Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jerry Fabrics Ložní povlečení pro fanoušky fotbalu Jerry Fabrics Ložní povlečení pro fanoušky fotbalu
Jerry Fabrics Ložní povlečení pro fanoušky fotbalu

Kvalitní povlečení s motivem fotbalového hřiště si určitě zamilují všichni aktivní i pasivní hráči tohoto známého a populárního sportu. Je vyrobeno ze 100% bavlny. Příjemný materiál a krásný design vám zaručí spokojený spánek. Má zavírání na zip.

můžete mít 25.6.

Froster Panák ve tvaru objektivu fotoaparátu Jerry Fabrics Ložní povlečení pro fanoušky fotbalu
Froster Panák ve tvaru objektivu fotoaparátu

Jste na párty, diskotéce nebo oslavě a nestíháte si hlídat vlastní panák na pití? Nebo nechcete, aby vám do něj někdo nalil něco nežádoucí? Pak máme pro vás tento jedinečný panák, který vypadá jako skutečný objektivu fotoaparátu.

můžete mít 25.6.

diVinto Vínová sklenice v elegantním pouzdře Jerry Fabrics Ložní povlečení pro fanoušky fotbalu
diVinto Vínová sklenice v elegantním pouzdře

Vínová sklenice v elegantním pouzdře je originální set pro vinaře, který obsahuje pouzdro vyrobené z pevného materiálu a klasickou sklenici na víno. Sklenice má výšku cca 26 cm. Pouzdro na vínovou sklenici je praktický dárek pro každého milovníka vína například k narozeninám.

můžete mít 25.6.

Froster Zástěra pro chlapa DE verze KupMa Řád zlaté vařečky - Nejlepší kuchařka
Froster Zástěra pro chlapa DE verze

Zástěra pro chlapa DE verze je vtipná zástěra určena pro všechny muže v kuchyni. Zástěra je černo-žluté barvy, je na ní černá lebka a žertovný německý nápis „Achtung! Der Mann in Küche“.

můžete mít 25.6.

KupMa Řád zlaté vařečky - Nejlepší kuchařka KupMa Řád zlaté vařečky - Nejlepší kuchařka
KupMa Řád zlaté vařečky - Nejlepší kuchařka

Řád zlaté vařečky – Nejlepší kuchařka je kvalitní a originální vyznamenání zlaté barvy určené pro ty nejlepší kuchařky. Na vařečce je nalepena zlatá nálepka, na níž je zobrazena kuchařská čepice, překřížená lžička s vidličkou a nápis „Nejlepší kuchařka“.

můžete mít 25.6.

Vadobag Dětský modrý kufr Spiderman KupMa Řád zlaté vařečky - Nejlepší kuchařka
Vadobag Dětský modrý kufr Spiderman

Praktický a elegantní dětský kufr z modrého polyesteru má na přední straně velký obrázek oblíbeného pavoučího superhrdiny od společnosti Marvel. Je ideální pro zabalení všech potřebných maličkostí pro vaše děti při cestě na dovolené, na prázdniny ke prarodičům či do školky v přírodě.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 70 let s flašinetem KupMa Značka na výročí 70 let s flašinetem
KupMa Značka na výročí 70 let s flašinetem

Značka na výročí 70 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 70-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 70 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Sedmdesátkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.

Vadobag Dívčí kabelka Frozen II - Elsa KupMa Značka na výročí 70 let s flašinetem
Vadobag Dívčí kabelka Frozen II - Elsa

Dívčí kabelka Frozen II – Elsa je krásná modrofialová kabelka s efektními fialovými akcenty a s potiskem ledových křišťálů, která zaručeně potěší všechny dětské fanynky animované pohádky Frozen II. Vejde se do ní vše, co malé parádnice potřebují. Rozměry kabelky jsou 19 × 17 × 6 cm.

můžete mít 25.6.

Froster Kancelářský minigolf KupMa Značka na výročí 70 let s flašinetem
Froster Kancelářský minigolf

Potřebujete si odpočinout v práci a nevíte jak na to? Kancelářský minigolf vám s tím určitě pomůže. Balení obsahuje skládací golfovou hůl (skládá se ze 3 dílů), 2 golfové míčky, dřevěnou jamku, podložku, a to vše je zabaleno v pěkném dárkovém a přenosném koženém pouzdře.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 33 let s flašinetem Vadobag Batoh Paw Patrol s kapsami na láhev - Free To Be Me
KupMa Značka na výročí 33 let s flašinetem

Značka na výročí 33 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 33-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 33 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Třiatřicítkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.

G. Wurm Pokladnička cestovní kufr s mapou světa Vadobag Batoh Paw Patrol s kapsami na láhev - Free To Be Me
G. Wurm Pokladnička cestovní kufr s mapou světa

Pokladnička cestovní kufr s mapou světa je stylová pokladnička s rozměry cca 14 × 13 cm vyrobená z keramiky. Pokladnička má tvar cestovního kufru hnědé barvy, na kterém je znázorněna barevná mapa celého světa a vypadá jako pravá cestovatelská zavazadla, která již absolvovala mnoho výletů.

můžete mít 25.6.

Vadobag Batoh Paw Patrol s kapsami na láhev - Free To Be Me Vadobag Batoh Paw Patrol s kapsami na láhev - Free To Be Me
Vadobag Batoh Paw Patrol s kapsami na láhev - Free To Be Me

Tento krásný růžový batoh je vhodný pro všechny dětské fanynky roztomilých záchranářských pejsků Everest a Skye z oblíbeného televizního animovaného seriálu a filmu, který je u nás známý pod názvem Tlapková patrola.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 30 let s flašinetem Vadobag Dětský batoh Paw Patrol - Pups On The Go
KupMa Značka na výročí 30 let s flašinetem

Značka na výročí 30 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 30-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 30 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Třicítkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 60 let s flašinetem Vadobag Dětský batoh Paw Patrol - Pups On The Go
KupMa Značka na výročí 60 let s flašinetem

Značka na výročí 60 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 60-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 60 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Šedesátkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.

Vadobag Dětský batoh Paw Patrol - Pups On The Go Vadobag Dětský batoh Paw Patrol - Pups On The Go
Vadobag Dětský batoh Paw Patrol - Pups On The Go

Dětský batoh Paw Patrol s kapsami na láhev je pěkný modrý batoh, který potěší všechny dětské fanoušky roztomilých záchranářských pejsků z oblíbeného animovaného seriálu a filmu, který je u nás známý pod názvem Tlapková patrola.

můžete mít 25.6.

KupMa Dárkový stojan 70 let s flašinetem Vadobag Dětský kufr Ledové království Elsa
KupMa Dárkový stojan 70 let s flašinetem

Dárkový stojan 70 let s flašinetem je pěkný dřevěný stojánek k narozeninám, ve kterém 70 letý oslavenec nebo oslavenkyně najde 2 chutné dobroty – Včelí květový med (40 ml) a Pečený čaj s medem (40 ml).

můžete mít 25.6.

Vadobag Růžový dětský batoh Kočička Vadobag Dětský kufr Ledové království Elsa
Vadobag Růžový dětský batoh Kočička

Dobrý den začíná úsměvem. A jak lépe vykouzlit úsměv na tváři vašeho dítěte než s tímto stylovým batohem s roztomilou zvířecí postavičkou? Batoh má jednu hlavní přihrádku, do které hravě sbalíte vše, co vaše ratolesti potřebují ke strávení dní mimo domov.

můžete mít 25.6.

Vadobag Dětský kufr Ledové království Elsa Vadobag Dětský kufr Ledové království Elsa
Vadobag Dětský kufr Ledové království Elsa

Praktický a elegantní dětský kufr z ledově modrého polyesteru má na přední straně velký obrázek královny Elsy ze známé animované pohádky Frozen II. Je ideální pro zabalení všech potřebných maličkostí pro vaše děti při cestě na dovolené, na prázdniny ke prarodičům či do školky v přírodě.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 65 let s flašinetem G. Wurm Pokladnička ve tvaru hasičského auta
KupMa Značka na výročí 65 let s flašinetem

Značka na výročí 65 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 65-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 65 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Pětašedesátkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.

G. Wurm Pokladnička ve tvaru hasičského auta G. Wurm Pokladnička ve tvaru hasičského auta
G. Wurm Pokladnička ve tvaru hasičského auta

Pokladnička ve tvaru hasičského auta je originální pokladnička, ve které si můžete ukládat své úspory. Toto spořící hasičské auto má velikost cca 16 cm. Je možné ho zespodu otevřít a v případě potřeby si z něj vybrat naspořenou částku.

můžete mít 25.6.

Froster Hřejivá deka s rukávy - oranžová G. Wurm Pokladnička ve tvaru hasičského auta
Froster Hřejivá deka s rukávy - oranžová

Hřejivá deka s rukávy je měkká a teplá deka oranžové barvy, která má praktické otvory na ruce, které neomezují pohyb. Vpředu se nachází malá kapsa, do které si můžete schovat např. dálkový ovladač nebo mobilní telefon.

můžete mít 25.6.

Winkee Plochá láhev na vodu KupMa Značka na výročí 40 let s flašinetem
Winkee Plochá láhev na vodu

Stylová plochá láhev na vodu se vejde do batohů, aktovek nebo kabelek. Její hloubka je pouhých 3,2 cm, proto je vhodná i pro velmi úzké tašky. Její úctyhodná kapacita až 0,75 litru a odolnost vůči kapání vás nenechají nikdy o žízni.

můžete mít 25.6.

KupMa Řád zlaté vařečky s nápisem SK KupMa Značka na výročí 40 let s flašinetem
KupMa Řád zlaté vařečky s nápisem SK

Řád zlaté vařečky s nápisem SK je kvalitní a originální vyznamenání zlaté barvy určené pro ty nejlepší kuchaře nebo kuchařky. Na vařečce je nalepená zlatá nálepka na které je zobrazena kuchařská čepice s vařečkou a slovenský nápis „Rád zlatej varešky“.

můžete mít 25.6.

KupMa Značka na výročí 40 let s flašinetem KupMa Značka na výročí 40 let s flašinetem
KupMa Značka na výročí 40 let s flašinetem

Značka na výročí 40 let s flašinetem je pěkný a hlavně praktický dárek pro každého 40-letého oslavence. Balení obsahuje dřevěný stojánek s cedulkou 40 let, na kterém je umístěn panák a placatka s nápisem „Čtyřicítkovice“, a také flašinet, který při točení zahraje skladbu Happy Birthday.

můžete mít 25.6.