Playmobil vejce Kitesurfař
225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastové vajíčko které ukrývá surfaře s vybavením. Kvalitě zpracované dílky jsou kombinovatelné s dalšími sadami stavebnic Playmobil. Skládaní rozvíjí prostorovou představivost a zručnost dětí. Balení obsahuje 6 dílků z plastu. Rozměr balení: 3 × 13 × 10 cm Věk: 3+

Crocodile Creek Mini puzzle - Barnyard (24 pcs)
279 Kč

Krásné mini puzzle s motivem zvířátek s farmy.  Balení je ideální na doma, nebo pro cestování. Produkty Crocodile Creek splňují všechny příslušné bezpečnostní normy. Rozměr: složené puzzle 28 × 38 cm Věk: 3+

Fatra Černobílý medvídek pro nejmenší
239 Kč

Nafukovací medvídek v černobílém provedení, určený pro úplné novorozence. Chrastí díky rolničce bezpečně uložené uvnitř medvídka. Černobílá kombinace je vhodná především pro stimulaci zraku novorozenců, kteří v prvních měsících života vidí pouze černobíle a jejichž zrak se utváří.

TickIt Smyslové silikonové pexeso / Silishapes, sensory circle set
1 379 Kč

Tato sada obsahuje 10 taktilních kruhových disků s různou texturou, vyrobených z extrémně měkkého pružného silikonu – 5 velkých a 5 malých. Na povrchu každého kruhu je jiná textura, která je charakteristická a odlišná od ostatních kruhů.

EDU-QI Kostra malá (Mini skeleton 46cm)
649 Kč

Zajímají se vaše děti o lidské tělo, co se v něm skrývá a jak na sebe jednotlivé kosti, cévy a další části navazují? Pak musíte domů pořídit detailní napodobeninu lidské kostry, díky které se děti naučí, z jakých kostí se skládá, jak se které kosti jmenují a k čemu je člověk potřebuje.

EDU-QI Větší anatomické rozkládací torzo těla (1/2 size anatomical torzo)
3 199 Kč

Máte doma malého biologa, kterému dokola vrtá hlavou, jak to asi může vypadat uvnitř těla? Koho by nezajímalo, co se vlastně uvnitř skrývá. Pro takto zvídavé děti, ale také ty, které zrovna ve škole probírají lidské tělo, je ideálním dárkem toto torzo těla od britské distribuční firmy Commotion.

Chmela Céčka Barevná

Chmela Céčka Barevná

Hodnocení: 5
49 Kč

Klasická pestrobarevná barevná céčka typu C. Nevhodné pro děti do 3 let – nebezpečí vdechnutí malých částí.

Tiger Tribe Kapesní drak - Draci
323 Kč

Kompaktní kapsa na zip, vyrobená z nylonu odolného proti roztržení, z něj činí perfektního draka v balení pro vaši zábavu. Rozpětí (je-li otevřené) je 50 cm x 40 cm (+ dvojitý ocas). Věk: 3+

GuideCraft Grippies set stavitel 30 ks / Grippies Builders 30 PC set
1 899 Kč

Hrací systém Grippies Stavitel je navržený přímo pro batolata od 18 měsíců. Kombinuje tyčinky a kuličky s magnetem. Podobná stavebnici Geomag. Tato 30 dílná sada obsahuje dílky se 4 odlišnými texturami. Každý díl je potažený příjemným měkkým povrchem a září čtyřmi jasnými barvami.

TickIt Stetoskop
259 Kč

Typický stetoskop na měření tepu a poslouchání bušení srdce.  Podporuje lepší porozumění světu – anatomii a zdraví. Délka stetoskopu cca 740 mm. Věk: 3+

GuideCraft Skládačka zvířátka / Sort and match animal
1 069 Kč

Skládačka Sort and match je výbornou možností, jak naučit Vaše děti barvy a zvířátka. Můžete cvičit artikulaci, slovní zásobu a porozumění pojmů. Také dítě, díky vysokému počtu magnetků, rozvíjí tvořivost a fantazii.

EDU-QI Anatomický set malý (Anatomy set with stand)
953 Kč

Máte doma malého biologa, kterému dokola vrtá hlavou, jak to asi může vypadat uvnitř těla? Koho by nezajímalo, co se vlastně uvnitř skrývá. Pro takto zvídavé děti, ale také ty, které zrovna ve škole probírají lidské tělo, je ideálním dárkem toto torzo těla od britské distribuční firmy Commotion.

Orange Tree Toys Hrací set - Noemova Archa / Noah´s Ark
929 Kč

Celý hrací set je velmi hezky udělaný. Najdeme zde bohatě zbarvenou archu se spoustou zvířátek. Je zde krokodýl, lev, žirafa a spoustu dalších. Barvy jsou zdravotně nezávadné. Hračka je vhodná pro děti od 36 měsíců.

GeoBender Cube - Abstract
858 Kč

GeoBender je magnetické geometrické puzzle v kostce. Každá kostka obsahuje 12 magnetických pyramid, které jsou spojeny panty. Panty umožnují kostku přetvářet do různých tvarů. Díky magnetům lze naopak kostku v jtl. tvarech uzamknout.

Chmela Céčka Svítící
49 Kč

Klasická svítící céčka typu C. Céčka vystavíme na přímé světlo a ta posléze ve tmě krásně svítí. Nevhodné do 3 let – nebezpečí vdechnutí malých částí..

Plan Toys Plan toys - šťastná lokomotiva
559 Kč

Lokomotiva se skládá ze 3 vagónů, se kterými si lze hrát dohromady nebo zvlášť. Při tahání má každý vagón jiný efekt.  Rozměry: 9,1 × 37,7 × 7,4 cm  Vhodné pro děti od 1 roku.

Kebo Toys Wedge-it: Vrstvící pyramida (15 dílků)
529 Kč

wedge-it stavebnice, která zaujme všechny věkové kategorie. Wedge-it je kvalitní stavebnice. Skládá se z plastového podstavce a patnácti plastových pevných dílů v pěti barvách, které do sebe vždy perfektně zapadají.

Mudpuppy Magnety dopravní prostředky/Things that go
159 Kč

Ploché magnety pro umístění na magnetické tabule, lednice či jiné kovové desky. Na magnetech naleznete obrázky dopravních prostředků, jako například požární vůz, sanitka, letadla, lodě, rakety, kola, bagry, autobusy, motorky, formule, vrtulník. Rozměry magnetů jsou cca 6×4 cm.

TickIt Constellation ball
459 Kč

Velký nafukovací míč s texturovým povrchem, obsahující tisíce malých plastových korálků, které se pohybují tak, jak se míč kutálí či skáce. Míč Constellation ball je ideální pro jemný úchop, kutálení, podávání míče. Je vhodný pro rozvoj fyzických schopností dítěte a podporu pozornosti.

Crocodile Creek Play Ball 18 cm zvířecí hlavy
199 Kč

Je vyroben z přírodního a syntetického kaučuku a neobsahuje PVC a BPA. Produkty Crocodile Creek splňují všechny příslušné bezpečnostní normy. Míč je dodáván ve vyfouklém stavu. Věk: od 3 let

Orange Tree Toys Chodící opice / Push Along Monkey
369 Kč

Jezdící opička na tyči je perfektní hračkou pro batolata v krásném barevném designu. Děti budou milovat zvuk dřevěných korálků, které jsou po stranách a cinkají o zem a povzbuzují je, když dělají první kroky.  Rozměr: š.13 x hl.9 x v.47 cm s vodící tyčí Věk: 1+

Mudpuppy Domino - Divoký život / Dominoes - Wildlife
329 Kč

Společenská hra pro dva hráče. Domino obsahuje oboustranné kostky, na jedné straně barevně ilustrované na druhé má otisky tlapek, nahrazující tečky, které jsou u klasického domina. Kousky rozměr: 13 × 6 cm Balení rozměr: 14 × 7 × 7 cm Věk: 3+

Fun2 Give Nafukovací lehátko Fresh soda
299 Kč

Nafukovací lehátko, které je vyrobené v retro verzi a to ve tvaru fresh sody. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, pro starší ale potřebný dohled rodičů. 145 × 90 cm.

Fatra Černobílý kroužek pro nejmenší
239 Kč

Nafukovací černobílý kroužek pro novorozence. Uvnitř kroužku rolnička, díky níž kroužek krásně chrastí. Na kroužku je i červený puntík podporující koncentraci. Černobílá kombinace barev je vhodná pro novorozence hlavně jako pomůcka ke stimulaci zraku. Novorozenci totiž vidí pouze černobíle.

Fun2 Give Železná pružina
219 Kč

Skvělá pro relax a zábavu. Je vyrobena tak, že se nemotá a skáče ze schodů.Rozměry: 75 × 72 × 65 mmVěk: 3+

Puttyworld Teal mini
99 Kč

TEAL, název pro inteligentní plastelínu s nádherným modrým odstínem, který v sobě skrývá odlesky zelené. S touto vysoce kvalitní silikonovou hmotou, která je bezpečná, netoxická a nikdy nevyschne, zažijete mnoho zábavy a procvičíte prsty.

Bubabloon Buba Bloon - míč s barevnými světlými puntíky
176 Kč

BubaBloon jsou měkké a hadrové balónky určené pro děti od 4 měsíců. Jsou certifikované a vhodné tak pro jakoukoli míčovou hru. Materiálně jde o patentovaný textilní potah BubaBloon, který je odolný a bezpečný. Balónky jsou v různých barevných provedeních.

Androni Tvořítka na písek - dortíky
129 Kč

9dílná sada tvořítek na písek – dortíky. Vyrobeno v Itálii z kvalitních plastů. Obsahuje: Lopatku na zmrzlinu a 8 tvořítek na dortíky. Váha: 0,17 kg.

Puttyworld Super Oil Slick mini
99 Kč

Vyzkoušejte skvělou zábavu s touto inteligentní plastelínou, SUPER OIL SILCK, fascinující barvy. Vytváří efek olejové skvrny, která se vznáší na hladině vody.

Puttyworld Sweet Heart mini
99 Kč

SWEET HEAR, inteligentní plastelína s barvou růžových bonbónu, které se teplem rukou mění v tmavší odstín. S touto vysoce kvalitní silikonovou hmotou, která je bezpečná, netoxická a nikdy nevyschne, zažijete mnoho zábavy a procvičíte prsty.

Kapla Kapla 200 - dřevěná stavebnice
1 289 Kč

Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Neuvěříte, co všechno se dá postavit bez lepidla, šroubků nebo spojek ze stavebnice, kde jsou všechny dílky stejně velké. Možnosti jsou omezené jen vaší představivostí!

Shaw magnets Magnetické kuličky-Shaw Magnets
769 Kč

Magnetické kuličky mají krásné duhové barvy. Děti se při hře s nimi učí třídit barvy, trénují si jemnou motoriku a úchop. Navíc si tvořením různých obrazců rozvíjí fantazii. Magnetické kuličky jsou plastové kuličky s magnetem o průměru 15 mm. Jsou balené v plastové krabičce po 100 ks.

Squishable Avocado 38 cm
1 219 Kč

Krásná plyšová hračka ve tvaru avokáda. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Rozměr: dl.30 cm x š.38 cm x v.23 cm
Věk: 0+

Mudpuppy Mini Memory Game - geometrická zvířata
135 Kč

Pexeso obsahuje 24 kartiček (12 párů). Jsou vyrobené z pevného kartonu.  Hračka je recyklovatelná, jsou naprosto bezpečné, netoxické přírodní barvy.  Krásná čtvercová krabička, ve které jsou kartičky zabalené má velikost 7 × 7 × 7 cm. Doporučený věk 3+