Tangerin bronzová kabelka crossbody 3966 BR
999 Kč

Bronzová klopová kabelka s designovou perforací. Kabelka se otevírá pomocí klopy, která je na magnetický patent. Pod klopou z přední části kabelky se nachází praktická kapsa. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Tangerin světle šedá kabelka crossbody 3908 SS
899 Kč

Světle šedá klopnová crossbody se zápinkou na magnet. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má prodlužovací popruh. Látková podšívka je zdobená barevným květinovým vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

INDEE červená kabelka crossbody 6229 CV
899 Kč

Červená crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

Tangerin modrá kabelka crossbody 4008 SM
999 Kč

Světle modrá crossbody kabelka z měkkého materiálu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2049 C
3 990 Kč

Velká business černá luxusní shopperka z pevné kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER koňaková NB 2022 KO městský batoh
3 690 Kč

Koňakový stylový luxusní batoh z pravé kůže. Batoh se otevírá pomocí aktovkového zapínání. Pod klopou se nachází přední kapsa na magnetický patent. Hlavní prostor batohu se zavírá na zip. Uvnitř se nachází praktická zipová kapsa a dvojkapsa na drobnosti.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2047 C
3 590 Kč

Velká černá luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

COSSET červená dámská peněženka 4467 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky…

COSSET hnědá dámská peněženka 4467 Komodo H
1 199 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka crossbody NB 2070 KO
3 590 Kč

Koňaková dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

COSSET bordó dámská peněženka 4510 Komodo B
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka – se zipem. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 1 velká skrytá zipová kapsa 13 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4408 Komodo H
999 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na výšku se zápinkou. Uvnitř se nachází: 1 kapsa s patentem na drobné 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsa 8 menších přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER růžová kabelka crossbody NB 2066 R
2 890 Kč

Růžová dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2,5 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER červená kabelka crossbody NB 2023 CV
2 690 Kč

Červená crossbody s přední kapsou, z pravé kůže. Kabelka se zavírá pomocí zipu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

Tangerin světle šedá 4075 S městský batoh
1 299 Kč

Elegantní světle šedý batoh. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

COSSET černá pánská peněženka 4488 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 1 zipová kapsa 9 malých přihrádek na karty 4 větší přihrádky na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4499 KomodoCV
999 Kč

Červená dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4508 Komodo B
899 Kč

Bordó dámská kožená peněženka. Uvnitř se nachází: kapsa na drobné na zadní straně, 2 přihrádky na bankovky, 6 přihrádek na karty, 1 průhledná přihrádka. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER červená dámská peněženka NB 5112 CV
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská kožená peněženka – penál s perforací. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER červená dámská peněženka 5108 NB CV
1 299 Kč

Červená dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř najdete: odepínací poutko, 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 1 vnitřní kapsička na drobné, 6 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

COSSET bordó dámská peněženka 4401 Komodo B
1 299 Kč

Bordó dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince uvnitř 1 zipová kapsa na zadní straně 25 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další velké přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5115 C
1 299 Kč

Černá dámská peněženka je vyrobena z prané měkké kůže. Uvnitř naleznete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky. Kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

Tangerin černá kabelka přes rameno 4084 C
1 299 Kč

Černá shopper kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4053 C
1 299 Kč

Elegantní černá shopper kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Uprostřed kabelky je zipová kapsa, která vnitřní prostor dělí na dvě velké přihrádky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá dámská peněženka NB 5111 C
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá dlouhá dámská kožená peněženka s perforací. Uvnitř najdete: 3 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 2 vnitřní kapsičky na drobné, 10 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

COSSET bordó dámská peněženka 4409 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček a kapsou na drobné. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky přihrádky na karty přihrádky na doklady kvalitní podšívka Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4491 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: vpředu kapsa na patent 4 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 12 přihrádek na karty 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

INDEE krémová kabelka přes rameno 6239 K
1 099 Kč

Krémová hobo kabelka s perforací v květinovém motivu. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Ucho kabelky je zhruba 50 cm dlouhé…

Carmelo černá kabelka přes rameno 4064 C
1 099 Kč

Černá hobo kabelka s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER červená dámská peněženka 5109 NB CV
1 099 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř najdete: 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější kapsička na drobné, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

INDEE červená kabelka přes rameno 6222 CV
1 099 Kč

Červená kabelka přes rameno. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh a kratší ucho. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Carmelo šedá kabelka přes rameno 4064 TS
1 099 Kč

Tmavě šedá hobo kabelka s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

INDEE černá kabelka crossbody 6244 C
999 Kč

Černá praktická crossbody s perforací. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Le-Sands modrá kabelka přes rameno 3947 M
999 Kč

Tmavě modrá shopperka s kombinovanými řetízkovými uchy. Pro milovníky více kapes máme designovou shopperku Le Sands. Hlavní kapsa se otevírá na zip. Uvnitř pak najdete vedle naší běžné dvojkapsy na drobnosti a menší zipové kapsy ještě další dvě kapsy.

Tangerin šedá kabelka crossbody 3969 S
999 Kč

Světle šedá crossbody s předním designovým prošitím. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka je vyrobena z příjemné měkké koženky a vybavena kvalitní látkovou podšívkou s barevným vzorem.

Tangerin šedá kabelka crossbody 4078 TS
999 Kč

Tmavě šedá crossbody kabelka s předním prošitím. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka je vybavena kvalitní látkovou podšívkou s květinovým vzorem. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

COSSET hnědá pánská peněženka 4488 Komodo H
999 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 1 zipová kapsa 9 malých přihrádek na karty 4 větší přihrádky na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

INDEE koňaková kabelka crossbody 6223 KO
999 Kč

Koňaková crossbody kabelka s perforovaným vzorem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

COSSET hnědá pánská peněženka 4411 Komodo H
999 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku se zápinkou. Uvnitř se nachází: zapínání na zápinku 2 přihrádky na bankovky 1 kapsička na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4510 KomodoCV
999 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zipem. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 1 velká skrytá zipová kapsa 13 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4503 Komodo C
899 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 6 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, jednu zipovou kapsu na mince. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4471 Komodo H
899 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 7 malých přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.