Kovokrab

Zahradní lavička Nora, Teak
2x

KovoKrab Zahradní lavička Nora, Teak

4 010 Kč

Klasická zahradní lavička Nora, je vyrobena z kvalitních materiálů: ocelová konstrukce včetně odolné povrchové úpravy a dřevěných latí Smrk. Naše kvalitní zahradní lavičky vynikají dlouhou životností a nabídnou vám komfort při odpočinku nejen na zahradě.

Partner: Kovokrab
Zahradní lavička širší latě Anita, Teak

KovoKrab Zahradní lavička širší latě Anita, Teak

4 305 Kč

Zahradní lavička Anita, která je vyrobena z kvalitních materiálů: ocelová konstrukce včetně odolné povrchové úpravy a dřeva Smrk. Rozměry zahradní lavičky: Délka: 150 cm výška: 84 cm, hloubka: 68 cm, výška sedu lavičky: 45 cm, nosnost lavičky: 300 kg.

Partner: Kovokrab
Anatomická lavička Amálie, Teak

KovoKrab Anatomická lavička Amálie, Teak

5 126 Kč

Anatomická zahradní lavička Amálie je vyrobena z kvalitních materiálů: ocelová konstrukce včetně odolné povrchové úpravy a dřeva ve variantě smrk. Anatomická lavička je pro své vysoké opěradlo velmi pohodlná a zajišťuje příjemné nasedání na lavičku, dlouhé sezení i samotné sesedání z lavičky.

Partner: Kovokrab
Zahradní lavička malá Agáta, Teak

KovoKrab Zahradní lavička malá Agáta, Teak

3 410 Kč

Malá zahradní lavička Agáta je výborným doplňkem pro menší zahrádky. Odolná ocelová konstrukce je vyrobena včetně kvalitní povrchové úpravy. Dřevo tvoří smrkové latě. I malá zahradní lavička dokáže vytvořit velké místo pro pohodu na vaší zahradě.

Partner: Kovokrab