD
349 Kč

Poslechněte si šestici příběhů rozkročených od 19. století až do daleké budoucnosti, které vypovídají o nezdolném hledačství a touze po smyslu i svobodě v každém z nás.

Vojáček Jan: Umění být zdráv - CD
349 Kč

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu?

Kepler Lars: Hypnotizér (2x CD) - MP3-CD
349 Kč

Psychiatr Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Když jej osloví detektivní inspektor Linna s prosbou hypnózy u malého chlapce v bezvědomí, aby se tak zjistil možný pachatel brutální vraždy jeho rodiny, netuší, co souhlasem rozpoutá…

Remarque Erich Maria: Nebe nezná vyvolených - MP3-CD
349 Kč

Jízda dvou hráčů se smrtí ve stylu Carpe Diem. Stárnoucí muž a na smrt nemocná mladá žena díky nečekanému milostnému vzplanutí bez budoucnosti prožívají intenzivně každou zbývající vteřinu. Ovšem, jak už to s city a vztahy bývá, situace se postupně komplikuje…

Boček Evžen: Aristokratka na koni - MP3-CD
269 Kč

Problémy s modrou krví a rodinným sídlem doslova v Kostce. Nejchudší zámek v Čechách zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Třetí díl ze série úspěšných humoristických audioknih o „poslední aristokratce“.

Lindgrenová Astrid: Vánoce v Bullerbynu - MP3-CD
249 Kč

Kniha Děti z Bullerbynu je již dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit úspěch. Stejně tak si oblíbili čeští posluchači stejnojmennou audio verzi knihy, na které vybrané příběhy vypráví Libuše Šafránková.

Truc Olivier: Poslední Laponec - MP3-CD
249 Kč

Napínavý román z prostředí dálného Severu. Vyšetřovatelé zvláštní odnože norské policie, specializované na problémy sobího chovu, řeší současně zmizení vzácného artefaktu a hrůznou vraždu pastevce sobů.

Various: Povídky a příběhy - CD
149 Kč

Herec Josef Somr patří k našim nejlepším interpretům mluveného slova. Poslech jeho charismatického hlasu a mistrovského přednesu je zážitkem pro všechny milovníky audioknih. Nahrávky s Josefem Somrem jsou doslova balzámem pro duši i pro uši.