Ballarini Nepřilnavá pánev Cortina, Ø 24 cm Ballarini
1 099 Kč

Nepřilnavá pánev Ballarini Cortina, 24 cm Pánvička Ballarini z kolekce Cortina o průměru 24 cm je přesně pro vás, pokud hledáte nepřilnavou pánev, na které usmažíte vajíčka, připravíte výbornou večeři v podobě restované zeleniny, masa i ryb.

Ballarini Nepřilnavá pánev Cortina, Ø 26 cm Ballarini
1 199 Kč

Nepřilnavá pánev Ballarini Cortina, 26 cm Pánvička Ballarini z kolekce Cortina o průměru 26 cm je přesně pro vás, pokud hledáte nepřilnavou pánev, na které usmažíte vajíčka, připravíte výbornou večeři v podobě restované zeleniny, masa i ryb.

Ballarini Nepřilnavá pánev Cortina, Ø 28 cm Ballarini
1 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepřilnavá pánev Ballarini Cortina, 28 cm Pánvička Ballarini z kolekce Cortina o průměru 28 cm je přesně pro vás, pokud hledáte nepřilnavou pánev, na které usmažíte vajíčka, připravíte výbornou večeři v podobě restované zeleniny, masa i ryb.

Ballarini Nepřilnavá pánev Cortina, Ø 30 cm Ballarini
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepřilnavá pánev Ballarini Cortina, 30 cm Pánvička Ballarini z kolekce Cortina o průměru 30 cm je přesně pro vás, pokud hledáte nepřilnavou pánev, na které usmažíte vajíčka, připravíte výbornou večeři v podobě restované zeleniny, masa i ryb.

Ballarini Nepřilnavá pánev na palačinky 25 cm Rialro Ballarini
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

průměr 25cm moderní nepřilnavý a kovuvzdorný povrch bez TEFLONU a těžkých kovů umožňuje vařit bez anebo jen s minimem tuku výsledkem tak není žádná přemaštěná placka ale tenká, krásně křupavá palačinka na nádobí nezůstávají žádné zbytky připečených jídel je i čištění rychlejší a snadnější mytí bez…