10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

HOTHESS s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
MaiBi vůně do auta - Dark Blue MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Wood & Citrus
MaiBi vůně do auta - Dark Blue

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi vůní. Upoutá pozornost nejen mužů, ale i žen. Dokonalým propojením královské modré s vůní Wood & Citrus dodá jedinečný prožitek z jízdy a designovým vzhledem podtrhne interiér každého vozu.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Rose Gold MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Wood & Citrus
MaiBi Vůně do auta - Rose Gold

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi vůní. Jsem jedinečným šperkem a svou osobitost jsem potvrdil volbou elegantního odstínu v barvě Rose Gold. V kombinaci s příjemně uvolňující jahodovou vůní Vám dodávám nezapomenutelné chvíle při jízdě ve Vašem vozu.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Wood & Citrus MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Wood & Citrus
MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Wood & Citrus

Náhradní náplň do medvídka MaiBi. Příjemná svěží vůně snoubící se s dřevitými a citrusovými výtažky, dodá interiéru Vašeho vozu luxusní nádech. A spolu s medvídkem MaiBi, který Vám navodí příjemnou atmosféru, vznikne ideální kombinace na cestách, která Vám zkrátka nesmí chybět.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Sweet Strawberry MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Sweet Strawberry
MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Sweet Strawberry

Náhradní náplň do medvídka MaiBi. Pokud jste příznivcem sladších parfémů, je tato vůně Vaše ideální volba. Základní složkou jsou jahůdky. Tudíž Vás čeká sladké cestování plné zážitků a prožitků s vůněmi kolekce MaiBi.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Deep Nightfall MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Sweet Strawberry
MaiBi Vůně do auta - Deep Nightfall

Medvídek MaiBi v elegantním provedení černý Matt z LUXURY DIAMONDS EDITION, který se pyšní ručně vkládanými kameny tentokrát decentnější a méně nápadné černé barvy. Ideální dárek pro ty, jež jsou příznivci méně výrazných šperků. Broušené křišťály jsou ryze české značky Preciosa.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Black Hematit MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Sweet Strawberry
MaiBi Vůně do auta - Black Hematit

Luxusní medvídek MaiBi z edice LUXURY DIAMONDS EDITION v černém odstínu Matt je doslova šperkem, a to díky kamenům z broušeného křišťálu české značky Preciosa. Dovolte ručně vkládaným třpytivým hematitovým kamenům rozzářit Váš automobil. Dominují svým dokonalým vybroušením a nepřehlédnutelností.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Red Moments MaiBi Vůně do auta - Red Moments
MaiBi Vůně do auta - Red Moments

Přinášíme Vám zbrusu novou LUXURY DIAMONDS EDITION medvídka MaiBi ve výjimečném červeném matném odstínu. Jeho úžasnou brilanci mu dodávají ručně vkládané české kameny značky Preciosa. Slouží jako vhodný dárek pro ženy k významným událostem, výročím či jen tak pro radost.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Blue Eyes MaiBi Vůně do auta - Red Moments
MaiBi Vůně do auta - Blue Eyes

Modrá záře medvídka Blue Eyes, která Vás uchvátí a doslova pohltí Vaši mysl, Vám vytvoří nezapomenutelnou atmosféru v autě. A co víc, pyšním se přesně 150 kusy ručně vkládaných českých křišťálů firmy Preciosa, které společně s vůní Wood & Citrus vytváří dokonalé souznění.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Honey Gold MaiBi Vůně do auta - Red Moments
MaiBi Vůně do auta - Honey Gold

Čistota a jemnost. Přesně tato dvě slova dokonale vystihují medvídka Snow Pearls. Umocnit jej může snad jen světlý interiér Vašeho vozu. Nic víc! Ovšem, pyšním se přesně 150 kusy ručně vkládaných českých křišťálů firmy Preciosa, které společně s vůní Lime & Red Fruits vytváří dokonalé souznění.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Night Blue MaiBi Vůně do auta - Silver Face
MaiBi Vůně do auta - Night Blue

Ať mě spatříš ve dne či v noci, denní a noční svit ti pokaždé poodhalí nepoznané. Objevíš hloubku noční záře. Jsem medvídek Night Blue. A co víc, pyšním se přesně 150 kusy ručně vkládaných českých křišťálů firmy Preciosa, které společně s vůní Wood & Citrus vytváří dokonalé souznění.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Silver Face MaiBi Vůně do auta - Silver Face
MaiBi Vůně do auta - Silver Face

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi vůní. Upoutá pozornost nejen mužů, ale i žen. Dokonalým propojením královské modré s vůní Wood & Citrus dodá jedinečný prožitek z jízdy a designovým vzhledem podtrhne interiér každého vozu.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Dark Silver MaiBi Vůně do auta - Silver Face
MaiBi Vůně do auta - Dark Silver

Neutrální odstín umocněný decentní povrchovou úpravou MATT v podaní medvídka Dark Silver, zkrátka padne do každého interiéru vozidla. Jeho ideálnost umocní parfemová vůně Wood & Citrus.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Red Carmen MaiBi vůně do auta - Noble Purple
MaiBi Vůně do auta - Red Carmen

Půvabnost, jež spočívá v medvídku Red Carmen, která se snoubí se sladkou vůní Sweet and Strawberry, v tomto propojení navodí smysluplnou atmosféru ve Vašich vozidlech.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi vůně do auta - Noble Purple MaiBi vůně do auta - Noble Purple
MaiBi vůně do auta - Noble Purple

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi vůní. Upoutá pozornost nejen mužů, ale i žen. Dokonalým propojením extravagantní fialové s vůní Wood & Citrus dodá jedinečný prožitek z jízdy a designovým vzhledem podtrhne interiér každého vozu.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - Azur Blue MaiBi vůně do auta - Noble Purple
MaiBi Vůně do auta - Azur Blue

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi vůní v azurově modrém odstínu, jehož přítomnost vám spolu se svou sladkou jahodovou vůní, zpříjemní váš den a myšlenkami přenese do krásných letních dnů.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Tropical Fruits MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Lime & Red Fruits
MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Tropical Fruits

Novinka Tropical Fruits patří mezi vůně, jenž mají opravdu rychlejší náběh. Díky svému základu, patří mezi pronikavější vůně. Obsahuje tóny sladkých exotických plodů, jakož jsou mango, broskev a další ovoce-jahody, hrušky a černý rybíz. Její základ je opravdu sladký a opravdu silný.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Lime & Red Fruits MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Lime & Red Fruits
MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Lime & Red Fruits

Dejte interiérům Vašich vozů svěží nádech v podobě nové vůně Lime & Red Fruits. Vy, jež jste příznivci ovocných a svěžích vůní, příjdete si na své. Po otevření na Vás dýchne vánek limetky, ovšem po chvíli se veškeré ovoce smísí v jednu specifickou ovocnou vůní.

můžete mít 29.5. - 30.5.

MaiBi vůně do auta - Glossy Black MaiBi Vůně do auta - měnitelná náplň Lime & Red Fruits
MaiBi vůně do auta - Glossy Black

Hluboký černý odstín s vysokým leskem pasuje do každého interiéru vozu. Pokud jste dodnes váhali, zdali si pořídit nenápadnou vůni do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi, tak již neváhejte! Spolu s limetkovou vůni Lime & Red Fruits Vám navodí příjemnou atmosféru při cestování.

Momentálně nedostupné

MaiBi Vůně do auta - Titan Shadow MaiBi Vůně do auta - Titan Shadow
MaiBi Vůně do auta - Titan Shadow

Vůně do auta v podobě roztomilého medvídka MaiBi s měnitelnými náplněmi. Věřím, že neutrálním odstínem Titan zaujmu každého. Jsem ideální volba v případě, že váháte, jaký odstín zvolit. Skvěle mě doplňuje vůně Wood & Citrus, díky které provoním Váš interiér vozu dřevitými tóny a svěžím citrónem.

Momentálně nedostupné