Lacnepostreky

Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej (0,5 L rozpr.)
5x

Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej

420 Kč

Postřik určený k hubení štěnic, vší a blech, má vysokou vypudivost a zároveň dlouhotrvající účinnost. Sprej je vhodný i na škůdce, kteří jsou odolní vůči syntetickým pyretroidům a zabraňuje štěnicím a blechám v rozmnožování.

Floraservis Vertimec 018 ec (10 ml)
4x

Floraservis Vertimec 018 ec - více velikostí

145 Kč

Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k hubení svilušky chmelové ve chmelu, svilušek, vrtalek (Liriomyza spp.) a třásněnek včetně třásněnky západní v okrasných rostlinách, okurce, paprice a rajčeti.

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum (150 g)
3x

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum

83 Kč

Ratimor měkká návnada je požerový jed na myši, krysy a potkany. Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě měkké návnady (polštářky s pastou ve speciální filtrační fólii).

Roundup Roundup biaktiv (1 L)
3x

Roundup Roundup biaktiv - více velikostí

387 Kč

Neselektivní herbicid na plevele se systémovým účinkem pro postřik na list, určený k hubení širokého spektra jednoletých a víceletých plevelů. Použití i na vodní plochy a toky.

Floraservis Sulka k (500 ml)
4x

Floraservis Sulka k - více velikostí

104 Kč

Sulka je nejpoužívanější prostředek k moření česneku proti háďátku zhoubném. Postřikový přípravek ve formě s vodou mísitelného koncentrátu k ochraně rostlin proti kadeřavosti broskvoně, hálčivci a vlnovníku révovému, postřik na přezimující škůdce.