Olsen Spa Dřezová baterie EOS - 20
550 Kč

Dřezová baterie EOS –20 s dlouhým výtokovým ramínkem. Stojánkové dřezové baterie jsou určeny pro instalaci do otvoru ve dřezu. Kuchyňská baterie s pákovým ovládáním. Dřezové baterie série EOS jsou oblíbené pro svoji nízkou cenu a dlouhou životnost.

Olsen Spa Vanová tříotvorová baterie ANEMON-13
5 490 Kč

Vanová tříotvorová baterie ANEMON-13 s luxusním hranatým designem. Konstrukce vanové baterie je vhodná pro montáž do okraje vany nebo za okraj vany do desky. Součástí vanové baterie je i ruční sprcha s hadicí, která je ukryta v jednom z otvorů. O šetrnost ke spotřebě vody se stará kvalitní perlátor.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set NAUPLIOS 250
6 490 Kč

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku, to je sprchový termostatický set NAUPLIOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s průměrem 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set PONTOS 250
6 990 Kč

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s rozměrem 250 × 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu.

Rubineta Umyvadlová baterie STATIC-19
1 450 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní pojetí klasického designu, skvěle se hodící do každé trendy koupelny. Ergonomicky navržené tvarování pro maximální komfort každodenního užívání. Stojánková umyvadlová baterie STATIC-19 má speciální povrchovou úpravu, která zabraňuje usazování nečistot.

Rubineta Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou UNO-17
1 390 Kč

Praktické řešení pro menší rekonstrukce koupelen. Nemusíte bourat koupelnu kvůli bidetu. Umyvadlová baterie UNO-17 s bidetovou sprškou. Baterie se instaluje do otvoru v umyvadle. Přepínač mezi baterií a sprchou je na hlavici sprchy. To zajišťuje komfortní ovládání.

Rubineta Umyvadlová vysoká baterie MODENA-18D
2 090 Kč

Umyvadlová baterie MODENA-18D z nabídky Olsen Spa, jedná se o baterii s velmi příjemným moderním designem. Konstrukce umyvadlové vysoké baterie je stojánková, určená pro instalaci do otvoru v umyvadle, nebo v desce vedle umyvadla.

Rubineta Dřezová baterie MODENA-33
2 150 Kč

Dřezová baterie MODENA-33 z bohaté nabídky vodovodních baterií Olsen Spa. Stojánková kuchyňská baterie s otočným ramínkem je stále více oblíbená v moderních kuchyních, hlavně díky praktické stránce. Povrch dřezové baterie je opatřen ANTI-LINE úpravou proti usazování vodního kamene.

Rubineta Dřezová baterie ULTRA-33 bronz
1 990 Kč

Nadčasová klasika pro vaši kuchyni doslova v novém kabátu. A ne tak ledajakém, bronzovém. Dřezová baterie ULTRA 33. Bronzová baterie do kuchyně vyniká tichým a úsporným provozem. Jednoduché pákové ovládání snadno padne do ruky.

Rubineta Dřezová baterie VIVA 33
990 Kč

Trendy baterie do kuchyně za skvělou cenu. Pokud hledáte spolehlivý a moderní doplněk vaší kuchyňské linky, dřezová baterie VIVA 33 je perfektní volbou. Kuchyňská baterie s velmi tichým provozem má vysoce lesklý povrch, který se snadno udržuje.

Rubineta Umyvadlová baterie UNO-18
990 Kč

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa UNO-18 představuje klasickou eleganci v zaobleném tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody.

Rubineta Dřezová baterie PRINCE P-21 STAR
1 360 Kč

Dřezová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa PRINCE P-21 STAR s výsuvnou sprchou s ergonomicky tvarovanými liniemi nabízí vysokou úroveň komfortu. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší 40 mm.

Rubineta Umyvadlová baterie UNO-18, černá barva
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa UNO-18 v moderní černé barvě představuje klasickou eleganci v zaobleném tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody.

Rubineta Umyvadlová vysoká baterie ULTRA-18D
1 290 Kč

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa ULTRA-18D zaujme na první pohled svým atraktivním vysokým vzhledem (308 mm) a stane se tak dominantou vybavení každé koupelny. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší 40 mm.

Olsen Spa Sprchová baterie s příslušenstvím EOS -12/C
790 Kč

Sprchová baterie s příslušenstvím EOS –12/C. Klasická vodovodní baterie do sprchy s příslušenstvím – sprchová hadice, růžice a držák sprchy. Konstrukce sprchové baterie je nástěnná, hodí se tak pro každé řešení sprchových koutů i výklenků. Výhodou je příslušenství v jednotném designu.

Olsen Spa Dřezová baterie EOS -14
650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřezová baterie EOS –14 s praktickým dlouhým ramínkem. Nástěnná kuchyňská baterie s kvalitní keramickou kartuší, která zajišťuje dlouhou životnost. Dřezové baterie ze série EOS mají rozteč 150 mm. Tradiční design a lesklý pochromovaný povrch se hodí do každé kuchyně.

Olsen Spa Umyvadlová baterie EOS - 18
540 Kč

Umyvadlová baterie EOS –18 s klasickým designem a pákovým ovládáním. Konstrukce umyvadlové baterie je stojánková, montuje se do otvoru na umyvadle. Baterie je s příslušenstvím – ovládáním vpusti. Umyvadlová baterie s výborným poměrem cena / výkon.

Rubineta Vanová baterie MODENA-10
1 690 Kč

Vanová baterie MODENA-10 z nabídky prvotřídních vodovodních baterií Olsen Spa. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava, která zabraňuje usazování vodního kamene na jejím povrchu.

Rubineta Umyvadlová baterie MODENA-18
1 250 Kč

Umyvadlová baterie MODENA-18 z nabídky Olsen Spa, jedná se o baterii s velmi příjemným moderním designem. Konstrukce umyvadlové baterie je stojánková, určená pro instalaci do otvoru v umyvadle. Páková baterie je vyrobena z prvotřídních materiálů a pro úsporný provoz je opatřena kvalitním perlátorem.

Rubineta Sprchová termostatická baterie THERMO 12 SQUARE
2 790 Kč

Sprchová termostatická baterie THERMO 12 SQUARE patří mezi prvotřídní sprchové baterie s moderním hranatým designem. Čistota linií přináší komfort pro uživatele do koupelnového prostoru. Vysoce kvalitní materiály THERMO.

Rubineta Umyvadlová baterie UNO-19
990 Kč

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa UNO-19 je elegantní klasikou v tvarovém provedení. Vysoký komfort baterie umocňuje dlouhé středové ramínko a velmi kvalitní keramická kartuše 35 mm.

Rubineta Vanová baterie YUTA Y-10/K
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nástěnná vanová baterie YUTA Y-10/K s příslušenstvím Olsen Spa. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje maximální komfort při používání. Baterie je konstruována pro maximální úsporu vody. Vnitřní části s úpravou Anti line, proti usazování vodního kamene.

Olsen Spa Sprchový nástěnný set THETIS
5 690 Kč

Sprchová termostatická baterie THETIS s příslušenstvím. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha i termostatická baterie. Tento set jednoduše zabrání opaření, což ocení hlavně ti, kteří mají děti.

Olsen Spa Termostatický nástěnný set THETIS PLUS
3 990 Kč

Sprchová termostatická baterie THETIS PLUS s příslušenstvím. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha i termostatická baterie. Tento set jednoduše zabrání opaření, což ocení hlavně ti, kteří mají děti.

Rubineta Dřezová baterie UNO-20
990 Kč

Dřezová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa UNO-20 nabízí vysokou úroveň komfortu pro každodenní používání. Komfort baterie umocňuje ergonomicky tvarované středové ramínko a velmi kvalitní keramická kartuše 35 mm.

Rubineta Dřezová baterie UNO-20, bílá barva
1 190 Kč

Dřezová stojánková vodovodní baterie Olsen Spa UNO-20 v módní bílé barvě nabízí vysokou úroveň komfortu pro každodenní používání. Komfort baterie umocňuje ergonomicky tvarované středové ramínko a velmi kvalitní keramická kartuše 35 mm.

Rubineta Dřezová baterie YUTA Y-20
750 Kč

Dřezová stojánková vodovodní baterie YUTA Y-20, poskytuje svým nestárnoucím designem vysokou úroveň pohodlí pro každodenní používání. Čistou linii umocňuje rovné středové ramínko. Vysoce kvalitní keramická kartuše 35 mm zajistí dlouhou životnost baterie.

Rubineta Vanová baterie AERO-10
3 290 Kč

Vanová baterie AERO-10 z nabídky prvotřídních vodovodních baterií Olsen Spa. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava, která zabraňuje usazování vodního kamene na jejím povrchu.

Rubineta Dřezová baterie ARTIS A-33
2 890 Kč

Stojánková dřezová baterie ARTIS A-33 s výsuvnou sprškou. Elegantní a ergonomický design kuchyňské baterie zajišťuje maximální komfort při používání. Baterie má perlátor NEOPERL, který se stará o maximální úsporu vody. Vnitřní části s úpravou proti usazování vodního kamene.

Rubineta Dřezová baterie ULTRA-35
1 790 Kč

Kuchyňská dřezová baterie s velmi moderním designem ULTRA-35. Velmi dlouhou životnost dřezové baterie zajišťuje keramická kartuše a prvotřídní materiály, které byly použity při výrobě baterie.

Rubineta Dřezová baterie UNO-14
1 390 Kč

Dřezová nástěnná vodovodní baterie Olsen SPA UNO-14 poskytuje nestárnoucím designem vysokou úroveň pohodlí pro každodenní používání. Čistou linii umocňuje rovné středové ramínko. Vysoce kvalitní keramická kartuše 35 mm zajistí dlouhou životnost baterie.

Rubineta Dřezová baterie YUTA Y-33
1 050 Kč

Kuchyňská stojánková dřezová baterie YUTA Y-33 s moderním nadčasovým designem. Dlouhou životnost zajištuje keramická kartuš a vnitřní úprava proti usazování vodního kamene Anti Line. Vnitřní část baterie je konstruována pro maximální úsporu vody.

Rubineta Nástěnná bidetová baterie ULTRA-30 se sprškou
2 650 Kč

Unikátní nástěnná bidetová baterie ULTRA-30. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla bidetové baterie. Pokud hledáte něco netradičního pro vaši toaletu či koupelnu, našli jste to pravé. Výrazně zvyšuje komfort používání bidetů, to jak těch závěsných i volně stojících.

Rubineta Sprchová baterie VENEZIA V-12
3 590 Kč

Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne vaší koupelně jedinečný doplněk.

Rubineta Sprchová baterie YUTA Y-12/K
1 190 Kč

Sprchová nástěnná vodovodní baterie YUTA Y-12/K s příslušenstvím s trendy klasickým vzhledem a čistou linií pro komfortní každodenní používání v jakékoli koupelně. Dlouhodobou životnost a spolehlivost zaručuje použití prvotřídních materiálů a keramické kartuše.

Rubineta Sprchový set VARIANTA bez příslušentsví
395 Kč

Elegantní řešení pro Váš sprchový kout poskytuje praktický sprchový set VARIANTA. Set je vyroben z prvotřídního materiálu s nerezovou povrchovou úpravou zabraňuje udlupování barvy a korozi. Tato povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu.

Rubineta Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou ARTIS A-17
1 990 Kč

Stojánková baterie ARTIS A-17 pro umyvadla s bidetovou sprškou. Velmi elegantní a praktické řešení pro kombinaci umyvadla s bidetem, pouze jednou baterií. Vnitřní části s úpravou Anti Line, proti usazování vodního kamene.

Rubineta Vanová a sprchová baterie NICA-11/C
1 990 Kč

Moderní pojetí minimalistického designu, skvěle se hodící do starých koupelen kombinující umístění umyvadla nad vanou. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání. Nástěnná vanová baterie se sprchou NICA-11/C má speciální povrchovou úpravu, která zabraňuje usazování nečistot.

Rubineta Vanová a sprchová baterie STATIC-12/C
2 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní pojetí klasického designu, skvěle se hodící do koupelny kombinující vanu se sprchovou zástěnou. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání. Nástěnná vanová baterie se sprchou STATIC-12/C má speciální povrchovou úpravu, která zabraňuje usazování nečistot.

Rubineta Vanová baterie UNO - 10
1 490 Kč

Vanová nástěnná vodovodní baterie Olsen Spa UNO-10 s přepínačem sprchy a moderním designem nabízí výraznou flexibilitu při běžném používání. Vysoký výkon a dlouhou životnost zajistí velmi kvalitní keramická kartuše 35 mm.

Rubineta Vanová termostatická baterie THERMO 10
3 990 Kč

Vanová nástěnná termostatická baterie Olsen Spa THERMO 10 patří již mnoho let mezi bestsellery moderních koupelen. Termostatem řízená baterie zajistí luxusní lázeň při konstantní teplotě bez ohledu na pokles tlaku vody.

Olsen Spa Bidetová baterie ANEMON-31
2 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bidetová baterie ANEMON-31 s atraktivním hranatým designem. Ostré designové linky jsou dnes velmi oblíbené, zejména v koupelnách, pořiďte si designový doplněk i do vaší koupelny. Výpusť bidetové baterie je polohovatelná, je také osazena perlátorem, díky kterému značně snižuje spotřebu vody.

Olsen Spa Sprchová baterie ANEMON-40
2 290 Kč

Sprchová baterie ANEMON-40 s trendy designem. Hranaté linie a ostré tvary sprchové baterie jsou určeny zejména pro moderní prostory koupelny. Potěší hlavně ty, kdo hledá kromě dokonalé funkčnosti také designový prvek pro doplnění sprchového koutu. Sprchové baterie jsou dodávány bez příslušenství.

Olsen Spa Umyvadlová baterie ANEMON-21
2 290 Kč

Umyvadlová baterie ANEMON-21 je velmi úsporná vodovodní baterie, která zaujme na první pohled. Hranaté linie umyvadlové baterie z ní dělají velmi trendy doplněk moderní koupelny. Díky kvalitnímu perlátoru je spotřeba vody až o desítky procent nižší, než u klasické vodovodní baterie.

Olsen Spa Vanová baterie ANEMON-10
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vanová baterie ANEMON-10 s atraktivním designem s ostrými liniemi. Nástěnná vanová baterie pro náročné, kteří hledají jedinečný prvek pro svoji koupelnu. Vanové baterie jsou dodávány bez příslušenství a jsou opatřeny kvalitním perlátorem, který snižuje spotřebu vody až o desítky procent.

Rubineta Bidetová baterie FORTE-16
1 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bidetová vodovodní baterie Olsen Spa FORTE-16 představuje atraktivní vzhled a čistu linií provedení. Dlouhodobou životnost a spolehlivost keramické kartuše 35 mm a perlátoru zaručují přední světoví výrobci – NEOPERL(Německo) a SEDAL (Španělsko).

Rubineta Bidetová baterie PRINCE P-16 STAR
1 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bidetová vodovodní baterie Olsen Spa PRINCE P-16 STAR patří mezi designérskou klasiku tvarového provedení, kterou podtrhuje ergonomicky tvarovaná páka. Dlouhou životnost baterie zaručuje vysoce kvalitní keramická kartuše 40 mm.

Rubineta Bidetová baterie STATIC-16
1 550 Kč

Klasický design oblých linek v moderním pojetí se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání. Stojánková bidetová baterie STATIC-16 se speciální povrchovou úpravou zabraňuje usazování nečistot.