Tork Toaletní papír skládaný TORK PREMIUM Soft 2vrstvy T3 - 1krt
1 132 Kč

Systém Tork skládaný toaletní papír T3 nabízí dávkování po jednotlivých útržcích. Tento systém je ideální do málo až středně vytížených míst, zvláště do restaurací a zdravotnických zařízení. Hygienické: dotýkáte se pouze útržku, který používáte.

Tork Pěnové mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4
291 Kč

Pěnové mýdlo Tork Premium Mild jednorázová patrona poskytuje komfortní a efektivní mytí rukou. Stačí lehce zmáčknout dávkovací tlačítko a 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy.

SCHÜLKE Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel Pull Push 500ml
197 Kč 176 Kč

Alkoholová dezinfekce ve formě gelu se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Osvěžující, po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné. Jemně parfemován.

Tork Papírové ručníky skládané TORK PREMIUM bílá TAD H3 - 1krt
1 368 Kč

Dvouvrstvé papírové ručníky TORK ZZ prémiové kvality z řady Extra Soft. Vyrobené z celulózy technologií TAD, která materiálu dodává jemnost a zvyšuje jeho absorpci a komfort. Rychlejší a pečlivější osušení rukou. Připraveno k použití: hygienické a příjemné.

INFIBRA Papírový ubrus v roli Infibra 1,20x50m DAMA - bílý 1ks
249 Kč

Papírový ubrus Infibra z polyethylenu, rozměr 1,20 × 50m, voděodolný, efekt damašek. Ubrus Infibra je mnohem pevnější a kvalitnější než ostatní papírové ubrusy, speciální horní vrstva je voděodolná. Připomíná látku, hebký na dotek a neprosvítající.

SCHÜLKE Alkoholová tekutá dezinfekce rukou Septoderm 500ml
152 Kč

Alkoholová dezinfekce na ruce Septoderm, bezoplachová. Dezinfekce se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Neobsahuje barviva ani parfém. Rychlý účinek.

Tork Papírové ručníky v roli TORK ADVANCED 420 bílá TAD M2 - 6ks
1 227 Kč

Víceúčelová papírová utěrka, která je ideální pro utírání a stírání tekutin a utírání rukou. Díky QuickDry kvalitě jsou některé vybrané utěrky silnější a daný úkol zvládnou rychleji díky vyšší schopnosti absorpce oproti bežnému papíru.

Tork Papírové ručníky v miniroli TORK Reflex Plus M3 2vrstvy - 9ks
981 Kč

Papírový ručník TORK Reflex Plus v Mini roli se středovým odvíjením. Víceúčelová papírová utěrka, která je ideální pro stírání kapaliny a utírání. Ideální pro místa s velkou spotřebou. Odvíjení ze středu – jednoduše a rychle si vezmete, kolik potřebujete.

Tork Papírové navazující ručníky TORK PeakServe® bílá H5 - 1krt
1 487 Kč

Navazující skládané papírové ručníky Tork PeakServe® 4920ks, velký rozměr 20,1×22,5cm, určeno pouze pro zásobníky 552500 a 552508 Tork PeakServe® je nejnovější inovace určená pro toalety a umývárny s vysokou frekvencí návštěvnosti, kde zaměstnanci potřebují maximalizovat čas pro úklid a udržet ply…

Tork Netkaná textílie Tork Purotop Low-Lint role - 1ks
2 310 Kč

Nejpevnější speciální utěrka Tork z netkané textilie v roli pro precizní čištění vyrobená z materiálu DuPontTM. Lze ideálně využít v průmyslové výrobě, v leteckém a automobilovém průmyslu, v lakovnách,v autoopravnách…

Celtex Držák na stěnu Celtex pro průmyslové role
572 Kč

Držák na stěnu Celtex pro velké a male role. Je vhodný i do těch nejmenších prostorů s vysokou frekvencí používání, kde je pro efektivní dávkování vyžadováno připevnění na stěnu.Bezpečné a odolné ozubení je vhodné pro snadné odtrhávání utěrek z papíru a netkané textílie.

Tork Dávkovač na tekuté mýdlo S-Box TORK bílý S1
666 Kč

Plastový dávkovač Tork na litrové tekuté mýdlo, nutno objednat jednorázovou patronu mýdla TORK MEVON V nových zásobnících Tork se snoubí ruku v ruce design a funkčnost. Tato jedinečná kombinace zajišťuje snadné používání zásobníků jak pro návštěvníky toalet, tak pro pracovníky údržby.

Tork Dávkovač na tekuté mýdlo S-Box Mini TORK bílý S2
529 Kč

Plastový dávkovač Tork na půllitrové tekuté mýdlo, systém S2 je vhodný pro všechny druhy toalet – doporučujeme i do náročných prostor. Robusní, úsporný a hygienický dávkovač s ergonomicky navrženým tlačítkem.

Tork Odpadkový koš TORK plastový - 5 litrů bílý B3
540 Kč

Nová řada plastových odpadkových košů Tork 5l, menší provedení košů, řeší úsporu prostoru na toaletách. Hygienické odpadkové koše zabezpečují bezpečné „zpracování“ odpadu. Pro montáž na stěnu: flexibilní řešení. Jednoduché umístění pytlů: zůstavají na svém místě. Kompaktní a praktické: šetří místo.

Tork Zásobník na papírové ručníky TORK Xpress Box nerez H2
2 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní design s hladkým povrchem a čistými liniemi, který zapadá do vaší toalety nebo umývárny. Vytváří velmi dobrý dojem, který zesiluje vysoce kvalitní obraz vašeho zařízení. Zásobník z nerez oceli s vrstvou chránící před otisky prstů.

Tork Papírové ručníky v miniroli TORK Reflex M3 1vrstva - 12ks
944 Kč

Papírový ručník TORK Reflex v Mini roli se středovým odvíjením. Systém dávkování po jednotlivých útržcích snižuje spotřebu až o 37%. Víceúčelová papírová utěrka, která je ideální pro stírání kapaliny a utírání. Ideální pro místa s velkou spotřebou.

SCHÜLKE Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel 50ml
60 Kč

Alkoholová dezinfekce ve formě gelu se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Osvěžující, po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné. Jemně parfemován.

Tork Papírové ručníky v roli TORK Reflex M4 1vrstva modré - 6ks
908 Kč

Tuto papírovou utěrku lze používat v Tork Reflex™ zásobníku na role se středovým odvíjením s dávkováním po jednom útržku, který se přizpůsobí pracovním tokům vašeho týmu, snižuje spotřebu a minimalizuje riziko křížové kontaminace.

Tork Papírové ubrousky TORK 2vrstvy 21,6x33 bílé do zásobníku N4 - 1krt
1 628 Kč

Velký , silný a extra měkký ubrousek, skládaný na 1/2. Ideální pro místa, kde se klade důraz na image a kvalitu. Jeden ubrousek v daný okamžik: ekonomické. Jednoduché doplňování: menší nutnost údržby. Stohovatelné: šetří místo. Hygienické a jednoduché: vyzkoušená kvalita.

Tork Toaletní papír skládaný TORK ADVANCED 2vrstvy T3 - 1krt
1 149 Kč

Systém Tork skládaný toaletní papír T3 nabízí dávkování po jednotlivých útržcích. Tento systém je ideální pro málo až středně vytížená místa, zvláště pak do restaurací a zdravotnických zařízení. Hygienické: dotýkáte se pouze útržku, který používáte.