Arabicaffe DECAFFEINATO zrnková káva 1 kg
620 Kč

Káva pro ty, jež si nechtějí nebo nemohou dopřát klasický nápoj s obsahem kofeinu, ale nechtějí se šidit v chuti. Směs 70 % arabica a 30 % robusty nabízí lahodnou kávu bez kompromisů.

Arabicaffe MISCELA BAR zrnková káva 1 kg
575 Kč

Pomalu pražená vyvážená směs 70 % arabica a 30 % robusta. Vhodná káva pro ty, kteří nemají rádi kyselé tóny čisté arabicy, ale přesto požadují prvotřídní kvalitu chuti. MISCELA BAR potěší jemností a měkkými podtóny, středně silným aroma a hladkou, sametovou vůní.

Arabicaffe MEDITERRANEO BIO zrnková káva 1 kg
620 Kč

Exkluzivní kávová směs pěstovaná v ekologických podmínkách bez pesticidů a chemie. Nejjemnější káva s dotekem čokolády. Není extra silná, ale je plná dokonalých chutí. Tato 100% organická káva pochází z renomovaných plantáží v Indii, Brazílii, Etiopii a Guatemale. Káva pro náročné a mlsné jazýčky.

Arabicaffe DOMUS zrnková káva 1 kg-20%
499 Kč 399 Kč

Tmavě pražená italská káva s bohatou vůní a intenzivní chutí, určená každému, kdo má rád silné a působivé aroma. Směs je vhodná pro přípravu espressa, cappuccina i latte macchiata a skládá se z kávových zrn těch nejlepších plantáží ve střední a jižní Americe.