Wenko Sedátko do vany, SECURA
1 069 Kč

Koupání ve vaně se znovu stává příjemným zážitkem díky flexibilnímu sedátku do vany Secura. Sedátko je testováno TÜV / GS a snadno se zavěsí na okraj vany díky robustnímu trubkovému ocelovému rámu. Jeho šířka je variabilně nastavitelná od 55 do 65 cm, takže se hodí na všechny tradiční vany.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Nástěnný háček, 2ks VacuumLoc
289 Kč

Celosvětová inovace v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém umožňuje rychlé, snadné a spolehlivé uchycení příslušenství na všech nepropustných a lehce nerovných površích.

Wenko Bezdotykový dávkovač mýdla, TREVISO
849 Kč

Dávkovač na mýdlo Senso-Matic v chromu se snímačem pohybu pro automatické dávkování mýdla je ideální pro koupelnu, sprchu a WC. Jednoduše položte ruku pod dávkovač mýdla a automaticky obdržíte dostatečné množství mýdla.

GRUND Česká koupelnová předložka, VOGUE
2 399 Kč

Koupelnový koberec VOGUE je vhodný pro všechny milovníky přírodních materiálů. Je vyrobený ze 100% bavlny s rozdílně vysokým vlasem. Tento kobereček je nejen velmi příjemný, ale navíc opravdu krásně vypadá. Vyzkoušejte barevné kombinace do vaší koupelny!

GRUND Česká koupelnová předložka, AOSTA
529 Kč

Podzimní pohoda koupelnové předložky AOSTA Vás pohladí na duši po celý rok. Neobvyklý vzhled předložky alá list je nezvyklý nejen mezi našimi předložkami do koupelny.

Wenko Teleskopické rohové police, COMPACT
649 Kč

Ať už ve sprše nebo ve vanovém rohu, teleskopický sprchový rohový prvek Compact může být univerzálně a dekorativně použit v každé koupelně.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Rohová polička PowerLoc, SION
909 Kč

Řada Power-Loc® se vyznačuje mimořádně silným držením na všech vhodných površích a dokonce i na nerovných plochách, např. dlaždicích, přírodním kameni, sklu, betonu, kovu, dřevu a mnoha plastech, tedy všude tam, kde selhávají profesionální přísavkové systémy.

GRUND Polštářek do vany, MARMOR
349 Kč

Protiskluzy do vany jsou obecně doporučovány pro zvýšení bezpečnosti. V nabídce máme 3 druhy – polštářek, protiskluz do vany a protiskluz do sprchy.

Wenko Koupelnová stěrka, CAVE
399 Kč

Z vysoce kvalitní nerezové oceli s kartáčovaným povrchem. Stírání beze šmouh – a to všech hladkých povrchů jako jsou zrcadla, sprchové kabiny a obklady. S držákem na stěnu a sprchový kout.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Rohová polička VacuumLoc, BARI
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rohová polička Vacuum-Loc® Bari nabízí silné uchycení na stěnu a přesvědčivou kvalitu. Koupelnové doplňky je nyní možné umístit v koupelnovém rohu a tím šetřit místo.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Kelímek na kartáčky TurboLoc
239 Kč

Systém upevnění na zeď Turbo-Loc® zahrnuje dekorativní koupelnové doplňky a police, které mohou být snadno namontovány na zeď – bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

GRUND Česká koupelnová předložka, TROPICAL
1 099 Kč

Krásná předložka, měkká a jemná jako list stromu. Listem inspirovaný design koupelnové předložky se bude na podlaze vaší koupelny vyjímat velmi krásně a vnese do koupelny nádech přírodní svěžesti…

Wenko Dveřní závěsný háček, 6 ks, RONDO
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoce kvalitní nádveřní háčky v praktické sadě 6 ks rychle a snadno rozšiřují možnosti zavěšení v domácnosti tím, že prostě využívají dosud nepoužívaného prostoru.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Držák na fén VacuumLoc, MILAZZO
359 Kč

Celosvětová inovace v montážní technologii se nazývá Vacuum-Loc®! Jedinečný systém umožňuje rychlé, snadné a spolehlivé uchycení příslušenství na všech nepropustných a lehce nerovných površích.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Polička PowerLoc, SION
729 Kč

Lepicí systém Power-Loc® zahrnuje dekorativní koupelnové doplňky a police, které je velmi snadné namontovat na zeď – bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

Wenko Bezpečnostní madlo, SECURA
639 Kč

Bezpečnost a pohodlí pro sprchu a vanu. Sprchová a vanová stolička usnadňuje koupání. Ideální pro starší lidi.

Wenko BEZ VRTÁNÍ Dávkovač mýdla TurboLoc
299 Kč

Systém upevnění na zeď Turbo-Loc® zahrnuje dekorativní koupelnové doplňky a police, které mohou být snadno namontovány na zeď – bez šroubování, vrtání nebo hmoždinek.

Wenko Dávkovač mýdla, VARESE
599 Kč

Praktický dávkovač na mýdlo Varese je vyroben z vysoce kvalitního pochromovaného plastu a je ideální pro dávkování tekutého mýdla v koupelně, sprchě a WC.

Wenko Nástěnný háček, SAVONA
99 Kč

Stylový nástěnný háček Savona od Wenka působí svým diskrétním tvarem. Stylový háček je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a chromovaného zinku a je vhodný pro všestranné použití.

Wenko LED stojící zrcadlo, BROLO
799 Kč

Stojící kosmetické zrcátko Brolo s LED osvětlením se se svým vznešeným, nadčasovým designem nenápadně hodí do jakéhokoli životního stylu.

Wenko LED stojící kosmetické zrcátko, STYLE
989 Kč

Kosmetické stojací zrcadlo Style s LED osvětlením dodává do vaší koupelny diskrétní a funkční příslušenství. Díky svému 300% zvětšení zrcadlové plochy (Ø 16 cm) je obzvláště vhodné pro kosmetické použití a dělá z holaní a nanášení make-upu zábavu.

Wenko WC štětka, BAMBOO
559 Kč

Otevřená WC štětka ů s vysoce kvalitním keramickým držákem. Bílá v kombinaci s bambusovým dřevem. Rozměry (Š x V x H): 11 × 44 × 11 cm vč. štětky s vyměnitelnou černou hlavicí kartáče o průměru 7,5 cm a chromovou rukojetí

Wenko Barva na spáry s houbičkou
169 Kč

Ať už v koupelně, toaletě nebo v kuchyni; pro chvíli, kdy už spáry nejsou bílé. Pokud úklid nepomáhá, barva na spáry problém odstraní a to velmi snadno.

Wenko Háček na žebrový radiátor
109 Kč

Tyto dva praktické háčky, vyrobené z robustního plastu, zaručují pořádek na koupelnovém radiátoru. Mají jemný průhledný design a poskytují prostor pro několik osušek a ručníků.

Wenko Koupelnová stěrka, TERNI
439 Kč

Stěrka TERNI je z kvalitního materiálu, pochromovaná a vyrobená tak, aby po jejím použití nezůstávaly skvrny od vodního kamene.

Wenko Teleskopické rohové police, EASY
559 Kč

Ať už ve sprše nebo ve vanovém rohu, teleskopický sprchový rohový prvek Easy může být univerzálně a dekorativně použit v každé koupelně.

GRUND Polštářek do vany, BAVENO PLUS
299 Kč

Koupel nebo sprcha jsou vždy příjemné, hlavně by ale měly být bezpečné. K zajištění větší bezpečnosti a maximálního komfortu si u nás můžete zakoupit protiskluzové podložky BRAVENO PLUS do vany nebo do sprchového koutu.

GRUND Mýdlenka, CUBE

GRUND Mýdlenka, CUBE

Hodnocení: 5
379 Kč

Celá řada doplňků CUBE má hranatý stojánek s průhlednou vnější vrstvou. Vnitřní barvu můžete vybírat z několika variant.