Tangerin bronzová kabelka crossbody 3966 BR
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bronzová klopová kabelka s designovou perforací. Kabelka se otevírá pomocí klopy, která je na magnetický patent. Pod klopou z přední části kabelky se nachází praktická kapsa. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Tangerin světle šedá kabelka crossbody 3908 SS
899 Kč

Světle šedá klopnová crossbody se zápinkou na magnet. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má prodlužovací popruh. Látková podšívka je zdobená barevným květinovým vzorem. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Carmelo modrá kabelka crossbody 4000 TM
999 Kč

Tmavě modrá crossbody kabelka s přední kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

INDEE červená kabelka crossbody 6229 CV
899 Kč

Červená crossbody kabelka. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5. Kabelka má světlou látkovou podšívku se vzorem.

NOELIA BOLGER koňaková NB 2022 KO městský batoh
3 690 Kč

Koňakový stylový luxusní batoh z pravé kůže. Batoh se otevírá pomocí aktovkového zapínání. Pod klopou se nachází přední kapsa na magnetický patent. Hlavní prostor batohu se zavírá na zip. Uvnitř se nachází praktická zipová kapsa a dvojkapsa na drobnosti.

Carmelo růžová kabelka crossbody 4002 R
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžová crossbody kabelka s prošitím na přední straně. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Tangerin světle šedá 4075 S městský batoh
1 299 Kč

Elegantní světle šedý batoh. Klopa se uzavírá pomocí magnetického patentu. Hlavní prostor je pak ještě chráněný zipem (pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka přes rameno NB 2047 KO
3 590 Kč

Velká koňaková luxusní shopperka z měkké kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa.

NOELIA BOLGER černá NB 2019 C městský batoh
3 590 Kč

Černý kožený proplétaný batoh ve vintage stylu. Vzadu se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Batoh má látkovou podšívku odpovídající barvy. Do batohu lze umístit sešit velikosti A4.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka přes rameno NB 2045 KO
3 590 Kč

Koňaková luxusní shopperka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá od těla kabelky k rameni zhruba 28 cm.

COSSET červená dámská peněženka 4467 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky…

NOELIA BOLGER koňaková dámská peněženka NB 5113 KO
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koňaková dámská peněženka je vyrobena z prané měkké kůže. Uvnitř naleznete: 2 přihrádky na bankovky, 11 přihrádek na karty, 3 další vnitřní přihrádky, 1 vnější kapsička na drobné. Kvalitní látková podšívka v barvě peněženky. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4408 Komodo H
999 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na výšku se zápinkou. Uvnitř se nachází: 1 kapsa s patentem na drobné 2 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsa 8 menších přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady 1 průhledná přihrádka na fotky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2074 C
2 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2,5 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 0034 C
2 990 Kč

Černá luxusní shopper kabelka z kůže saffiano. Kabelka je vyrobena z odolné kůže saffiano. Hlavní prostor kabelky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívkou v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

NOELIA BOLGER koňaková kabelka crossbody NB 2074 KO
2 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koňaková dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit. Jeho šířka je zhruba 2,5 cm. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

COSSET hnědá pánská peněženka 4460 Komodo H
899 Kč

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsička na mince 4 přihrádky na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER červená kabelka crossbody NB 2023 CV
2 690 Kč

Červená crossbody s přední kapsou, z pravé kůže. Kabelka se zavírá pomocí zipu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má látkovou podšívku odpovídající barvy. Kabelka je vyrobena z měkké kůže.

NOELIA BOLGER černá kabelka crossbody NB 2040 C
2 590 Kč

Černá praktická kabelka do ruky i jako crossbody. Kabelka se otevírá na zip. Uvnitř naleznete praktickou dvojkapsu na drobnosti a kapsu na zip. Na zadní straně se nachází další zipová kapsa. Kabelka má odepínací prodlužovací popruh. Ten je možné prodloužit až na rozměr zhruba 160 cm.

Tangerin černá kabelka přes rameno 4084 C
1 299 Kč

Černá shopper kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

Tangerin hnědá kabelka přes rameno 4068 H
1 299 Kč

Velká hnědá designová shopper kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

POYEM červená 2215 AND CV městský batoh
2 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červený elegantní batoh z pravé kůže. Na přední a zadní straně se nacházejí praktické zipové kapsy. Do hlavního prostoru se dostanete pomocí zipu, který lze otevřít po obou bocích až do spodní části. Tím je možné batoh krásně otevřít.

COSSET černá dámská peněženka 4467 Komodo C
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černá dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 3 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince na zadní straně 1 jednoduchá a 1 zipová kapsa 10 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

NOELIA BOLGER černá kabelka přes rameno NB 2052 C
1 599 Kč

Černá dámská kabelka z pravé kůže. Hlavní prostor se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a další kapsičku na zip. Na zadní straně kabelky se nachází zipová kapsa. Kabelka je vyrobena z pevné tvrdší kůže. Kabelka má látkovou podšívku ve stejné barvě jako kabelka.

COSSET bordó dámská peněženka 4510 Komodo B
999 Kč

Bordó dámská kožená peněženka – se zipem. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsička na mince 1 velká skrytá zipová kapsa 13 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

INDEE černá kabelka crossbody 6243 C
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní černá crossbody s perforací v květinovém motivu. Kabelka se otevírá na klopu (na magnetický patent). Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má béžovou podšívku s motivem peříček.

COSSET černá pánská peněženka 4502 Komodo C
999 Kč

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 4 přihrádky na karty, peněženka má oddělovací část s dalšími šesti přihrádkami na karty a průhlednou kapsou na doklady. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET červená dámská peněženka 4511 KomodoCV
899 Kč

Červená dámská kožená peněženka se zipem a zapínáním na cvoček. Uvnitř se nachází: 1 přihrádka na bankovky 1 zipová kapsa na mince 6 přihrádek na karty 1 průhledná přihrádka 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 4041 C
1 399 Kč

Černá elegantní business kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

NOELIA BOLGER hnědá dámská peněženka 5108 NB H
1 299 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř najdete: odepínací poutko, 2 přihrádky na bankovky, 1 vnější a 1 vnitřní kapsička na drobné, 6 přihrádek na karty, 2 další podélné vnitřní přihrádky, kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

NOELIA BOLGER růžová dámská peněženka NB 5115 R
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Růžová dámská peněženka je vyrobena z prané měkké kůže. Uvnitř naleznete: 2 přihrádky na bankovky, vnitřní zipová kapsa na drobné, 1 vnější kapsička na drobné, 8 přihrádek na karty, 2 další vnitřní přihrádky. Kvalitní látková podšívka v barvě peněženky.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4053 C
1 299 Kč

Elegantní černá shopper kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Uprostřed kabelky je zipová kapsa, která vnitřní prostor dělí na dvě velké přihrádky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo šedá 3995 S městský batoh
1 299 Kč

Velký šedý městský batoh s klopou. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Vnitřek batohu je chráněn ještě zipem (který se nachází pod klopou). Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Batoh má dvě postranní kapsy.

Carmelo černá kabelka přes rameno 3991 C
1 199 Kč

Černá elegantní kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

INDEE černá 6246 C městský batoh
1 199 Kč

Černý elegantní batoh do města či na výlety. Batoh se uzavírá klopou. Pod ní naleznete ještě zip, který chrání hlavní prostor batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands multicolor kabelka přes rameno 4028 Print A
1 199 Kč

Velká květinová shopperka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá cca 55 cm (od těla kabelky k rameni je délka cca 23 cm).

Tangerin černá kabelka přes rameno 4071 C
1 199 Kč

Černá shopper kabelka z měkkého materiálu. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Tangerin šedá kabelka přes rameno 4076 TS
1 199 Kč

Elegantní tmavě šedá kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo krémová kabelka přes rameno 4003 K
1 199 Kč

Krémová elegantní kabelka se stahovacími šňůrkami. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku s květinovým motivem.

COSSET červená dámská peněženka 4491 KomodoCV
1 199 Kč

Červená dámská kožená peněženka typu penál. Uvnitř se nachází: vpředu kapsa na patent 4 přihrádky na bankovky 1 zipová kapsička na mince 12 přihrádek na karty 2 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET bordó dámská peněženka 4409 Komodo B
1 199 Kč

Bordó dámská kožená peněženka se zapínáním na cvoček a kapsou na drobné. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky přihrádky na karty přihrádky na doklady kvalitní podšívka Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4001 C
1 199 Kč

Elegantní černá kabelka přes rameno. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka crossbody 4067 C
1 099 Kč

Černá crossbody kabelka se zápinkou. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete dvě menší zipové kapsy a dvojkapsu na drobnosti. K zadní části je přišita ještě další zipová kapsa, která tak vytváří ještě (kromě kapsy) další přihrádku.

Carmelo šedá kabelka přes rameno 4064 TS
1 099 Kč

Tmavě šedá hobo kabelka s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Carmelo černá kabelka přes rameno 4064 C
1 099 Kč

Černá hobo kabelka s přední zipovou kapsou. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Na přední straně kabelky se nachází zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.