HEJDUK SPORT

Tréninkový kužel Sweat Blood mix barev (1ks)

Hejduk Tréninkový kužel Sweat Blood mix barev (1ks)

25 Kč

Jeden kus plastového kužele pro snadnou organizaci tréninkových jednotek. Jeden kus plastového kužele pro snadnou organizaci tréninkových jednotek. Nebo pro trénink reakce. Dostupný ve žluté, modré, červené nebo bílé barvě.

Girdle Winnwell RH Roller Girdle Basic SR, Senior, L

Winnwell Girdle Winnwell RH Roller Girdle Basic SR, Senior, L

2 299 Kč

Girdle WinnWell Roller Basic SR jsou spodní kalhoty na hokej, které dobře poslouží poloprofesionálním a profesionálním hokejistům. Girdle WinnWell Roller Basic SR jsou spodní kalhoty na hokej, které dobře poslouží poloprofesionálním a profesionálním hokejistům. Ochrání vaši páteř i citlivé partie.

Taška Bauer Shower Bag, černá

Bauer Taška Bauer Shower Bag, černá

908 Kč

Taška Bauer Shower Bag – taštička je vhodná na drobné věci. Taška Bauer Shower Bag – taštička je vhodná na drobné věci. Ať už se jedná o hygienické potřeby, pásky, tkaničky či jiné příslušenství, vždy je dobré tyto věci držet pohromadě, jelikož se ve velké tašce složitě hledají.

Zvonek na prst Powerslide Finger Bell

POWERSLIDE Zvonek na prst Powerslide Finger Bell

299 Kč

Praktický kovový zvoneček na prst pomocí kterého můžete upozorňovat ostatní na Vaši přítomnost během jízdy. Výborný doplněk výrobce Powerslide. Praktický kovový zvoneček na prst pomocí kterého můžete upozorňovat ostatní na Vaši přítomnost během jízdy. Výborný doplněk výrobce Powerslide.

Hokejová branka Winnwell 72", 72"

Winnwell Hokejová branka Winnwell 72", 72"

3 390 Kč

Hokejová branka Winnwell 72" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem. Hokejová branka Winnwell 72" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Kolečkové brusle Playlife GT Black 110, 3x, 110, 38

POWERSLIDE Kolečkové brusle Playlife GT Black 110, 3x, 110, 42

3 190 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kolečkové brusle Playlife GT Black 110 – tříkolečkové brusle, vhodné pro mírně pokročilé i zkušené bruslaře, vyznačující se rychlou jízdou. Kolečkové brusle Playlife GT Black 110 –tříkolečkové brusle, vhodné pro mírně pokročilé i zkušené bruslaře, vyznačující se  rychlou jízdou.

Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

169 Kč

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách.

Potent Hockey Sušák na výstroj Potent Hockey Pro Gear Drier

Potent Hockey Sušák na výstroj Potent Hockey Pro Gear Drier

11 999 Kč

Dokonalý sušák výstroje pro zvýšení životnosti hokejové výstroje. Dostatečné vysušení hokejové výstroje je nezbytnou součástí o její péči a tím pádem i životnost. Spousta hráčů právě tuto péči podceňuje a pak naříká nad krátkou životností výstroje.