Šarlatán - DVD
199 Kč 179 Kč

Akce

Ivan a Josef Trojanovi ve strhujícím životopisném dramatu inspirovaném skutečným příběhem výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi.

Havel - DVD
199 Kč 179 Kč

Akce

Co byste obětovali pro pravdu a lásku? Drama inspirované životem a osobním vývojem Václava Havla, předního českého dramatika, disidenta a presidenta.

Modelář - DVD
199 Kč 179 Kč

Akce

Něco je ve vzduchu! Kryštof Hádek a Jiří Mádl v psychologickém příběhu dvou kamarádů, kteří provozují firmu s drony…

Trollové: Světové turné - DVD
299 Kč 289 Kč

Akce

Vydejte se s trollí královnou Poppy, Větvíkem a jejich kamarády na další hudební dobrodružství, které je tentokrát větší a hlasitější než kdykoli předtím!

Sada jídelní Spider-Man (4 ks)
599 Kč

Vše co potřebuješ k jídlu: menší talíř, větší talíř, misku a hrnek. Vždy s obrázkem hrdiny Spider-Mana…

Star Wars Budík BB8

Star Wars Budík BB8

Hodnocení: 5
599 Kč

Vstávat a cvičit! Budík ve stylu nejoblíbenějšího robůtka galaxie vás zaručeně probere svým typickým zvukem.

Vyprávěj - Kompletní vydání seriálu (34DVD) - DVD
2 189 Kč

Jak prožívali lidé za hluboké totality své drobné starosti a radost? Jak vnímali velké politické zvraty a události? Psala se devadesátá léta, přišla svoboda… Pohled do naší nedávné historie prostřednictvím jedinečného retro seriálu – kompletní seriál!

Sex ve městě 1.-6. série (18DVD) - DVD
1 999 Kč

Seznamte se s novinářkou Carrie Bradshaw a jejími nejlepšími kamarádkami – Samanthou, Mirandou a Charlottou. Jak skloubit lásku, práci a zábavu ve městě plném svobodných mužů, kteří si myslí, že závazky a povinnosti jsou pro ty druhé?

3Bobule - DVD
299 Kč

Novinka

Po mnoha sklizních… Honza a Klára se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy.

Dexter - Komplet kolekce 1.-8. série (26DVD) - DVD
2 499 Kč

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan, všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá…

Vlastníci - DVD
199 Kč

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí…

Transformers 1-5 (5BD) - Blu-ray
1 499 Kč

Prakticky od nepaměti ve vesmíru kolem nás zuří válka dvou vyspělých mimozemských civilizaci, Autobotů a Decepticonů. Dosud se nám vyhýbala, ale nyní se stává Země jejich bojištěm…

Michalovo zábavné učení (3DVD) - DVD
269 Kč

Michal a jeho kamarádi vás provedou světem písmenek, čísel, barev, dopravních značek i nálad! A to by nebyl Michal, aby s ním nebyla pořádná legrace!

Ledové království 2 - DVD
199 Kč

Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu do zakletého lesa a temných vod za královstvím Arendelle, kde odhalí původ hrozby pro království, ale také pravdu o své minulosti.

Game of Thrones Hra o trůny - KOMPLET 1.-8. série (36BD) - Blu-ray
2 999 Kč

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel – usednout na Železný trůn. Slavná adaptace fantasy bestselleru George R. R. Martina Píseň ledu a ohně z dílny HBO.

Harry Potter - Kompletní kolekce (16DVD) - DVD
1 499 Kč

Soubor příběhů Harryho Pottera, studenta školy čar a kouzel v Bradavicích. Jeho osud je plný kouzel, napětí a tajemství. Kompletní kolekce všech osmi filmů, s bonusy na 16ti DVD.

Coco - DVD

Coco - DVD

Hodnocení: 5
199 Kč

Příběh mladého muzikanta Miguela, který se shodou okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých…

Bobule 1.-3. (3DVD) - DVD
399 Kč 389 Kč

Akce

VE VODĚ JE SPOUSTA HAVĚTI… VE VÍNĚ ŽÁDNÁ! Komplet sluncem prozářených a bobulemi hroznů provoněných komedií…

Lampička Olaf

Lampička Olaf

Hodnocení: 4
449 Kč

Nejoblíbenější vtipný sněhulák Olaf ti jako lampička krásně rozsvítí pokoj.

Ledové království: Vánoce s Olafem - DVD
149 Kč

Na oslavu první vánoční sezony se Anna a Elsa rozhodnou pozvat všechny z království Arendelle, ale uvědomí si, že vlastně nemají žádné vlastní rodinné tradice. Olaf se rozhodne pročesat celé království a nějaké ty tradice pořídit…

Život a doba soudce A.K. (13DVD) - DVD
999 Kč

Žádní zločinci, žádné vraždy. Jen spory z každodenního života, v němž má každý svou pravdu. Co o tom soudí ten, který soudí? Třináctidílný seriál ze soudního prostředí.

Máša a medvěd 1-4: Kolekce (4DVD) - DVD
499 Kč

Milá a veselá pohádka sleduje příběhy holčičky Máši a jejího přítele Medvěda… Pohádka se stala hitem v rodinách po celém světě, protože dokáže děti i rodiče chytře a zábavně poučit.

Ženy v běhu - DVD

Ženy v běhu - DVD

Hodnocení: 4,4
99 Kč

Novinka

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti… S běháním je to totiž úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah

Máša a medvěd 5-8: Kolekce (4DVD) - DVD
499 Kč

Milá a veselá pohádka sleduje příběhy holčičky Máši a jejího přítele Medvěda… Pohádka se stala hitem v rodinách po celém světě, protože dokáže děti i rodiče chytře a zábavně poučit.

Bohemian Rhapsody - DVD

Bohemian Rhapsody - DVD

Hodnocení: 3,8
99 Kč

Skladba Bohemian Rhapsody je legendou. Bohemian Rhapsody uvedla Queen na koncertě ve Wembley v roce 1986. Film Bohemian Rhapsody (orig. Bohemian Rhapsody) je oslavou rockové skupiny Queen.

Star Wars Lampička Darth Vader
799 Kč

Temná strana ti poskytne trochu světla díky této lampičce v designu ultimátního záporáka Dartha Vadera ze Star Wars.

Případy 1. oddělení - Komplet 1.+ 2. série (8DVD) - DVD
599 Kč

Skutečné případy. Skutečné postupy. Skutečná kriminálka… Kompletní vydání kriminálního seriálu České televize inspirovaného skutečnými případy, které řešili po roce 1989 policisté oddělení vražd na území Prahy 1.

Rambo: Poslední krev - DVD
199 Kč

John Rambo se konečně vrátil domů a své běsy nechal za sebou. Když ale dceru jeho dávného přítele unese mexická mafie, vypraví se do posledního boje. Cartel netuší, koho si postavil proti sobě!

Star Wars Baterka BB8
249 Kč

Baterka v designu BB8 napájená baterií dokáže na jakýkoli povrch rozsvítit logo Star Wars.

Lampička Superman
499 Kč

Největší superhrdina všech dob bude navždy u Tebe doma s touto senzační 3D lampičkou.

Komplet První republika I. - III. řada (14 DVD) - DVD
1 789 Kč

Sága mapující atmosféru první republiky od r. 1918 do r. 1945. Období první republiky charakterizoval prudký společenský i technologický pokrok. Na jeho pozadí se odehrává svár dvou zarputilých bratrů s temnou minulostí, kriminální zápletky i boj o srdce.