Lékué Silikonová pečicí forma na bagety | hnědá
529 Kč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Neskutecne sikovna forma. Dekuji za nápad.“

  •  Michaella T.  píše o produktu

  Formy Lékué jsou vyrobeny z nepřilnavého platinového silikonu. Omyvatelné v myčce na nádobí. Rozměr bagety: 17 × 5,3 × 2 cm Objem 1 bagetky je 150 ml.

Lékué Sada na pečení chleba a baget Lékué Kit Bread Starter | hnědá
1 259 Kč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Všechny formy jsou perfektní, na bagetky, které se nepřilepí a jsou pěkně propečené, na chleba, který drží tvar a stěrka, kterou jsem vlastně nepotřebovala, ale nyní ji často používám, protože se přizpůsobí každé nádobě.“

  •  Soňa Š. píše o produktu

Další hodnocení  

Lékué Svačinový box Lékué Jar To Go 600 ml | tyrkysový
499 Kč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Určitě doporučuji! Velmi praktický řešené“

  • Pavla Kusková píše o produktu

 

 

Užijte si čerstvé jídlo na cestách! Plastová nádoba – 600 ml; Silikonová nádoba – 110/220 ml

Silikomart Silikonová forma na donuty Silikomart Donuts 6ks
399 Kč

Silikonová pečicí forma na donuty. Pečicí forma vyrobena z kvalitního tekutého silikonu. Uvnitř balení najdete originální recept. Forma je ideální pro oslavy, večeří a speciální akce. Rozměr: Ø 7,5 cm, 18,2 × 33,3 × 2,8 cm Objem: 6 × 98 ml.

Lékué Silikonová forma na led Lékué Heart Ice Cubes | srdíčka
149 Kč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Splňuje plně mé představy!“

  •   Oldřich T. píše o produktu

Další hodnocení

 

Silikonová forma na led vám pomůže vytvořit nádherné ledové srdíčka. Určeno pro 14 kostek ledu. Díky této velikosti můžete do kostek umístit kousky ovoce nebo celé plody.

Lékué Tvořítka na zmrzlinu 3ks Lékué Ice Cream Moulds
449 Kč 404 Kč

3ks silikonových tvořítka na domácí zmrzlinu. Jsou velmi odolné a snadno se čistí. Tento moderní materiál nepřijímá pachy. 12 RECEPTŮ A TIPY NA PŘÍPRAVU DOMÁCÍ ZMRZLINY                           STÁHNOUT ZDARMA

Silikomart Silikonová forma na donuty Silikomart Donuts 15ks
399 Kč

Silikonová pečicí forma na donuty. Pečicí forma vyrobena z kvalitního tekutého silikonu. Uvnitř balení najdete originální recept. Forma je ideální pro oslavy, večeří a speciální akce. Rozměr: Ø 4,5 cm, 18,2 × 33,3 × 1,8 cm Objem: 15 × 22 ml.

Lékué Forma na led ve tvaru diamantu Lékué Ice Block Diamond
199 Kč

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️„doporučuji na 100%“- Lenka V. píše o produktuDiamond forma z nabídky značky Lékué vytvoří kostky ledu s jedinečným tvarem velkého diamantu. Formu lze naplnit nejen vodou, ale také šťávou nebo jinými nápoji. Velká kapacita – 111 ml.