Karel Kadečka

Petzl Fixation Tactikka

Petzl Fixation Tactikka

177 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

FIXATION TACTIKKA je díl, který slouží k připojení nebo odpojení svítilny TACTIKKA, TACTIKKA +, TACTIKKA +RGB NEBO TACTIKKA CORE kdykoliv na přilbu. Systém je zvlášť odolný nárazům a vlhkosti.

Ferrino Blitz

Ferrino Blitz

315 Kč

Čelovka vhodná do každého počasí. Bíle LED světlo se třemi režimy a 2 červene LED s dvěma funkcemi. Nastavitelný elastický pásek kolem hlavy.Vlastnosti:

Výkon: 140 lumenů Zdroj: 3×AAA (není součástí balení)

Granger´s G-Wax

Granger´s G-Wax

129 Kč

Impregnace pracující na bázi včelího vosku a parafínu, který se rychle vstřebává do kůže a chrání ji před proniknutím molekul vody. Neomezuje výrazně prodyšnost.Vlastnosti:

Tuhý včelí vosk na obuv Dlouhotrvající impregnační efekt Vhodný na koženou obuv 80g vosku

Contigo Ashland 720ml Autospout® macaron

Contigo Ashland 720ml Autospout® limetová

630 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní hydratační láhev v jednoduchém designu s patentovaným uzávěrem AUTOSPOUT®. Díky tomuto inovovanému uzávěru můžete z lahve pít i ve svislé poloze a zároveň nemít strach kvůli nechtěnému vylití nápoje. Uzávěr je opatřen zámkem proti nechtěnému otevření pítka v zavazadle.

Nalgene Wide Mouth 1500 ml blue
1x

Nalgene Wide Mouth 1500 ml blue

310 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

K praktičnosti této láhve přispívá široké hrdlo kdy vymývání či plnění lahve ledem není žádný problém.Design vypadá jednoduše, ale stojí za ním přes padesát let výrobních zkušeností. Rysky vám pomůžou sledovat váš pitný režim, nebo usnadní mixování nápoje (například izotonického).