COSI COSI- typ Cosiscoop Cement
3 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka Cosi měla palčivou touhu vyrobit malé doplňky s živým ohněm na váš stůl či terasu. Po dlouhém hledání jsme našli a vyvinuli technický systém, který toto umožňoval. Konečně se podařilo vytvořit krásný plamen, který hoří na díky malé plynové patroně, která se ukrývá uvnitř.

Hamaka Houpací síť pro dva Single layer-16%
2 990 Kč 2 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V jednoduchosti je krása- jednoduchá houpací síť pro dva vyrobená z bavlny. Síť je jednovrstvá s pruhovaným vzorem. Dodáváno s pozinkovaným řetězem na obou stranách.

COSI Gimeg Prik- plynová kartuš
89 Kč

Propichovací plynová kartuše / patrona s bezpečnostním ventilem. Obsahuje 190g směsi propan butanu. Vhodný pro všechny typy plynových luceren COSI (kromě typů Cosiscope Pillar).

Hamaka Stojan na houpací síť TRI-BEAM-25%
3 990 Kč 2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kovový stojan na houpací sítě – ideální na sítě pro dva  včetně sítí s tyčemi. Pro menší resp. kratší sítě single (pro jednoho) se využije přiložený řetěz, který spolehlivě nastaví potřebnou délku pro uchycení těchto sítí.

COSI Plynová lucerna Cosiscoop Timber
3 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plynová lucerna Cosiscoop Timber je nejkrásnější z celé kolekce Cosiscoop a bude se vám líbit kdekoliv jí umístíte. Je perfektní na terasy, stoly, na cesty, atp. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete – je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá.

Hamaka Houpací křeslo CUSHION modro bílé-30%
2 700 Kč 1 890 Kč

Polštářové křeslo je ještě pohodlnější díky dvěma výplním v oblasti zad a sezení. Není tedy nutné si do tohoto křesla brát ještě další polštář pro větší pohodlí, díky čemuž je ideálním místem, kde si můžete vychutnat aperitiv, začíst se do dobré knihy nebo jen přemýšlet.

Hamaka Slap strap extra
799 Kč

Slapstrapy (2 ks) nebo také treestrapy (popruhy) – jsou šetrné ke stromům, protože jsou široké 2,5 cm. Jsou umístěny rovně na stromě, aby jej nepoškodily. Dodáváme vč. 2ks karabin.

Hamaka Stojan na houpací sítě Maya
7 990 Kč
Doprava zdarma

Materiál: vrstvené dřevo (severský smrk) Rozpětí mezi závěsnými body: 228– 328 cm Rozměry konstrukce: délka 341 cm, výška 141 cm, rozpětí nohou 125 cm Hmotnost: 20kg Garantovaná nosnost: 120 kg Řetěz s karabinou: jsou součástí stojanu (2×)

COSI Plynová lucerna Cosiscoop Dome černý
3 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší lucerna COSIscoope DOME na váš balkon, terasu či zahradu jednoduchého a moderního designu. S výškou 45 cm rozhodně vynikne a zpříjemní vaše pobyty venku. Živý plamen je rozhodně něco, co dodá místu patřičnou atmosféru. 

Hamaka Stojan na houpací sítě Aztek
8 990 Kč
Doprava zdarma

Krásný dřevěný stojan na houpací sítě a hamaky (materiál: skandinávský smrk, velikost L). Materiál: vrstvené dřevo (smrk) Rozpětí mezi závěsnými body: 270– 370 cm Rozměry konstrukce: délka 388 cm, výška 162 cm, rozpětí nohou 132 cm Hmotnost: 27 kg Nosnost: 160kg Garantovaná nosnost: 160 kg

COSI Plynový krb COSI- typ Cosivista 160
44 990 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Novým přírůstkem do kolekce Cosi je série Cosivista. Cosivista 160 je jedinečný volně stojící průhledný plynový krb. Je vidět skrz něj, protože je vybaven dvěma velkými skleněnými panely. V případě potřeby lze zadní stěnu zakrýt panelem a umístit u zdi. Uvnitř krbu se ukryje až 10kg plynová lahev.

Hamaka Houpací síť pro dva Hamaka Mosquito
1 899 Kč

Nechcete být obtěžováni hmyzem? Slibujeme, že nebudete! Kupujete skvělou houpací síť proti hmyzu s moskytiérou a Slap trapem s karabinami na uchycení sítě kdekoliv budete chtít.

COSI Plynová lucerna Cosiscoop Original nerezová
2 990 Kč

Plynová lucerna (lampa) Cosiscoop Original je fantastická jako zahradní dekorace, na cesty a také na prázdninách. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete – je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá.

Hamaka Lano na šplh 5m
1 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přírodní 36mm lano stáčené na šplh s okem. Lano je vyrobeno z přírodního materiálu juty, na jedné straně je zapleteno oko, na druhé straně je konec lana vpleten zpět do tzv. hrušky.

COSI Plynová lucerna Cosiscoop Original slonová kost
2 390 Kč

Plynová lucerna (lampa) Cosiscoop Original je fantastická jako zahradní dekorace, na cesty a také na prázdninách. Vezměte si tuto multifunkční lucernu kamkoliv jdete – je to perfektní výrobce příjemné nálady a snadno se používá.

COSI Stůl s plynovým ohništěm COSI- typ Cosiflow 120
27 990 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cosiflow je stůl a ohniště v jednom v antracitové barvě.Série Cosiflow vyniká svou jednoduchostí a perfektně ladí s každým venkovním nábytkem. Cosiflow je vyroben výhradně z hliníku, což znamená, že stůl nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

COSI Stůl s plynovým ohništěm COSI- typ Designe line 120 nerez/keramická deska
26 990 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Design line je stůl kombinovaný s hořákem, který ale ponechává dostatek prostoru pro pozvání všech vašich přátel nebo rodiny na drink. Stůl je široký 80 cm a 120 cm dlouhý. Keramická deska stolu s rámem z nerezové oceli činí tento stůl s ohništěm extrémně silným a zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Hamaka TREE STRAP 2
499 Kč

Tree strap 2 obsahuje 2 × 2,1m vysoce odolného spiroidního lana s jádrem (průměr lana 8mm) + 2 karabiny na uchycení.