10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

H.S.H Sport

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Suunto Ambit3 Vertical Black Color Suunto Ambit3 Vertical Black Color
Suunto Ambit3 Vertical Black Color

Základní ekonomická řada chytrých a odolných multisportovních GPS hodinek s velkou výdrží a barometrickým výškoměrem. Ambit3 Vertical jsou vhodné pro začínající uživatele, mládež, či sportovní kluby.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Ambit3 Vertical Black HR Suunto Ambit3 Vertical Black Color
Suunto Ambit3 Vertical Black HR

Základní ekonomická řada chytrých a odolných multisportovních GPS hodinek s velkou výdrží a barometrickým výškoměrem a hrudním čidlem pro přesné měření tepu. Ambit3 Vertical HR jsou zvláště vhodné pro začínající uživatele, mládež, či sportovní kluby.

můžete mít 27.5. - 28.5.

VJ Sport Irock 3 - bez hřebů Suunto Ambit3 Vertical Black Color
VJ Sport Irock 3 - bez hřebů

Bota VJ Sport Irock 3 je třetí generací profesionálních bot bez hřebů určených pro orientační běh, swimrun či volný běh v terénu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

VJ Sport MAXx - terénní obuv pro dlouhé běhy VJ Sport MAXx - terénní obuv pro dlouhé běhy
VJ Sport MAXx - terénní obuv pro dlouhé běhy

J Sport MAXx je novým a v mnohém přelomovým modelem finské značky VJ Sport. Díky mimořádně nízké hmotnosti a do detailu propracovanému odpružení se tyto boty hodí zejména pro běh na dlouhé tratě v terénu i mimo něj.

můžete mít 27.5. - 28.5.

VJ Sport Integrator StarStud s hřeby VJ Sport MAXx - terénní obuv pro dlouhé běhy
VJ Sport Integrator StarStud s hřeby

Osvědčený model bot INTEGRATOR s hřeby se vyznačuje vysokou odolností, podrážku má vybavenou tlumícími prvky. INTEGRATOR představuje klasickou tuhou botu pro OB a patří k dlouhodobě nejprodávanějším botám, protože splňuje nejvyšší nároky na pohodlí a stabilitu odrazu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Core Black Red - All Black Strap VJ Sport MAXx - terénní obuv pro dlouhé běhy
Suunto Core Black Red - All Black Strap

Odolné outdoorové hodinky Suunto Core Black Red – All Black Strap s výškoměrem, barometrem a kompasem. Vysoce spolehlivé, s výdrží baterie po celý rok. Pro milovníky turistiky, na skialp, na treky, na expedice. Prověřená klasika pro skutečné dobrodruhy!

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Vertical All Black - rozbalené Suunto 9 Baro Titanium - limited edition
Suunto Vertical All Black - rozbalené

Vydejte se na vrchol s nejvýkonnějšími GPS hodinkami od Suunta. Suunto Vertical jsou vybaveny velkým displejem, který vám poskytne přehled o vašich outdoorových aktivitách a tréninku. S vestavěnými mapami se stanou vaším spolehlivým průvodcem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 9 Baro Titanium - limited edition Suunto 9 Baro Titanium - limited edition
Suunto 9 Baro Titanium - limited edition

Suunto 9 Baro Titanium patří do nejvybavenější modelové řady multisportovních GPS hodinek Suunto. Ideální jak pro sportovce, kteří chtějí to nejlepší pro svůj trénink a závody, tak i pro milovníky dlouhých treků a pohybu v náročném terénu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 5 Peak Cave Green Suunto 9 Baro Titanium - limited edition
Suunto 5 Peak Cave Green

Objevte nejlehčí chytré multisportovní GPS hodinky 5 Peak Cave Green z finské dílny Suunto. Překvapí Vás propracovaným designem, širokým spektrem praktických funkcí nebo dlouho výdrží baterie. Měření tepu, kroků, vzdálenosti, kvality spánku a počtu spálených kalorií nebylo nikdy jednodušší.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 9 Peak Pro Titanium Sand Suunto Smart Sensor 3 Gen - bluetooth hrudní pás s pamětí
Suunto 9 Peak Pro Titanium Sand

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro Titanium Sand v titanovém pouzdře (s částmi z kompozitního polyamidu, s titanovou lunetou), jsou určené pro aktivní sportovce s měřením tepu ze zápěstí, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Core Black Red Suunto Smart Sensor 3 Gen - bluetooth hrudní pás s pamětí
Suunto Core Black Red

Odolné outdoorové hodinky Suunto Core Black Red s výškoměrem, barometrem a kompasem. Vysoce spolehlivé, s výdrží baterie po celý rok. Pro milovníky turistiky, na skialp, na treky, na expedice. Prověřená klasika pro skutečné dobrodruhy!

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Smart Sensor 3 Gen - bluetooth hrudní pás s pamětí Suunto Smart Sensor 3 Gen - bluetooth hrudní pás s pamětí
Suunto Smart Sensor 3 Gen - bluetooth hrudní pás s pamětí

Třetí generace nejmenšího hrudního pásu Suunto Smart Sensor nejen pro hodinky Suunto 9, Suunto 5, Spartan, Ambit 3. Je tak lehký, že ho během cvičení téměř neucítíte. Bez ohledu na sport, Suunto Smart Sensor měří vaši srdeční frekvenci s velkým pohodlím a přesností.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Suunto 9 Peak Pro All Black Suunto Suunto 9 Peak Pro Forest Green
Suunto Suunto 9 Peak Pro All Black

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro All Black v ocelovém pouzdře (s částmi z kompozitního polyamidu, s ocelovou lunetou), jsou určené pro aktivní sportovce s měřením tepu ze zápěstí, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue Suunto Suunto 9 Peak Pro Forest Green
Suunto Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue v ocelovém pouzdře (s částmi z kompozitního polyamidu, s ocelovou lunetou), jsou určené pro aktivní sportovce s měřením tepu ze zápěstí, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto Suunto 9 Peak Pro Forest Green Suunto Suunto 9 Peak Pro Forest Green
Suunto Suunto 9 Peak Pro Forest Green

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak Pro Pearl Gold v ocelovém pouzdře (s částmi z kompozitního polyamidu, s ocelovou lunetou), jsou určené pro aktivní sportovce s měřením tepu ze zápěstí, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 9 Peak All Black Titanium Suunto 5 Peak Black Ridge Sand Multicolor
Suunto 9 Peak All Black Titanium

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak All Black Titanium pro aktivní sportovce s měřením tepu, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 5 Peak Black Ridge Sand Multicolor Suunto 5 Peak Black Ridge Sand Multicolor
Suunto 5 Peak Black Ridge Sand Multicolor

Objevte nejlehčí chytré multisportovní GPS hodinky 5 Peak Ridge z finské dílny Suunto. Překvapí Vás propracovaným designem, širokým spektrem praktických funkcí nebo dlouho výdrží baterie. Měření tepu, kroků, vzdálenosti, kvality spánku a počtu spálených kalorií nebylo nikdy jednodušší.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium Suunto 5 Peak Black Ridge Sand Multicolor
Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Multisportovní ultratenké chytré hodinky s GPS Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium pro aktivní sportovce s měřením tepu, barometrickým výškoměrem a barometrem.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Timex Easy Reader dámské TW2U40300, s ocelovým řemínkem Timex Easy Reader 40mm TW2T72000, s hnědým koženým řemínkem, modrý ciferník
Timex Easy Reader dámské TW2U40300, s ocelovým řemínkem

Dámské hodinky Timex jsou skvělou volbou, pokud hledáte půvabný doplněk, který decentně doladí každý outfit.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Suunto MB-6 NH - nárazuvzdorná zaměřovací buzola Timex Easy Reader 40mm TW2T72000, s hnědým koženým řemínkem, modrý ciferník
Suunto MB-6 NH - nárazuvzdorná zaměřovací buzola

Spolehlivá buzola Suunto MB-6 s inovativními funkcemi pro přesné orientační měření v terénu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Hot Games Celodřevěná sada šachy-dáma-backgammon 30 cm Dřevěné–šachy Klasická klubovka - komplet s rolovací šachovnicí a sáčkem
Hot Games Celodřevěná sada šachy-dáma-backgammon 30 cm

Klasické provedení šachů, dámy a backgammonu s dřevěnou šachovnicí, figurkami a kameny. Vhodné pro fanoušky klasických deskových her, kteří upřednostňují přírodní materiály a inovativní zpracování za výhodnou cenu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Dřevěné–šachy Šachy magnetické dřevěné intarzované - střední Dřevěné–šachy Klasická klubovka - komplet s rolovací šachovnicí a sáčkem
Dřevěné–šachy Šachy magnetické dřevěné intarzované - střední

Užijte si šachového zápasu s těmito středně velkými magnetickými šachy v elegantním intarzovaném provedení. Sada obsahuje dřevěné šachovnice o rozměrech 28 cm, která je zdobena bílou intarzovanou linkou, přidávající šarm celému designu.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Dřevěné–šachy Klasická klubovka - komplet s rolovací šachovnicí a sáčkem Dřevěné–šachy Klasická klubovka - komplet s rolovací šachovnicí a sáčkem
Dřevěné–šachy Klasická klubovka - komplet s rolovací šachovnicí a sáčkem

Tradiční sada dřevěných šachových figur inspirovaných vzhledem „Českých klubovek“ s rolovací šachovnici a uzavíratelným sáčkem pro uložení figur. Ideální volba především pro klubové hráče a jako turnajová souprava.

můžete mít 27.5. - 28.5.